+1 yıl

Superbox Benzeri Bir Alternatif Öneriniz Var mı?

Arkadaşlar merhaba, Superbox kullanıyorum ama çok memnun değilim, uzun süredir de burada altyapı olmadığı için yine Superbox benzeri bir şey kullanmak zorundayım. Daha önce Superbox nedir? sorusundan çok fazla görüş okuyup aldım bu ürünü de. Bildiğiniz Superbox alternatifi, benzeri bir sistem mevcut mu? Şimdiden teşekkürler!
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Zamanını sadece evde geçirmeyen farklı yerlerde de kalan ve interneti hiç eksik olmasın isteyenler için çok iyi bir seçenek olan Superbox, Turkcell tarafından sunulan bir hizmet ve oldukça fazla avantajı bulunuyor. Ancak insanlar Superbox benzeri sistemleri de aramaya başladılar.

  Superbox Alternatifi / Benzeri Neler Var?

  Herhangi bir kurulum filan istemeyen bu internet sistemi oldukça yüksek hızlarda internet sağlayabiliyor. Bunun yanında taşınabilir olması en büyük avantajlarından bir tanesi fakat Turkcell 4.5G bağlantısının olmadığı yerlerde büyük sorunlar oluşturabiliyor. Bu yüzden insanlar Turkcell Superbox alternatifi arıyor.

  1- Vodafone Redbox

  Vodafone Redbox
  Vodafone Redbox

  Aslında Superbox hizmetinin Vodafone’da vücut bulmuş hali diyebiliriz. Superbox benzeri bu hizmet, Vodafone 4.5G internetinin ulaşım sağladığı her yerde kullanılabiliyor. Tıpkı Superbox gibi yanınızda taşıma şansınız ve kurulum ile uğraşmadan prize takıp direkt olarak çalıştırma şansınız bulunuyor. İçerisinde bulunan hat sayesinde 4.5G hıza ulaşabiliyorsunuz. Vodafone Redbox fiyatlarına bakacak olursak;

  • Redbox 150 GB kotalı 4.5G hızında aylık 99.90 TL.
  • Redbox 200 GB kotalı 4.5G hızında internet aylık 129.90 TL.
  • Redbox Limitsiz 15 Mbps’ye kadar hızda olan internet aylık 169.90 TL.

  2- Türk Telekom Mobil Wifi

  Tam olarak Superbox tarzı olmasa da taşınabilir ve istediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir alettir. Mobil Wifi modemi için ayrı bir ücret ödemeniz gerekiyor. Bu ücret o anki kampanyalara göre değişkenlik gösterebiliyor. Mobil Wifi modemine belli sayıda insan katılabiliyor. Güzel tarafı ise faturalı ve faturasız paket seçeneklerinin olması her bütçeye uygun paketleri var. Superbox için güzel bir alternatif olabilir diye düşünüyorum.

  Türk Telekom Mobil Wifi
  Türk Telekom Mobil Wifi

  Turkcell çekim kuvveti düşük kalıyorsa yukarıda verdiğim Vodafone ve Türk Telekom’un kampanyalarına göz atabilirsin. Hangisi daha hızlı interneti sana sağlıyorsa onu tercih etmeni öneririm. Tabii bunun dışında ücretleri de oldukça önemli bir etken. Bildiğim Superbox alternatiflerini yazdım, umarım işine yarar.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 1
 • Altyapı olmayan yerde bu tarz şeylere hiç girme altyapı başvurusu yap bekle
  Ben 3 ay bekledim şimdi fiber kullanıyorum
  Kablolu bağlantı kalitesini alamazssın hiçbizmaan bunlarla

 • Superbox gerçekten kötüymüş

 • türkiye daha baır kabloyu veremiyor... tüm dünya fiber de biz bakır elementi devrinde kalmış buz çağı insanları gibiyiz😂😄