+1 yıl

Şarjı En Uzun Giden Telefonlar Hangileri?

Telefon almak istiyorum çok fazla vakit geçiriyorum telefonda özellikle online oyun falan oynayınca şarjı çabucak bitiyor. Bu yüzden şarjı uzun giden, beni üzmeyecek bir telefon arıyorum. Sizin önerileriniz var mı?
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefonlar Hangileri?

  1- Samsung Galaxy M51

  Şarjı En Uzun Giden Telefonlar Hangileri?

  Şarjı en yüksek giden telefon diyebilirim. Tam bir fiyat/performans ürünü. 7000 mAh gücünde bir bataryaya sahip. Pil kapasitesi 6800 mAh. Şarjı çok uzun süre gidiyor, tek şarjla 64 saat konuşma, 24 saat internet kullanımı, 34 saat video oynatma ve 182 saat müzik dinleme imkanı sunuyor. Oyun içinde gayet ideal bir telefon, uzun süre kullanabilirsin. Fiyatı 4 bin TL civarında.

  2- Xiaomi Redmi Note 10

  Şarjı En Uzun Giden Telefonlar Hangileri?

  6,43 inç AMOLED ekrana sahip. 5000 mAh batarya kapasitesi var. Şarjı uzun süre dayanıyor, 13 megapiksel çözünürlüklü ve yapay zeka destekli selfie kamerası ise net ve göz kamaştıran görüntüler elde etmenize olanak tanıyor. Oyun telefonu olarak da kullanabilirsiniz, sizi uzun süre idare edecektir. Fiyatı: 3bin TL civarlarında.

  3- Xioami Mi Note 10

  Şarjı En Uzun Giden Telefonlar Hangileri?

  Yine şarjı en uzun giden akıllı telefonlar arasında. 5260 mAh gücünde bir bataryaya sahip. Uzun süreli kullanım imkanı sağlıyor. 30W hızlı şarj desteği bulunuyor. Hem şarjınız uzun süre gidiyor hem de şarjınız bittiği zaman hızlı bir şekilde dolduruyor. Fiyatı: 5.370 TL.

  4- Xiaomi Redmi Note 9s

  Şarjı En Uzun Giden Telefonlar Hangileri?

  Yukarıda redmi note 10 önerdim ama 9s modelini de önermek istiyorum. Çünkü bununda şarjı uzun süre gidiyor. Tek şarjla 33 saat konuşma, 17 saat video izleme ve 47 saat müzik dinleme imkanı sunuyor. 18W gücünde hızlı şarj desteği var. Pil kapasitesi 5020 mAh. Kamerasını da çok beğeniyorlar bu telefonun, senin de işini göreceğini düşünüyorum. Fiyatı: 2.851 TL. Fiyatına göre çok iyi bir telefon diyebilirim.

  5- Oppo A52

  Şarjı En Uzun Giden Telefonlar Hangileri?

  Oppo telefonlar son zamanlarda çok popüler oldu. Bu modeli de 5000 mAh kapasitesinde bir bataryaya sahip. 18W gücünde hızlı şarj desteği de var. Şarjı hızlı bir şekilde dolduruyor. Gün boyunca kesintisiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Tek şarjla 34 saat kesintisiz konuşma süresi var. Fiyatı: 2.900 TL.

  6- Samsung A11

  Şarjı En Uzun Giden Telefonlar Hangileri?

  Bir ara benim de severek kullandığım telefonlardan. Bende çok fazla oyun oynuyorum ve bu telefon bana yetiyordu. 4000 mAh kapasite bataryaya sahip. Oldukça yeterli pil ömrü var, gün boyu telefonu kullanabiliyorsun.. Ben oyun oynadığım halde 1.5 gün şarja takmadığımı biliyorum. 15 Watt seviyesine kadar hızlı şarj özelliği de bulunuyor. Çok kısa sürede şarj oluyor telefon. Tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim, yine şarjı çok giden akıllı cihazlar arasında. Fiyatı: 2.283 TL.

  7- Huawei P40 Pro

  Şarjı En Uzun Giden Telefonlar Hangileri?

  4200 mAh batarya gücüne sahip. 27W gücünde hızlı şarj imkanı var. Pil gücüyle gün boyu üstün performans sağlıyor. Oyun içinde yeterli olacağını düşünüyorum. Ayrıca, 8 GB RAM kapasitesi var. Fiyatı biraz pahalı ama değiyor. 9bin TL civarlarında.

  8- Samsung Galaxy M21

  Şarjı En Uzun Giden Telefonlar Hangileri?

  İlk sırada m51 modelini önerdim bu da alt modellerinden. Yine şarjı uzun giden telefonlar arasında. 6000 mAh gücünde bir bataryaya sahip. Fiyat etiketi açısından da gayet uygun, gün boyu cihazı kesintisiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Tek şarjla 49 saat konuşma ve 130 saati geçen müzik oynatma imkanı var. 15W gücünde hızlı şarj özelliği de var. Fiyatı: 2.649 TL.

  9- Samsung Galaxy M30s

  Şarjı En Uzun Giden Telefonlar Hangileri?

  Yine Samsung M serisinden önermek istiyorum. Çünkü bu serinin şarjları çok uzun gidiyor, seni de memnun edecektir. 15W gücünde hızlı şarj desteği var. 6000 mAh gücünde bir bataryaya sahip. Tek şarjla 29 saat video oynatma, 49 saat konuşma ve 131 saatten fazla müzik dinleme imkanı var. Gün boyu kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Fiyatı: 3.299 TL.

  10- Xiaomi Mi 11 Lite

  Şarjı En Uzun Giden Telefonlar Hangileri?

  Şarj süresinin dayanıklılığı ve hızlı şarj özelliği ile dikkat çekiyor. Hızlı şarj edilebilirliği ve 33W gücü ile gün boyu kullanabiliyorsunuz. 101 saat müzik oynatma ve 16 saat video oynatma kapasitesi var. 4250 mAh bataryaya sahip. Rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fiyatı 3.849 TL.

  • ÇSG bence...

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

9 7
 • Oppo kullanıyorum ben şarjı çok iyi gidiyor

 • Selam :)
  Uzun şarj istiyorsan Xiaomi marka telefonları tercih edebilirsin. Genelde çoğu telefonunun bataryası uzun süre dayanıyor.

 • Samsung Galaxy s9

 • Samsung galaxy m51

 • Oppo real mi 6i

 • Xiaomi hangi modelini alirsan al gayet güzel cihaz

 • Xiaomi

 • Seçmesi zor..

 • İphone alma ne alırsan al

 • oppp reno müthiş bu konuda.

 • Ben samsung A12 kullanmıyorum oda iyi bi telefon güzel memnunum

 • iPhone XD (İRONİ)

 • Red mi not 9 pro kanka 5000 amper

 • Lenovo 😄 inanmazsiniz ama gerçekten maşallahı var

 • samsung sanırım

 • Redmiler de iyi oppolar da iyi ama oppo nun şöyle bir özelliği var 1 saatte dolduruyo