1 yıl

Swarm hesabımı silmek istiyorum ama bulamadım. Swarm hesap silme nasıl yapılır?

Swarm hesabımı kapatmak istiyorum komple kapatma var mı bulamadım. Sadece uygulamayı mı silebiliyoruz ya da komple hesabı bilebiliyor muyuz? Silebiliyorsak swarm hesap silme nasıl yapılır?
Swarm hesabımı silmek istiyorum ama bulamadım. Swarm hesap silme nasıl yapılır?
2 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Swarm Hesabımı Nasıl Silebilirim?

  Swarm hesabımı nasıl silebilirim?
  Swarm hesabımı nasıl silebilirim?

  Swarm hesabını silmek için herhangi bir web tarayıcı kullanman gerek. Çünkü swarm uygulaması mobil cihazlar ve tablet gibi cihazlar üzerinden silinmiyor. Swarm uygulaması Foursquare uygulamasına da bağlı olduğu için, Foursquare hesabını da silmen gerek. Mobil cihaz uzantılar üzerinden silmek mümkün değil, o yüzden öncelikle bir web sitesi kullanman lazım.

  https://tr.foursquare.com/delete_me bu linke tıklayarak işlemi gerçekleştirebilirsin. Konum verileri hemen silinmeyebilir, 3 ay gibi bir süre içerisinde tamamen konum verileri de silinmiş olur.

  Swarm hesap dondurma işlemi yapılır mı?

  Swarm hesabını dondurma işlemi yapılır mı?
  Swarm hesabını dondurma işlemi yapılır mı?

  Birçok uygulamada dondurma işlemi olsa da, Swarm için dondurma seçeneği mevcut değil. İki seçeneğin var, ya uygulamayı kullanmaya devam etmelisin ya da web üzerinden Foursquare hesabı ile birlikte Swarm hesabını silebilirsin. Tercih senin.

  Swarm hesap silerken, nelere dikkat edilmeli?

  Swarm hesap silerken nelere dikkat edilmeli?
  Swarm hesap silerken nelere dikkat edilmeli?

  Öncelikle kalıcı olarak silindiğini bilmen gerekli, geri dönüşü olmayacağını bilmelisin. Swarm tek başına değil, Foursquare hesabı ile birlikte silindiğine dikkat etmelisin. Tablet, telefon gibi mobil cihazlar üzerinden silinmediğini bilmelisin. Hesabı tamamen kalıcı olarak silmen için, bilgisayarın gerekli olduğunu ve web sitesi üzerinden yapıldığına dikkat etmelisin.

  Swarm hesabı silerken dikkat etmen gereken görselde de belirtildiği üzere, Foursquare hesabına web sitesi üzerinden erişim sağlaman gerek. Sonraki adımları takip ederek, tamamen Swarm hesabını silebilirsin.

  Bu tarz işlemlerde geri dönüş olmadığı için, iyi düşünüp öyle hareket etmek lazım. Sonradan pişman olmamak adına. Umarım yararlı bir yazı olmuştur.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 1
 • Google'a yaz link veriyor, Foursquare'ye giriyorsun, link ona yönlendiriyor zaten ordan siliniyor.

 • Çok eski değil mi bu? Crome yaz

 • Swarm kullanan kaldı mı ya😄

  • Evett. Ne var bunda?