1 yıl

Shopier nedir, nasıl Kullanılır?

1 1

Çok Süper Cevap

 • Son birkaç yılda ve modern hayatın devam eden dijitalleşmesiyle birlikte, e-ticaret web siteleri küresel perakende çerçevesinin ayrılmaz bir parçası haline geldi. İnternet erişiminin ve benimsenmesinin hızla artması ve çevrimiçi işlemler için artan tercih göz önüne alındığında, e-Ticaret platformlarının dünyanın her yerinde tercih edilmeye başladı. Bu yazımızda ise günümüzde çokça tercih edilen Shopier'den bahsedeceğiz. Shopier nedir, nasıl kullanılır, faydaları nelerdir? Bu soruların cevaplarınızı yazımızın devamında bulabilirsiniz;

  Shopier Nedir?

  Shopier, kullanıcılarına kolay, güvenli ve hızlı bir online alışveriş deneyimi sunan bir e-ticaret platformudur. Shopier, kullanıcılarına kredi kartı, banka kartı, cepbank veya havale/EFT yöntemleriyle ödeme yapma imkanı sunar. Ayrıca, kullanıcılarına herhangi bir banka hesabına para gönderme veya çekme işlemi yapma imkanı sunar. Kullanıcılarına güvenli bir online alışveriş deneyimi sunmak için SSL (Güvenlik Duvarı) sertifikası kullanır.

  Shopier Nasıl Kullanılır?

  Shopier ile, ürünlerinizi online olarak satabilir ve kazanç elde edebilirsiniz. Ya da kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Shopier kullanımı oldukça kolaydır. Bir kere kayıt olduktan sonra, ürünlerinizi ekleyebilir ve satışa sunabilirsiniz. Müşterileriniz ürünlerinizi görüntüleyebilir ve satın alabilirler. Shopier kullanarak, online olarak ürün satışı yapmaya başlamak için şu adımları takip edin:

  • Üyelik bölümünden kendinize bir hesap oluşturun.
  • İstenen kişisel bilgileri eksiksiz doldurun ve devam edin.
  • Kullanmak istediğiniz banka bilgilerinizi girin.
  • Satılacak ürünlerinizle ilgili giriş yapın.
  • Başvurunuz tamamlanınca satış işlemlerine başlayabilirsiniz.

  Shopier Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

  Shopier, kullanıcılarına birçok faydalı özellik sunan bir online alışveriş platformudur. Kullanıcılar, Shopier kullanarak hem daha uygun fiyatlar elde edebilirler hem de daha kolay alışveriş yapabilirler. Ayrıca, Shopier üzerinden yapılan alışverişler sonrasında kullanıcıların kazanacağı puanları, diğer alışverişlerinde kullanabilmeleri de mümkündür. Kullanıcılar, Shopier üzerinden yaptıkları alışverişlerde, istedikleri şekilde ödeme yapabilme ve ürünleri teslim alabilme özgürlüğüne sahiptirler. Shopier kullanım faydaları şu şekildedir;

  1. Müşteriler üye olmaya gerek kalmadan ister bilgisayar ister mobil üzerinden kolayca alışveriş yapabilir.

  2. Ödeme sadece size özel sayfalarda gerçekleşir.

  3. Hem satıcı hem de alıcılar Shopier'i istedikleri platformda kullanabilirler.

  4. Banka veya kredi kartıyla ödeme ve taksit imkanı sunulur.

  5. Güvenli ödeme yöntemi ile kart bilgileriniz korunur.

  6. Sipariş verdikten sonra bütün bilgiler otomatik olarak gerçekleşir, kolayca sipariş takibi yapabilirsiniz.

  7. Takip edilen kişilerin listeledikleri ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

  Shopier Ne Kadar Komisyon Alır?

  Shopier, Türkiye'deki en popüler ödeme yöntemi olan banka kartı, kredi kartı ve EFT/HAVALE ile ödeme yapan müşterilerimize hizmet vermektedir. Shopier, bu yöntemleri kullanan müşterilerine 2.9 + %0.30 TL komisyon ücreti almaktadır. Eğer banka kartı kullanarak ödeme yapıyorsanız, Shopier sizden 2.9% komisyon alır. Örneğin, 100 TL'lik bir sipariş için, Shopier sizden 2.9 TL komisyon alacaktır.

  Kredi kartı kullanarak ödeme yapıyorsanız, Shopier sizden 2.9 + %0.30 TL komisyon alır. Örneğin, 100 TL'lik bir sipariş için, Shopier sizden 3.20 TL komisyon alacaktır. EFT/HAVALE ile ödeme yapıyorsanız, Shopier sizden %0.30 TL komisyon alır. Örneğin, 100 TL'lik bir sipariş için, Shopier sizden 0.30 TL komisyon alacaktır.

  Shopier Güvenli midir?

  Herhangi bir online mağazadan satın alma yaparken, ödeme yönteminin güvenilir olup olmadığından emin olmak istersiniz. Bunun için de ödeme yöntemi olarak Shopier'i kullanabilirsiniz. Shopier, daha güvenli bir online alışveriş deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Kullanıcılarının bilgilerini korumak için en güvenilir teknolojiyi kullanır ve herhangi bir açığa karşı kesinlikle korunur. Ayrıca, kullanıcılarının güvenliklerini ve kişisel bilgilerini korumanın yanı sıra, kişisel bilgilerinin asla 3. şahıslara açıklanmayacağını garantiler.

  Shopier'den Anlaşmalı Kargo Hizmeti Nedir?

  Shopier, size anlaşmalı kargo hizmetiyle özel bir teklif sunar. Bu teklifi kabul ederseniz, Shopier sizin adınıza başka bir firma ile anlaşır ve onlarla çalışır. Bu sayede, kargo işlemlerinin tamamını sizin için yaparlar ve sizin için en uygun fiyatı elde ederler. MNG Kargo veya Yurtiçi Kargo firmaları ile çok avantajlı fiyatlardan kargo gönderimi yapmanızı sağlarlar.

  Shopier Fatura Nasıl Kesilir?

  Shopier, kullanıcılarının fatura kesme işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla, kullanıcıların ürün satın aldıkları online mağazalardan gelen faturaları toplar ve bunları tek bir platform üzerinden kullanıcılara sunar. Shopier sizin adınıza fatura kesemez ve satış yapamaz. Kullanıcılar, ürün satın aldıkları online mağazanın faturasını gördükten sonra, faturayı kesmeleri için gerekli olan bilgileri girerek faturayı kesmek için Shopier’i kullanabilirler. Kullanıcılar, ürün satın aldıkları online mağazaların faturalarını kolaylıkla toplayabilir, kesmek istedikleri faturaları seçebilir ve bunları tek bir platform üzerinden kesebilirler.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 2
 • Ürün satışını Shopier ile sosyal medya hesaplarında, kendi internet sitende veya çeşitli pazaryerlerinde kolayca yapabilirsin.

 • Trendyol tarzı gibi denebilir bir site ürün yüklüyorsun kargo fiyatları komisyonu kesintisi var

 • kullanmadım sanırım