1 yıl

Snapchat hesabı nasıl silinir? Birinin Snap sildiğini nasıl anlarım?

Snapchat hesabı nasıl silinir?
Snapchat hesabı nasıl silinir?
Snapchat uygulamasını silince hesap silinir mi? Sanırım flörtüm Snap sildi..
2 2

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Snapchat uygulamasını silince hesap silinir mi?

  Snapchat hesabı nasıl silinir? Birinin Snap sildiğini nasıl anlarım?

  Snapchat hesabı tamamen silinir mi? Snapchat hesabımı tamamen nasıl silebilirim? Silinen Snapchat hesabı nasıl görünür ve bunun gibi çokça soruyu bu yazıyla cevaplamak istedim.

  Öncelikle Snapchat hesaplarını silme nedenleri fark etmeksizin diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi kolayca bağı koparıp tamamen silebileceğinizi unutmayın. Snapchat hesabınız tamamen silindiğinde verilerinize de ulaşamayacak olacağınızı da unutmayın, ona göre silme işlemlerini uygularsınız.

  Silinen Snapchat hesapları hakkında merak ettiklerinizi alttaki iki başlıkla cevaplamak isterim.

  Birinin Snapchat hesabını sildiğini nasıl anlarım?

  Snapchat hesabı nasıl silinir? Birinin Snap sildiğini nasıl anlarım?

  “Birisinin Snapchat hesabını sildiğini nereden anlarım?” sorusuna vereceğimiz cevap basittir. İki şekilde bir hesap aktif olamaz. İlki hesaptan e-posta ve telefon numarası bağlantıları kaldırılmıştır ve profil düzenlemeleri sıfırlanmıştır veyahut şifre unutulmuştur bu sebeple girilemez ve o hesap artık aktif değildir ve silinmiştir. Erişim için uğraşılmadıkça o hesap artık kullanılamaz fakat veriler durur. Diğer yöntem ise Snapchat hesabını tamamı ile silmektir. Tamamen silmek istediğiniz Snapchat hesabınızın e-postasını ve şifresini, silmek istediğiniz nedeni belirterek tamamı ile silinebileceğini bilin. Ancak şunu söylemekte fayda var ki silinen Snapchat hesabının verilerine ulaşılamaz. Eğer silmeden önce kaydettiğiniz görselleri cihaza taşıdıysanız sorun yok. Bunun dışında silindikten sonra veriler de yok olur.

  Snapchat hesabı kalıcı olarak nasıl silinir?

  Snapchat hesabı nasıl silinir? Birinin Snap sildiğini nasıl anlarım?

  Kalıcı Snapchat silme linki için doğru yerdesiniz. Snapchat kalıcı olarak silmek için https://accounts.snapchat.com/accounts/delete_account bağlantısına tıklayıp bilgileri girmeniz yeterli olacaktır. Snapchat dışında başka mecralarda bilgilerinizi paylaşmamalısınız.

  Kalıcı olarak silmek istediğiniz Snapchat hesabınızın mail adresini ve şifresini girebilirsiniz. E-postanıza Snapchat ekibinden bilgilendirme maili gelecektir. Silinen Snapchat hesabı geri alınabilir mi? Sorularına da cevaben Silinen Snapchat hesabı geri alınamaz diyerek yazımızı burada sonlandıralım. İyi okumalar.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 3
 • Snap şu birbirimize çıplak foto atılan uygulama değil mi

 • Link var googleye yaz siliniyor

 • Seni kullanıp atmis

 • snap'ten flört mü oluyormuş

 • Belki seni engelledi Snapchatten tanıştıysan