+1 yıl

Sizce en iyi bluetooth hoparlör hangisi? Kullananlar yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar selam, kendime güzel bir bluetooth hoparlör almak istiyorum ama modeller arasında kararsız kaldım. Ses kalitesi iyi, çabuk bozulmayacak ve rahat taşınabilecek bir bluetooth hoparlör önerir misiniz? Kısacası en iyi bluetooth hoparlör hangisi?
1 1

Çok Süper Cevap

 • Eskiden büyük ve taşınmaz olan cihazlar artık cebimize kadar girdi. Çok daha minimal boyutlarda olmasına rağmen çok iyi performans aldığımız ürünler ortaya çıktı. Bunlardan bir tanesi telefon, diğeri ise hoparlörlerdir.

  Günümüzde telefonlar arama için kullanıldığı kadar müzik dinlemek, video izlemek gibi aktiviteleri gerçekleştirmek için de kullanılıyor. Bazı telefonların bu durumlarda sesi yetersiz kalabiliyor, bazı durumlarda ise kullanıcı çok daha yüksek ses çıkmasını isteyebiliyor. Burada devreye bluetooth hoparlörler giriyor. Kablosunun bulunmaması, yüksek ses vermesi ve taşınabilir olması bluetooth hoparlörlerin tercih edilmesindeki en büyük etkenler. Sık kullanılmaya başlamasından sonra çoğu kişi “Bluetooth hoparlör en iyisi hangisi?” sorusunun cevabını arıyor. Ben de bildiğim markalardan bluetooth hoparlör önerilerinde bulunayım.

  En İyi Kablosuz Hoparlör Hangisi?

  1- Beats Pill+

  Sizce en iyi bluetooth hoparlör hangisi? Kullananlar yardımcı olabilir misiniz?

  Kulaklık konusunda adeta efsaneler yaratan Beats, bluetooth hoparlör tavsiyelerim arasında birinci sırada yer alıyor. Kaliteli ses ve taşınabilir boyutu, onu istediğiniz yerde kullanmanızı sağlıyor. Şu an fiyatı 1000 TL civarında.

  2- JBL Clip 3

  Sizce en iyi bluetooth hoparlör hangisi? Kullananlar yardımcı olabilir misiniz?

  Bluetooth hoparlör satın alacakken hangi bluetooth hoparlör markasına bakmalıyım dersen, kesinlikle cevabım JBL olur. JBL en çok blueetooth hoparlör üreten markalardan bir tanesi ve her keseye uygun hoparlör var. Benim bu önerim en uygun bluetooth hoparlör modellerinden bir tanesi. Fiyatı 350-400 TL arası.

  JBL mi Harman Kardon mu daha iyi sorusuna gelen görüşleri okumak için linke tıklayabilirsin.

  3- Marshall Stanmore 2

  Sizce en iyi bluetooth hoparlör hangisi? Kullananlar yardımcı olabilir misiniz?

  Eski radyolara benzer yapısı ile dikkat çeken Marshall Stanmore 2, rahat kullanımı ve ses kalitesiyle fark yaratan hoparlör modellerinden bir tanesi. Diğer önerilerime göre bir tık daha büyük olmasına rağmen kolay taşınabilir. Alırsan pişman olmayacağın bir model. Fiyatı 3700 TL civarı.

  4- Harman Kardon Onyx Studio 6

  Sizce en iyi bluetooth hoparlör hangisi? Kullananlar yardımcı olabilir misiniz?

  Uzun süredir ses sistemleri piyasasında bulunan Harman Kardon markası, bluetooth hoparlör konusunda da geride kalmamış. Kolay taşınması için tutacağı bulunan bu modelin ses kalitesi de oldukça üst düzey. Fiyatı ise 2300 TL civarında.

  5- Sony XB43 Extra Bass

  Sizce en iyi bluetooth hoparlör hangisi? Kullananlar yardımcı olabilir misiniz?

  Teknoloji sektörünün neredeyse her yerinde bulunan Sony, bluetooth hoparlör tarafını da boş geçmemiş. Her ürününde olduğu gibi bu üründe de kalitesini korumuş. Müziklerde özellikle bass yüksek olsun diyorsanız, tavsiye edeceğim bir model. Fiyatı 2000 TL civarı.

  Kablosuz Hoparlör Bilgisayara Nasıl Bağlanır?

  Kablosuz hoparlörünüzü satın aldınız ve onu bilgisayarınıza bağlamanız gerekiyor. Peki, bluetooth hoparlör bilgisayara nasıl bağlanır? Bunun cevabı ise son derece pratik adımları içeriyor.

  Öncelikle kablosuz hoparlörünüzün bluetooth özelliğini açmalısınız.

  Daha sonra bilgisayarınızdan Ayarlar>Cihazlar>Bluetooth & Diğer Cihazlar>Bluetooth>Başka Cihaz Ekle adımlarını takip edin.

  Bluetooth hoparlörünüzü, oradaki cihazlar arasından seçin.

  Bir süre bekledikten sonra bluetooth hoparlörünüzle bilgisayarınız arasındaki bağlantı sağlanmış olacaktır. Bunu test etmek için Bluetooth & Diğer Cihazlar sayfasına baktığınızda Ses kısmı altında sizin hoparlörünüzün adını görmeniz yeterli.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

4 10
 • Jbl Flip 3 var bende.. Çok memnunum. Tavsiye ederim.. Flip 4 u telefon şarj etme özellikli.. Alabilirsiniz

 • Tartışmasız jbl

 • JBL tabii ki

 • ankerin var güzeller.

 • Beats pill 1. Nesil kullanıyorum tavsiye ederim fazla iyi

 • harman kardon ve Marshall ses kaliteleri çok iyi. biraz büyüktürler ve fiyatları yüksektir ama ses yönünden iyidirler

 • Hic kullanmadim

 • Paradan haber ver

 • Rakam belirtmeden tavsiye istemek üstelik en iyisi hangisi diye iyce ucup cıtayı yüksege tasımak...

 • Anlamam

 • Harman kadron onx stüdio 5 süper sesi var tavsiye ederim

 • bowers & wilkins m-1

 • Jbell

 • bende siyah JBL flip 5 var boyutu gayet kullanışlı çok iyi ses kalitesi var çok memnunum