Teknoloji

TR Remote APK Nasıl İndirilir? Bilen Var mı?

Selam, arkadaşlar maç izleme uygulamalarını biliyorsunuzdur, bunların en ünlüsü TR Remote APK sanırım. Ama nerede baksam indirme linkini bulamadım. TR Remote APK nasıl indirilir, nereden indirilir bilen var mı? Virüssüz, temiz bir link arıyorum ama bir türlü bulamadım. Şimdiden teşekkür ederim!
0 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • TR Remote Nedir?

  TR Remote, spor kanallarını şifresiz bir şekilde izleyebileceğiniz uygulamadır. IOS veya Google Play üzerinden indirilebilen TR Remote, ücretli bir uygulamadır. Ancak son zamanlarda TR Remote APK yazılımlarının çoğalması ile birlikte ücretsiz kullananların sayısı epey arttı.

  TR Remote İzmir APK Özellikleri Nelerdir?

  TR Remote İzmir APK, TR Remote APK’ları arasında en yaygın kullanılandır. Bu APK’nın en büyük özelliği ücretsiz bir şekilde şifreli kanallardaki maçları izlemenizi sağlamaktır. Ancak bu APK’ların içerisine her türlü zararlı yazılım eklenebiliyor. Bu yazılımlar ile bütün kişisel bilgilerinize veya banka bilgilerinize ulaşılabilir. Bu yüzden bu tür APK’ları indirmenizi tavsiye etmem.TR Remote APK Nasıl İndirilir? Bilen Var mı?

  TR Remote APK Nasıl İndirilir?

  TR Remote APK’larını indirmemenizi gerektiğini bir üstteki paragrafta belirtmiştim. Ancak siz yine de “TR Remote nasıl indirilir?” sorusuna yanıt arıyorsanız, internetten “TR Remote APK indir” veya “TR Remote maç izle indir” gibi aramalar yaparak APK indirme sitelerinden TR Remote APK’sını indirebilirsiniz.

  TR Remote Legal mi?

  TR Remote tabii ki legal değil. Yayıncı kuruluş maçların yayın haklarını belli bir ücret ödeyip alıyor. İzlemek isteyen kişilere de belli bir ücretle yayın izleme hakkı veriliyor. TR Remote ise şifreli olan kanalı şifresiz izlemeniz sağlıyor, bu yüzden legal değil. Ayrıca APK olarak indirirseniz telefonunuza kötü amaçlı yazılımların inmesi de çok büyük bir ihtimaldir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

0 1
 • Çok zor brom
  TR Remote APK Nasıl İndirilir? Bilen Var mı?

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?