+1 yıl

PP ne demek? Instagram'dan kulağımızın aşina olduğumuz PP, PP büyütme nedir?

Selamlar herkese,

Ya bu PP ne demek? Sürekli duyuyorum ama bilmediğim için trene bakar gibi ekrana bakıyorum her seferinde. Instagram'da özellikle görüyorum. Instagram'da PP ne demek? Bilen varsa görüşünü bildirirse çok sevinirim.
pp ne demek, pp ne demek instagram
pp ne demek, pp ne demek instagram
3 1

Çok Süper Cevap

 • PP Ne Demek?

  PP açılımı Profile Picture'dir. PP ise profil resmi anlamına gelir. Genellikle bir kişinin sosyal medya profilinde ya da diğer online platformlarda kullandığı bir fotoğrafı ifade eder. Bu fotoğraf, kişinin kendisini tanıtmak ve diğerleriyle iletişim kurmak için kullandığı bir araçtır.

  PP Büyütme Ne Demek?

  PP büyütme, profil resmi büyütme anlamına gelir. Bu terim, bir kişinin profil resmini büyütme işlemini ifade eder. Genellikle bir sosyal medya platformunda ya da diğer bir online ortamda, bir kişinin profil resmini daha büyük bir ekranda görüntüleme işlemini ifade eder. Bu işlem, kişinin profil resmini daha iyi görüntülemeyi ve daha iyi tanıma imkanı verir.

  PP yapmak ne demek?

  PP yapmak, profil resmi oluşturmak anlamına gelir. Bu terim, bir kişinin sosyal medya profilinde ya da diğer online platformlarda kullandığı bir fotoğrafı oluşturma işlemini ifade eder. Bu fotoğraf, kişinin kendisini tanıtmak ve diğerleriyle iletişim kurmak için kullandığı bir araçtır. Bu işlem, kişinin profilini oluştururken kendisinin belirleyeceği bir fotoğrafı seçmesini ve bu fotoğrafı profiline yüklemesini içerir.

En İyi Kız Görüşü

 • Pp ne demek açıklıyorum

  Merhaba benim kuzenim de ne olduğunu bilmiyormuş , erkeklerden bilmeyen varmış demek ki internet ortamında Pp kısaltarak yazıyorlar. profil fotoğrafı demektir.

  PP ne demek? Instagram'dan kulağımızın aşina olduğumuz PP, PP büyütme nedir?

  Günümüz gençliği maalesef düzgün cümle kuramadığı gibi kelimeleri bile kısaltarak kullanmaktadır. Vaktin değerli olması ve telefonlarda sürekli ve hızlıca bir şeyler yazma isteği de Türkçemizin körelmesine katkıda bulunmaktadır.Pp İngilizceden geldiği için Pp denmiş

  Pp yaparken dikkat edici şeyler yapın ki insanlar takip isteği atsın çok yakından çekip kendinizi pp yapmayın.

  • Profil fotoğrafını düzenleyecek uygulama tavsiye ediyorum pciscart

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

10 6
 • PP, Profile Picture yani profil fotoğrafı ifadesinin kısaltmasıdır.

 • Profil fotoğrafı

 • Profil

 • Profil photo demek

 • Google bu yüzden var dayı

 • küçük görünün profil resminin büyütülmüş halini görüyorsun

 • Profil demek