+1 yıl

PC için En İyi Antivirüs Programı Hangisi?

Selam bilgisayarıma antivirüs programı indirmeyi düşünüyorum, sizce hangi antivirüs programını indirmeliyim? En iyi antivirüs programı hangisi?
1 2

Çok Süper Cevap

 • Bütün bilgilerimiz ve şifrelerimiz artık bilgisayarda depolanıyor. Bir alışveriş sitesinden alışveriş yaparken bile bilgisayarda olan kötü bir yazılım bilgilerinizin kötü niyetli insanların eline geçmesini sağlayabilir. Bu yüzden hem telefonlarda hem de bilgisayarlarda virüs koruması konusunda dikkatli olmamız gerekiyor.

  Bilgisayarın iyi bir şekilde korunabilmesi için en iyi antivirüs programını bulup onu kullanmalısınız. Antivirüsle bilgisayarınızda bulunan birçok zararlı programın çalışmasını engeller veya onu tamamen siler. Böylece bilgisayarınızda tuttuğunuz hiçbir veri başka insanların eline geçmemiş olur. Lafı çok uzatmadan en iyi antivirüs listeme geçeyim.

  En İyi Antivirüs Programları Hangileri?

  1- Norton 360 Deluxe

  PC için En İyi Antivirüs Programı Hangisi?

  Antivirüs yazılımının yanı sıra VPN hizmeti de paketin içerisinde bulunur. Kötü amaçlı yazılımlara karşı üst düzey bir koruma sağlar. Ebeveyn denetleme özelliği sayesinde çocukların kötü yazılımlara veya sitelere ulaşmasına engel olur. Bunun yanı sıra Lifelock özelliği ile kimlik korumasını üst seviyede tutar. en iyi antivirüs programı bence Norton.

  2- Bitdefender Antivirüs Plus

  PC için En İyi Antivirüs Programı Hangisi?

  En iyi antivirüs programları arasında yer alan Bitdefender, casus yazılımlara karşı etkili bir koruma sergiliyor. Virüs taramasını çok hızlı yapması da zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Ayrıca güçlendirilmiş tarayıcı ve oyun modu gibi bilgisayarınızı daha kullanışlı hale getirecek özellikleri var. Cihazlarda sağladığı optimizasyon sayesinde performans düşüklüğüne neden olmaz.

  3- Karpersky Total Security

  PC için En İyi Antivirüs Programı Hangisi?

  Bir antivirüs programında olması gereken bütün özellikleri barındıran Karpersky, çok üst düzey bir koruma sağlıyor. Güçlendirilmiş tarayıcı, parola yönetici, takip yazılımı koruması gibi birçok kullanışlı özelliğinin olması bu programı en iyi antivirüs listesine sokuyor.

  4- Trend Micro Maximum Security

  PC için En İyi Antivirüs Programı Hangisi?

  Listenin dördüncü sırasında Trend Micro bulunuyor. Listedeki her antivirüs gibi başarılı bir kötü yazılım koruması bulunuyor. Bunun yanı sıra güvenli tarayıcı, parola yöneticisi ve dosya parçalayıcı gibi özelliklere sahip. Virüs taramasını da gayet hızlı bir şekilde yapıyor.

  5- Sophos Home

  PC için En İyi Antivirüs Programı Hangisi?

  Premium ve ücretsiz versiyonları bulunan antivirüsün kolay kullanımı olan arayüzünün olması herkesin rahatlıkla programı kullanmasını sağlıyor. Taramaları biraz yavaş olsa da gayet iyi bir koruma sağlıyor. Ücretsiz versiyonunun bulunmasından dolayı listedeki en iyi ücretsiz antivirüs programı olarak nitelendirilebilir.

  6- McAfee Total Protection

  PC için En İyi Antivirüs Programı Hangisi?

  Her türlü online saldırıya karşı önlem alan bir antivirüs programıdır. Kimlik hırsızlığı ve çevrimiçi saldırılarına karşı özel bir koruma sağlar. Bunun dışında güvenli bir VPN sağlar. Cihaz performans optimizasyonu sayesinde cihazınızda herhangi bir yavaşlamaya neden olmaz. En iyi antivirus programlari arasında yer almaktadır.

  7- Eset Smart Security

  PC için En İyi Antivirüs Programı Hangisi?

  Günlük yaptığınız işlemleri özel bir şifreleme ile güvenli hale getirir. Parolalarınız için ve banka hesaplarınız için ayrı bir güvenlik sistemi vardır. Çocuk koruma modu sayesinde çocuklarınızı zararlı içeriklerden uzak tutar. Bunları bilgisayarınızda herhangi bir yavaşlamaya neden olmadan sağlar.

  8- Malwarebytes Anti-Malware Premium

  PC için En İyi Antivirüs Programı Hangisi?

  Türkiye'de çok fazla kullanılmasa da dünyanın diğer ülkelerinde bilinen ve kullanılan antivirüs programlarından bir tanesidir. Virüs taraması ile bilgisayarınızda halihazırda bulunan kötü yazılımları çok başarılı biçimde temizler. VPN özelliği sayesinde reklamlardan ve internet üzerindeki zararlı yazılımlardan sizi korur. En iyi antivirüs programı arasında.

  9- BullGuard Premium Protect

  PC için En İyi Antivirüs Programı Hangisi?

  Banka kartları ve kişisel bilgileriniz için özel bir koruma sunan BullGuard, gelişmiş yapay zekası sayesinde bütün kötü amaçlı yazılımları anlar ve onlara karşı bilgisayarınızı koruma altına alır. Kendisine özel tarayıcısı sayesinde daha güvenli bir internet deneyimi yaşamanızı sağlar. Ayrıca GameBoost özelliği sayesinde oyun performansınızda herhangi bir etkilenme olmaz.

  10- Avast Premium Security

  PC için En İyi Antivirüs Programı Hangisi?

  En çok kullanılan antivirüs programlarından bir tanesi olan Avast, Premium Security ile neredeyse bütün alanlarda koruma sağlar. İnternette gezinirken veya bir dosyayı indirirken eğer içinde zararlı bir yazılım bulunuyorsa bunu engeller. Üstün tarama performansı sayesinde bilgisayarınızda bulunan virüsleri temizler.

  11- AVG Ultimate

  PC için En İyi Antivirüs Programı Hangisi?

  Bilgisayarınızda gerçek zamanlı bir koruma sağlayan AVG Ultimate antivirüs, her türlü casus ve fidye yazılıma karşı etkilidir. Ayrıca webcam koruması sayesinde kameranızın erişimini kötü kişilerin almasını engeller. Bİlgisayar tarama özelliği de oldukça iyidir.

  12- Avira Internet Security

  PC için En İyi Antivirüs Programı Hangisi?

  Önde gelen antivirüs programlarından bir tanesidir. Dosyalarınızı ve diğer kişisel bilgilerinizi koruma altına alan Avira, bilgisayarına taktığınız USB'lere de bir tarama gerçekleştirir ve eğer zararlı bir yazılım bulunuyorsa bunu çalıştırmaz. Bunun dışında diğer antivirüslerin sağladığı korumaları sağlar.

  13- Panda Dome Complete

  PC için En İyi Antivirüs Programı Hangisi?

  Bilgisayarınızı casus yazılımlardan koruyan Panda Dome, kişisel bilgilerinizi güvene almak için özel bir şifreleme kullanır. Gerçek zamanlı koruması sayesinde her an için kötü yazılımlara karşı hazırdır. Ayrıca program çalışırken herhangi bir performans düşüşüne neden olmaz.

  14- TrustPort Antivirüs

  PC için En İyi Antivirüs Programı Hangisi?

  Kolay bir arayüze sahip olan TrustPort Antivirüs, herkesin kullanabileceği bir programdır. Cihazınızı kötü yazılımlara karşı korumanın dışında çocuk koruması özelliği sayesinde çocuğunuzun nereleri gezdiğini bilir ve bunu engelleyebilirsiniz. Göz atmanız gereken antivirüs programlarından bir tanesidir.

  15- F-Secure Total Security

  PC için En İyi Antivirüs Programı Hangisi?

  Önerdiğim diğer programlara göre daha az bilinen bir antivirüs programı olsa da gayet başarılı bir koruma sağlar. Kişisel verilerinizi ve hesaplarınızı üst seviyede korur. VPN ile birlikte internette güvenli bir gezinme sağlar. Tek bir paket ile birden fazla cihazınızı koruyabilirsiniz.

  "En iyi virüs programı hangisi?" sorusuna yanıt vermeye çalıştım, umarım yardımcı olabilmişimdir. Bazen virüs programları ya da otomatik koruyucular yeni program ya da oyun yüklememizi engeller. Bu sorunu çözmek için de Windows defender nasıl kapatılır sorusuna geçiş yapabilirsin.

En İyi Erkek Görüşleri

 • Eset Nod32.

  Hem süresiz, hem de bilgisayarı kasmıyor. Gayet memnunum. Aşağıdaki linkten süresiz sürümü indirilebilir.

  www.fullprogramlarindir.com/...x64-full-indir.html

  • bence kasıyor özelliklede ilk açarken

  • teşekkür edeirm yine de paylaştığın için :)

  • İlk çalışırken veri tabanını güncellediği için kasıyor olabilir. Önceden 3-4 tane farklı programlar denedim, en stabil çalışanı buydu. Rica ederim.

 • Virüs programı tercihim dışıdır. Bir yazılımcı olarak bilgisayarı kullanım dışı faaliyetlerde kullanmadığım için virüs korkum yok. Ayrıca saydığın programların hepside ücretli.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

7 64
 • Norton Antivirüs.

 • Hiçbiri sil hepsini

 • Norton ve kaspersky nin en güncel ve lisanslı versiyonlarını uzun süre kullanmış birisi olarak Norton diyorum. Her anlamda daha iyi korumayla birlikte, sistem kaynaklarını daha az kullanıyor.
  (İnternet üzerinden free yani ücretsiz olarak indirdiğin hiç bir a. v programı gereken korumayı sağlamaz. Gerçek bir koruma istiyorsan lisanslı sürümlerini satın alman gerekiyor)

 • Öyle bir program yok

 • avira

 • Valla ben artık kullanmıyorum defender var diye ancak defender işini çok yapamıyor diye biliyorum en iyi koruyan Kaspersky'dir ancak düşük performanslı pclerde kastırma yapar diye biliyorum.

 • Avg.

 • En iyisi Kaspersky seçilmiş, 1 yıllık lisans alıp kullanıyorum mis gibi

 • Merhaba arkadaşım yazılım mühendisiyim Şuanki en iyi antivrüs programı Kaspersky Pure versiyonu 30 güne bir deneme sürümü süresini sıfırlayan trial reset programları bulunmakta bul bulamazsan söyle ben vereyim sana özelden ;) kurumlunu yapamazsanda yardımcı olabiliriz ;)

 • Sağlam demişsin sen ama millet gitmiş nod32, avg, avira yazmış :D :D Sağlam diyorsan Bitdefender Total Security 2015 kullanacaksın. 2 yıldır ücretli kullanıyorum bu 3. yılım 1 kere virüs yüzünden bilgisayara format attığımı bilmem :)

 • kaspersky güvenlidir ama pc yi kasar biraz..

  • Ya ben onu yükledim bir ara aynen çok kasıyor.

  • AVG kullanabilirsin pc yi kasmaz ama bazen herseyi virus gösteriyor Windows Defendir kullansan?

  • Ya kesin sonuç alabileceğim bir şey olsun da mesela bazı prog. sanki sonradan işe yaramıyor virüs bulmuyor ama pc sorunlu oluyor.

  • Hepsini Göster
 • defenderi kullaniyorum ben
  :)

  • iyi güzel değil mi yüklü olarak geliyor :)

  • yani guncelle tamamdir

 • Ücretsiz avira (ücretsiz anti virüs alma alacaksan iisini al ücretli olarak eset nod32

 • AVG 2015 İnternet Security.
  BitDefender.

  • Malwarebytes Anti malware kesinlikle kurmalısın.

 • Virüs demişsin ya nti vürüs sanırım ad cleaner ne virüs olursa olsun temizliyor ama sadece temizleme koruma sağlamıyor belki yardımcı olur bir tarat Avg tavsiye ederim

  • Taratmak yeterli zaten şimdilik

 • bana sağlam değil de kurduktan sonra bilgisayarı yavaşlatmayan lazım :)

 • Norton..

  • 360 :)

 • En iyisi Kaspersky ama biraz hantaldır kendisi. İyi bir bilgisayar lazım.
  Onun dışında Avira kullandım bir süre gayet güzeldi. Şimdi hiç bir şey kullanmıyorum.

 • En iyisi Kasperksky orası kesin ama kullanmıyorum. Benim için gereksiz.

 • Virüs mü anti-virüs mü?

  • Anti virüs olsun

  • Eset kullanıyorum ve baya memnunum :)

 • Daha Fazla (51)