+1 yıl

Samsung Telefon Garanti Süresi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Arkadaşlar Samsung telefonumun garanti süresini bilmiyorum, nasıl öğrenebilirim? Alalı birkaç yıl oldu ama çok da emin olamadım, hala garantisi devam ediyorsa götürüp vereceğim. Samsung telefon garanti süresi sorgulama işlemi nasıl yapılır? Bilen varsa, anlatabilirse çok sevineceğim.
0 1

Çok Süper Cevap

 • En çok kullanılan telefon markalarından bir tanesi olan Samsung, tüm elektronik cihazları için 24 ay yani 2 yıllık bir garanti süresi veriyor. Bu süreyi ekstra ücretlerle uzatmanız mümkün tabii ki ama hiçbir ödeme yapmadan size verilen süre 2 yıldır. Peki Samsung garanti sorgulama nasıl yapılır?

  Bu iki yıl içerisinde telefonunuzun Samsung garanti kapsamında olup olmadığını unutabilirsiniz. Unuttuğunuzda yapmanız gereken şey Samsung garanti süresi sorgulama yapmaktır. Böylece telefonunuzun ne kadar süre daha garanti kapsamında olduğunu öğrenebilirsiniz.

  Samsung Telefon Garanti Süresi Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Samsung Türkiye Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Samsung garanti sorgulamanın birden fazla yolu var.

  1- Müşteri Hizmetlerinden Samsung Garanti Sorgulama

  Samsung telefon garanti sorgulaması için müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey;

  • İlk önce telefonunuzun arama ekranından *#06# yaparak telefonunuzun IMEI numarasını öğrenmelisiniz.
  • Sonrasında telefonunuzun ayarlar bölümüne girin.
  • “Cihaz hakkında” kısmından telefonun modelini öğrenin.
  • Sonrasında 444 77 11 telefon numarasından Samsung Çağrı Merkezi’ni arayın.
  • Size model ve IMEI numarası soracaklardır, öğrendiğiniz bilgileri müşteri hizmetlerine aktarın.
  • Gerekli bilgileri verdikten sonra garanti sürenizi öğrenmiş olacaksınız.

  2- Telefon Servis Ağlarından Samsung Garanti Sorgulama

  Müşteri hizmetleri dışında garanti sorgulaması yapabileceğiniz bir diğer yöntem Samsung’un anlaşmalı olduğu ve aldığınız yere göre değişkenlik gösteren teknik servis sağlayıcılarıdır.

  En Yakın Samsung Garanti Servisi Nasıl Öğrenilir?

  Telefonunuzun garanti kapsamında olup olmadığını öğrendikten sonra Samsung garanti servisinin nerede olduğunu öğrenmek isterseniz. Samsung’un resmi internet sitesinde bulunan https://www.samsung.com/tr/support/service-center/ linkinden size en yakın garanti servisine telefonunuzu götürebilirsiniz.

  Elimden geldiğince Samsung garanti sorgulama işlemi nasıl yapılır? Sorusunu yanıtladım. Umarım yardımcı olur.

En İyi Erkek Görüşü

 • Samsung S7 kullaniyorum. Bu cihazi seviyorum ama Ankara teknik servisinin allah belasini versin.
  Ark. imin bi cihazi vardi garantiye gönderdik hicbirseyi olmayan cihazin sarj soketinde sıvı teması var diye bizden 220tl ücret istediler. Ark. Mecburen yaptirdi. Cihaz geldi android9 ile tekrar 10 guncellemesi geldi yukledik tekrar ayni hata. Ve uretici Android 10 icin yama yapti ve duzeldi.
  Eski sarj soketimiz bize raporda verildiği yaziyor ama gelmedi. Hem de haksizca Yalan islem soylediler. Sivi temasi icin resmini gormek istiyoruz dedik vermediler.
  2nci gidisinde para iadesi istedik vermediler.
  Samsung yetkilileri bu firmadan yetkili servisligi ellerinden alsinlar. Allah tekrardan belalarini versin onlarin. Laf dinleyen anlayan yoktur.
  Aldiginiz samsung tlf. u samsung garantili diye sakin sevinmeyin. Arkadasin bu cihazlarin garantisi yoktur. En temiz cihaz bile sivi temasi diyorlar

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 3
 • Selam, samsunglar da garanti sorgulama diye bir şey yoktur. Fatura tarihin neyse odur. Kvk genpa gibi yerlerden aldıysan sadece sorguluyabilirsin.

 • Samsungların hepsinin garanti süresi 24 aydır

 • Alınan herturlu elektronik urun fatura tarihinden itibaren minimum 24 ay garanti kapsamında olmak zorundadır bu kanuni zorunluluk

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?