+1 yıl

Senkar. net Güvenilir mi? Şikayetler & Kullanıcı Yorumları Neler?

Arkadaşlar Senkar. net ne oluyor tam olarak bilmiyorum, güvenilir mi? Orada neler satıyorlar? Beni biraz bilgilendirir misiniz?
0 1

Çok Süper Cevap

 • Senkar. net Nedir?

  Senkar. net Güvenilir mi? Şikayetler & Kullanıcı Yorumları Neler?

  Senkar. net genellikle teknolojik ürünleri uygun fiyata satan bir e-ticaret sitesidir. 15 yıldır piyasada olduklarını söylüyorlar.

  Senkar'da Neler Satılıyor?

  Senkar. net Güvenilir mi? Şikayetler & Kullanıcı Yorumları Neler?

  Senkar. net sitesinde satılan ürünler;

  • Elektronik ürünler
  • Kırtasiye, ofis ürünleri
  • Bahçe malzemeleri
  • Sağlık ürünleri, kozmetik
  • Saat, takı, ayakkabı

  Senkar. net Güvenilir mi?

  Ben oradan hiç alışveriş yapmadım o yüzden net bir fikrim yok. Ancak oradan uygun fiyata sipariş verenler, ürünlerinin ellerine ulaşmadıklarını ve hiç kimseye ulaşamadıklarını söylemişler.

  Senkar. net Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

  senkar net yorumları çok olumlu gözükmüyor;

  -Ne ürün var ne de para iadesi, kötü bir firmadır. Ekran kartı aldım 3 aydır ne kart var ne para iadesi cevap bile yazmıyorlar. Savcılık neden hala harekete geçmiyor anlamış değilim. Ne merkezleri var ne ofisleri hayali bir firma.

  - Sipariş vermiş olduğum ürün elime ulaşmayarak 2 ay boyunca ücret iadesi tarafıma yapılmadı aynı zaman da var olmayan ürünleri var olarak gösteriyorlar. Bu düpedüz insanları mağdur etme yöntemidir.

  - Kardeşim sakın bulaşma. 1300 liralık bilgisayar işlemcisini 400 liraya satıyor bu nasıl iş? Sadece onda da değil diğer çoğu eşyayı bedavaya satıyor resmen ben satın almadım ama bariz belli kötü bir site olduğu. Eğer uyguna telefon istiyorsan en uygunu sahibinden. Orada kendine göre konumuna göre bulursun bir dükkan ve gidip oradan 800 TL civarı düşük mevla vererek satın alabilirsin ben öyle yaptım. Ha illede çok resmi yerlerden tercih ediyorum diyorsan bilindik sitelere uğra N11 Trendyol gibi ama orada da anca 100 200 TL indirim olur. Mağaza puanına bakarak tercihini yaparsın çok önemli mağaza puanı.

  Yorumlar bu şekilde.

  Senkar. net Şikayetleri Var mı?

  Evet, şikayetvar. com üzerinde bu site hakkında birçok şikayet bulunuyor. Bazılarını paylaşayım. senkar şikayet yorumları;

  - Senkar. net online sipariş verdim ve havale olarak ödedim kredi kartı sadece ticari oluyor dediler diye. Teslim edilmedi ve para iadesi talep ettim fakat yapılmadı. 23 Nisan resmi tatile ödeme yapılacak demişler. 1 aydır oyalıyorlar. Tüketici heyetine başvuru yapacağım mağdurlar artmasın.

  - Ekran kartı almak istedim sadece merhaba dediler. Ben de ürün elinizde var mı zamanında gönderim yapar mısınız diye yazdım, kaç sefer cevap veren yok. Kısacası çok araştırdım kesinlikle güvenilir bir site değil.

  - Senkar dan almış olduğum Huawei marka cep telefonum gelmedi sipariş iptal edildi 5 aydır paramı geri göndermediler. 5 ay sonunda önce göndereceğiz dediler daha sonra ödeme bize gelmemiş diye tekrar göndermediler. Telefonları açmıyorlar, iletişim adresleri hiçbir yerde yok.

  Şikayetlerde bu şekilde. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
 • Kime sorsuysam dolandırıcı olduklarını söylediler yani 7 binlik telefonu 3 4 bine sattıklarını idda ediyorlar ama daha önce alışveriş yapıpta ürünü eline geleni duymadım 👍🏻

 • O neymiş ýaw