+1 yıl

Türk Telekom (TTNET) internet aboneliği nasıl kapatılır?

Türk Telekom internet aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum. Neler yapmam gerekiyor? Dilekçe filan yazmam gerekiyorsa dilekçe örneği verebilir misiniz?
0 1

Çok Süper Cevap

 • En az internet nasıl bağlanır sorusu kadar çok sorulan bir soru varsa o da internet aboneliği nasıl kapatılır sorusudur. İnterneti kapatmak istememenin birçok nedeni olabilir, daha iyi bir internet kampanyası yakalanmış olabilir veya mevcut internet sağlayıcısından memnun kalınmamış olabilir. Bu durum bütün internet sağlayıcıları için geçerli bir durumdur.

  türk telekom internet iptal dilekçe örneği
  türk telekom internet iptal dilekçe örneği

  Türk Telekom, Türkiye’nin en çok kullanılan internet sağlayıcılarından bir tanesidir hatta birçok internet sağlayıcısı Türk Telekom altyapısını kullanmaktadır. Memnun müşterileri olduğu gibi memnun olmayan veya daha iyi internet kampanyaları bulup internet aboneliğini iptal etmek isteyenler de var.

  Türk Telekom abonelik iptali gerçekleştirmek isteyen çoğu kişi, nasıl adımlar atması gerektiği konusunda bilgi sahibi olmayabiliyor. Bildiği kadarıyla, Türk Telekom internet kapama olayını anlatmaya çalışayım.

  Türk Telekom İnternet İptal Yolları Nelerdir?

  Türk Telekom (TTNET) internet aboneliği nasıl kapatılır?

  Türk Telekom internet kapatma için ilk öncelikle müşteri hizmetlerini aramanızı tavsiye ederim. Ne kadar aboneli süreniz kaldı, iptal ederseniz ne kadar cayma bedeli ödeyeceksiniz bunları öğrenmeniz için Türk Telekom ile iletişime geçmeniz gerekir. Türk Telekom ile iletişime geçmek için şu yöntemlerden bir tanesini kullanabilirsiniz:

  1- Türk Telekom Mağazasından Bilgi Alma ve İnternet Kapattırma

  Size en yakın Türk Telekom şubesinden iletişime geçebilir ve internet kapattırma şartlarını öğrenebilirsiniz. Hatta mağazadayken kapattırma işlemini yapabilirsiniz. Size internet kapattırma ile alakalı bilgileri vereceklerdir.

  2- İnternet Sitesi Üzerinden İletişime Geçme ve İnternet Kapattırma

  İnternet siteleri de artık firmalar için bir iletişim aracı. Türk Telekom'un internet sitesine girerek oradan bilgi alabilirsiniz. Belli başlı adımları takip ederek interneti kapattırma talebini oluşturabilirsiniz. İnternet kapattırma talebiniz oluşturulduktan sonra sizinle iletişime geçilecektir.

  3- Müşteri Hizmetleri Üzerinden İletişime Geçme ve İnternet Kapattırma

  Firmayla iletişime geçmenin en çok tercih edilen seçeneği müşteri hizmetleri üzerinden iletişime geçmektir. Türk Telekom müşteri hizmetlerine 444 1 444 üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu numara üzerinden iletişime geçtikten sonra kapattırma talebinizi oluşturabilir ve bunun için gereklilikleri öğrenebilirsiniz.

  Türk Telekom İnternet İptal Dilekçe Örneği

  Yukarıdaki kanallardan bir tanesini kullanarak cayma bedeli ve diğer gerekli bilgileri öğrendikten sonra iptal başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz. Taahhütünüze göre cayma bedelini ödedikten sonra bazı belgeler dolduruyorsunuz ve iptal işlemi gerçekleşiyor.

  ttnet internet kapatma dilekçe örneği
  ttnet internet kapatma dilekçe örneği

  Bu belgelerden bir tanesi Türk Telekom internet iptal dilekçesi ya da formudur. Türk Telekom internet iptal dilekçe örneğini buraya bırakıyorum, forma buradan ulaşabilirsiniz . Bu form içerisinde belli bilgiler doldurulup faks ile Türk Telekom’a gönderildiğinde iptal işlemleri başlar.

  Türk Telekom internet iptali süreci bildiğim kadarıyla bu şekilde işliyor. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 5
 • Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

 • kapattırmamak içinn neler yapıyolar şerefsizler bizz zorla kapattırmıştıkk

 • Aklı olan TTa bulaşmaz 😄

 • Telekoma gidip başvuracaksın. Orda imzalıyorsun formu zaten. Taahhüt var mı?

 • Müşteri hizmetlerini arıyarak

 • Kapan de suratına küsüp kapanıyor otomatikmen

 • Türk Telekom müdürlüğüne gidip ıslak imza vereceksin sonra Müşteri hizmetleri son kez seni arayacak iptal etme diye yalvaracak sen edersin ordan tamamen iptal olur