+1 yıl

Tiktok'ta mavi tik nasıl alınır, mavi tik almak için kaç takipçi gerekir?

tiktok mavi tik nedir
tiktok mavi tik nedir
Tiktok'ta bakıyorum bazı hesaplarda mavi tik var. Onaylı hesap oluyorlar sanırım. Tiktok mavi tik nedir? Tiktok Mavi tik nasıl alınır? Tiktok mavi tik almak için kaç takipçi gerekiyor? Tiktok mavi tik almak için bazı kurallar varmış sanırım bunlar neler?
7 4

Çok Süper Cevap

 • Merhaba. Bugün Tiktok mavi tik hakkında merak edilenleri cevaplamak istiyorum. Keyifli okumalar...

  Tiktok nedir?

  Tiktok'ta mavi tik nasıl alınır, mavi tik almak için kaç takipçi gerekir?

  Tiktok; Android ve iOS sürümü mevcut olan bir sosyal paylaşım sitesidir. Tiktok, 60 saniyelik kısa videolar oluşturma ve paylaşım yapma gibi birçok özelliğin yanı sıra canlı yayın imkânı da sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır.

  Tiktok mavi tik nedir, avantajları nelerdir?

  Tiktok'ta mavi tik nasıl alınır, mavi tik almak için kaç takipçi gerekir?

  Tiktok'taki kullanıcı hesaplarının yanında yer alan mavi tik işareti, onaylanmış hesap anlamına gelmektedir. Eğer mavi tik rozetini almaya hak kazanan kişilerden biriyseniz; Tiktok, hesabınızı resmi sosyal medya profili olarak kabul eder. Ayrıca mavi tik almak, birçok avantaja da sahip olmanız anlamına gelir. Örneğin mavi tik sizin prestijli bir kişi ya da kurum olduğunuz anlamına gelir. Ayrıca “güvenilir hesap" izlenimi vermiş olursunuz.

  Tiktok'ta mavi tik nasıl alınır?

  Tiktok'ta mavi tik nasıl alınır, mavi tik almak için kaç takipçi gerekir?
  • Öncelikle özgün bir profile sahip olmanız gerekir. Sahte profille mavi tik başvurusu yapmanız bir işe yaramayacaktır. Bu yüzden hesabınızı doğrulamanız gerekmektedir. Bunun için de bir e-posta adresi ya da telefon numarasıyla doğrulama yapmalısınız. Böylece gerçek bir profile sahip olmanın ilk adımını atmış olursunuz.
  • Tiktok'ta mavi tik alabilmeniz için en az 1000 takipçiniz olması gerekir. Bu takipçilerin ise bot hesaplar değil de gerçek kullanıcılar olması şartı var tabiki de. Bunun gibi birçok koşulun da sağlanmış olması gerekiyor.
  • Zaten tanınmış biriyseniz, bir kurum veya markaysanız Tiktok'ta mavi tik almanız kuvvetle muhtemeldir. Biraz aktiflik, bolca emek ve dikkat çekici hashtaglerle işinizi kolaylaştırabilirsiniz.
  • Hesabınızın açık olması gerekir. Bu yüzden hesabınızı diğer kullanıcılara gizlememelisiniz. Zira Tiktok tarzı platformlarda paylaşılan gönderi ve hikayelerin diğer kullanıcılar tarafından ulaşılabilir olması adına, hesabın açık olması gerekiyor.
  • Hesap bilgilerinizi ve profilinizi doğru şekilde doldurmanız gerekiyor. Böylelikle hesabınızın gerçek bir profil olduğunu kolayca kanıtlamış olursunuz. Kendinize bir konsept belirleyerek özgünlüğünüzü ortaya çıkarmanız da mavi tik almak için oldukça yararlı olacaktır.
  • Hesabınızı aktif şekilde kullanmanız, sık sık paylaşım yapmanız halinde mavi tik alma şansınız artacaktır. Bunun için eğlenceli paylaşımlar yaparak izlenme oranınızı ve popülerliğinizi arttırmanız gerekmektedir.

  Tiktok mavi tik alma konusunda tavsiyelerim bu kadardı. Okuduğunuz için teşekkür ederim..

  Tiktok'ta mavi tik nasıl alınır, mavi tik almak için kaç takipçi gerekir?
  • Merhaba, 🌸 Görüş Fırsatı'nın kazananı sen oldun! 🥳 25 TL değerinde Amazon Hediye Çeki için lütfen bizimle iletişime geç. Sevgiler. 🙏🏻

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

31 32
 • Bu platform’da mavi tik alacağıma tuşlu telefona geçiş yaparım çok daha ıyı.

 • Hiç kullanmadigim için bilmiyorum. İnternetten araştirabilirsin.

 • 25 tl için şu boş soruya doyurucu cevap yazıcam.. JXHSJAJAIQ

 • 700 bin diye biliyorum, tiktok fenomenleri ile arkadaşlık kur, kaos yarat :D

 • Takipçi sayını çoğalt ve sürekli canlı yayın yapman lazım diye biliyorum

 • Hesabın doğrulanmış bir e-posta adresi ve telefon numarasına bağlı olması şarttır. Sürekli kullanılan aktif bir hesap olmasının yanında eğlenceli ve daha çok trenlerden seçilen video konseptlerinin yapılmış olması mavi tik almayı kolaylaştırır. Takipçi sayısının fazla olması, gerekir. Videoların düzgün olması ve hashtagli olması da popülerlik açısından önemlidir. Düzenli olarak her gün içerik paylaşılması da mavi tik almanızı hızlandırır. Videoların beğenilerinin organik ve fazla olması gerekmektedir. TikTok arama kısmında aratılıyor olmanız da mavi tik almak açısından önemlidir. Tanınmış bir isim örneğin şarkıcı, oyuncu, siyasetçi vs gibi ünlü isimler olmak mavi tik almayı kolaylaştırır. Özgün içerikler ve eğlenceli videolar dikkat çekerek popülerliği arttırır. Videoların izlenme sayısının yüksek olması gerekmektedir

 • Saçma sapan hareketler yap alırsın mavi tik

 • Tıktık bilmem

 • WhatsApp ta gizlilik ayarlarından mavi tık açabiliyorsun ama o dediğin uygulamada bilmiyorum

 • tik tok insanlığa zarar veriyor, bırakın şu lanet şeyi.

 • Gerekli popülerliği yakalayıp, takipçi sayınızı en az 1000'in üzerine çıkardıktan sonra bireysel başvuruda bulunabilirsiniz. Bireysel başvuru için ilk olarak TikTok'a giriş yapın, ardından mavi tik almanız için gerekli başvuru formunu doldurun ve gönderin.

 • Yani şöyle: Mavi Tik sürekli aktif olup belirli bir kitleye ulaşan ve bu kitlelerin izlediği video durumuna göre verilen aslında fenomen işareti gibi bir şey

 • Gündemdekilere göre günde 9 10 video çekbkısa sürede alırsın

 • En doyurucu görüş

 • googlege arttığında çıkman gerekli bir iki de değil birsurü tanınmış olduğunu ispatlamalısın yani

 • Hesabın doğrulanmış bir e-posta adresi ve telefon numarasına bağlı olması şarttır. Sürekli kullanılan aktif bir hesap olmasının yanında eğlenceli ve daha çok trenlerden seçilen video konseptlerinin yapılmış olması mavi tik almayı kolaylaştırır. Takipçi sayısının fazla olması, gerekir. Videoların düzgün olması ve hashtagli olması da popülerlik açısından önemlidir. Düzenli olarak her gün içerik paylaşılması da mavi tik almanızı hızlandırır. Videoların beğenilerinin organik ve fazla olması gerekmektedir. TikTok arama kısmında aratılıyor olmanız da mavi tik almak açısından önemlidir. Tanınmış bir isim örneğin şarkıcı, oyuncu, siyasetçi vs gibi ünlü isimler olmak mavi tik almayı kolaylaştırır. Özgün içerikler ve eğlenceli videolar dikkat çekerek popülerliği arttırır. Videoların izlenme sayısının yüksek olması gerekmektedir.

 • Öncelikle video ve yayınlarında insanları mutlu etmeye yönel yüzün hep gülsün takipcin 100 bine geldiğinde tiktok tarafından mavi tike uyumlumusun buna bakılıcak yorumların güzelse en az izlenme oranına göre %45 beğeni almışsan tebrikler artık mavi tikin hazır :)

 • Öncelikle insanların dikkatini çekecek içerikler paylaşılması gerekir ve daha çok kitleye ulaşmak için yardımlar gerekir. Diğer sosyal medya vs falan

 • En son 600kydı sanırım mavi tik için gereken takipçi ama youtube vb mecralarda bi kitlen varsa 10 takipciyle bile alabilirsin mavi tik

 • Gerekli popülerliği yakalayıp, takipçi sayınızı en az 1000'in üzerine çıkardıktan sonra bireysel başvuruda bulunabilirsiniz. Bireysel başvuru için ilk olarak TikTok'a giriş yapın, ardından mavi tik almanız için gerekli başvuru formunu doldurun ve gönderin. TikTok'un ana sayfasında bulunan geri bildirim kısmından veya TikTok'a mail atarak başvuruda bulunabilirsiniz. Yazdığınız yazının ingilizce olması gerekmektedir. Ayrıca mavi tik almak için yazacağınız bu metinde neden mavi tik almanız gerektiği anlaşılır ve güzel bir dille anlatarak metninizi yollayın.

 • Daha Fazla (43)