+1 yıl

Türk Telekom Kalan Kullanım Nasıl Öğrenilir?

Türk Telekom kullanıyorum ve kalan kullanım hakkımı öğrenmek istiyorum, nasıl öğrenebilirim?
0 0

Çok Süper Cevap

 • Türk Telekom, Türkiye’de en çok tercih edilen operatörlerden bir tanesidir. Uygun fiyatlı olması, birçok yerde çekim gücünün iyileştirilmesi gibi etkenler son zamanlarda Türk Telekom’a olan ilgiyi arttırdı. Her operatörde olduğu gibi Türk Telekom’da da en çok merak edilen konulardan bir tanesi kalan kullanım öğrenmedir. Lafı çok uzatmadan Türk Telekom kalan kullanım öğrenme işlemini nasıl yapacağınızı anlatayım.

  türk telekom kalan kullanım
  türk telekom kalan kullanım

  Türk Telekom Kalan Kullanım Nasıl Öğrenilir?

  1- Cep Asistan ile Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme

  Akıllı telefonunuza Türk Telekom Cep Asistan indirerek kalan kullanımı öğrenebilirsiniz. İlk öncelikle Play Store veya App Store üzerinden Cep Asistan uygulamasını indirin. Ardından “Servis” menüsünden “Asistan” kısmına grin. Burada “Kredi – Kalan” menüleri kısmını seçerek kalan kullanım hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  2- SMS ile Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme

  Türk Telekom hatlı telefonunuzdan SMS göndererek kalan kullanımı öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken “KALAN” yazıp 5555’e SMS göndermek. Kısa bir süre içerisinde size kalan kullanımlarınızla ilgili mesaj gelecektir.

  3- Müşteri Hizmetlerinden Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme

  Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak kalan kullanım bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. 444 1 500 numarası üzerinden müşteri hizmetlerini aradıktan sonra sesli yanıt sistemi üzerinden kalan kullanım bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

  4- Tuşlama ile Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme

  Cep telefonunuz üzerinden arama kısmına gelip *123# tuşlarını tuşladıktan sonra arama tuşuna basıp kalan kullanımlarınız hakkında bilgi edinebilirsiniz. Türk Telekom kalan kullanım öğrenme için kullanabileceğiniz en basit yollardandır.

  5- İnternet Sitesi ile Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme

  Türk Telekom resmi internet sitesine giriş yaparak kalan kullanımlarınızı öğrenebilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra hem faturasız hem de faturalı hatlar için kalan kullanımları görebilirsiniz. Ayrıca buradan paketinizin bitmesine ne kadar kaldığını da öğrenebilirsiniz.

  6- 9333 ile Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme

  Türk Telekom kalan kullanım öğrenme için önerebileceğim diğer yöntem 9333 kullanmaktır. Cep telefonundan 9333’e TL yazıp göndermek veya 9333’ü aramak kalan kullanımlarınızı öğrenmek için yeterli olacaktır.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 5
 • Tt online işlem den

 • 9333 ara veya*123# yaz

 • Türk Telekom’u arayarak öğrene bilirsin

 • Playstoreden uygulaması var onu indir. Uygulamaya üye olup Online işlemler menüsünden görebilirsin

 • Mobil uygulamasını indir ordan bakabilirsiniz

 • *123#