+1 yıl

Tiktok hediyeleri nelerdir, fiyatları ne kadar?

Merak ediyorum bu yayıncıların ne kadar kazandığını valla.. Hani jeton falan gönderiyorlar ya.
Tiktok hediyeleri ne kadar?
Tiktok hediyeleri ne kadar?
Hem hediye gönderince ne oluyor ki kafam basmıyor pek. Tiktok canlı yayın para çok kazandırıyor mu?
2 5

Çok Süper Cevap

 • Son yıllarda milyarlarca insanın bağımlı gibi kullandıkları TikTok sadece popülerlik değil uzun vadede belirli gelirler elde etmeyi de sağlıyor. Bu sayede insanlar vazgeçilmez buluyor.
  Canlı yayınlar ile hediye kazandıran bu uygulama için jeton ve hediye fiyatlarını araştırdık. 2022 TikTok Jeton fiyatları nelerdir? Tiktok ne kadar kazandırıyor gibi sorulara cevaplar göreceğiz.

  TikTok’ta hediyeler ne işe yarar?

  Tiktok hediyeleri nelerdir, fiyatları ne kadar?

  TikTok’ta canlı yayın açtığınızda izleyiciler tarafından yayının ilerleyişine göre hediyeler yağmaya başlar. Bu hediyelerin her biri gerçek para ile satın alınan hediyelerdir. Bu hediyeleri herhangi bir yayıncının yayınına siz de gönderebilirsiniz. TikTok hediyeleri ne işe yara ve her hediye ne kadar fiyat ediyor bunu görelim.

  TikTok 1k hediye ne kadar? 1000 jeton ne kadar?

  Tiktok hediyeleri nelerdir, fiyatları ne kadar?

  TikTok hediyeleri jeton sayısına göre isim alıyor. Ne kadar çok jeton varsa hediye fiyatı o kadar artış gösteriyor. 1K jeton ile aynı hediyeden birden fazla alırsanız fiyatı farklı, farklı hediyeler alırsanız farklı çıkacaktır. Örneğin 1K jetonunuz var bu jetonlarla 5 tane lale alabilirsiniz. 1K=5 laleye denk geliyor. Eğer yüzük alacak olursanız 1K=3 yüzük demektir. Hediyelerin fiyatları da farklılık gösterir elbet. 5 lale 42,5TL iken 3 yüzük fiyatı 36TL’dir. Yani 1K jeton fiyatı hediyelerin fiyatlarına göre değişkenlik göstermektedir.

  TikTok yayıncılar ne kadar kazanıyor?

  Tiktok hediyeleri nelerdir, fiyatları ne kadar?

  TikTok’ta tek kazanç yayın açmak değildir. TikTok’ta artık belli kitleye hitap eden kişiler sponsorlu markalar ile reklam yaparak oradan da gelir sağlıyor. Asıl gelirleri de YouTube zerinden sağlanıyor diyebiliriz. Bunun en büyük kanıtı da her TikTok fenomeninin birer onaylı YouTube kanalının bulunmasıdır. Genellikle 3000 dolar da 1 milyon dolar da kazanmak mümkündür. Bu toplanmış bir kitleye hitap etmekle sağlanabilir ancak.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
 • Tiktok pişmanlıktır

 • Ayıcık Fiyatı: 12
  Asa Hediye Fiyatı: 17
  Para Yağmuru Fiyatı: 105
  Yat hediyesi Fiyatı: 850
  Öpücük Fiyatı: 17
  Jet Uçağı hediye fiyatı: 573
  Panda hediye fiyatı: 0,47
  Big Love hediye fiyatı: 2,38
  Hediyelerin daha yarısı 1000 jeton da ortalama 80 tl civarina denk geliyo