+1 yıl

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır?

Arkadaşlar geçtiğimiz aylarda bir paketim bitti, taahhüt sorgulama yapacağım ancak yapamıyorum SMS gönderiyorum falan olmuyor bir türlü. Operatörlerde taahhüt sorgulama nasıl yapılır bilen var mı acaba?
0 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Turkcell Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Turkcell taahhüt öğrenme için birçok yol bulunuyor. Aşağıda yazdığım yöntemlerden hangisi kolay gelirse o şekilde taahhüt sorgulama yapabilirsiniz.

  turkcell taahhüt sorgulama
  turkcell taahhüt sorgulama

  1- Turkcell Cep Merkezinden Taahhüt Sorgulama

  Size en yakın cep merkezine giderek Turkcell taahhüt sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Cep merkezine gittiğinizde sizden birkaç kişisel bilgi isteyeceklerdir. Bu bilgileri vermeniz halinde taahhütle alakalı bütün bilgileri öğrenebilirsiniz.

  2- Müşteri Hizmetlerinden Turkcell Taahhüt Sorgulama

  Turkcell cep merkezlerinden bir tanesine yakın değilseniz, müşteri hizmetlerini arayarak taahhüt ile ilgili bütün merak ettiklerinizi sorgulayabilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetlerine 532 veya 0532 532 00 00 numaralarından ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcisine gerekli bilgileri verdikten sonra size taahhütünüz ile ilgili tüm detayları verecektir.

  3- Mesaj ile Turkcell Taahhüt Öğrenme

  Turkcell taahhüt sorgulama için yapabileceğiniz bir diğer işlem 2222’ye mesaj atmaktır. “TARİFE” yazıp 2222’ye gönderdiğinizde hem tarifenizde ne kadar dakika, SMS, internet hakkınızın kaldığını hem de taahhütle ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz.

  4- Turkcell Web Sitesinden Taahhüt Sorgulama

  Turkcell’in kendi resmi sitesi üzerinden taahhüt sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell web sitesi üzerinden sorgulama yapmak için telefon numaranız ve şifreniz yeterli olacaktır. Gerekli bilgileri girdikten sonra taahhüt sorgulamasını yapabilirsiniz.

  5- Dijital Operatör Uygulamasından Taahhüt Sorgulama

  Turkcell taahhüt öğrenme için yapabileceğiniz son işlem uygulama üzerinden taahhüt sorgulamadır. Dijital Operatör uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra taahhüt sorgulaması yapabilirsiniz. Uygulama Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilir.

  Bu yolları izleyerek aynı zamanda Turkcell cayma bedeli öğrenme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

  Vodafone Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır?

  1- Vodafone Şubelerinden Taahhüt Sorgulama

  vodafone taahhüt sorgulama
  vodafone taahhüt sorgulama

  Tıpkı Turkcell’de olduğu gibi size en yakın Vodafone şubesine giderek taahhüt sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Orada bulunan görevli kişi sizden birkaç bilgi isteyecektir, bu bilgileri vermeniz halinde taahhütünüzle ilgili bütün detaylar size verilir.

  2- Müşteri Hizmetlerinden Vodafone Taahhüt Öğrenme

  Vodafone taahhüt sorgulama için izleyebileceğiniz bir diğer yol, 542 veya 0542 542 0000 üzerinden Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak taahhütünüz ile ilgili bilgi almaktır. Birkaç kişisel bilginizi müşteri temsilcisi ile paylaştığınızda size taahhüt ile ilgili bilgileri vereceklerdir.

  3- Vodafone Web sitesi ve Vodafone Yanımda Uygulamasından Taahhüt Sorgulama

  Vodafone web sitesi üzerinden ve Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden taahhüt ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken şey, uygulamaya veya siteye girdikten sonra “Tarifelerim ve Paketlerim” kısmına girmektir. Bu sayfada karşınıza taahhütle ilgili bütün bilgiler çıkacaktır.

  4- Vodafone Taahhüt Sorgulama Kodu ile Taahhüt Öğrenme

  Vodafone’da Turkcell’den farklı olarak kod ile sorgulama yapabilirsiniz. Telefonunuzun arama kısmına gelin ve *7000# kodunu tuşlayın. Bu kodu tuşladığınız zaman taahhütünüzün ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz.

  Türk Telekom Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Türk Telekom taattüt sorgulama için yapmanız gereken işlemler diğerlerinden pek farklı değil.

  Türk Telekom Taahhüt Sorgulama
  Türk Telekom Taahhüt Sorgulama

  1- Türk Telekom Şubelerinden Taahhüt Sorgulama

  Türk Telekom şubelerinden bir tanesine giderek taahhütünüz ne kadar kaldı ve cayma bedeli ne kadar gibi bilgileri öğrenebilirsiniz. Şubede bulunan görevli size bütün bilgileri verecektir fakat bundan önce sizden birkaç kişisel bilgi isteyebilir.

  2- Müşteri Hizmetlerinden Türk Telekom Taahhüt Sorgulama

  Diğer operatörlerde olduğu gibi Türk Telekom müşteri hizmetlerinden de taahhütünüzle ilgili bilgi alabilirsiniz. 444 1 444 numarasını aradığınız zaman bağlandığınız müşteri temsilcisi size taahhütünüzün ne kadar kaldığını söyleyecektir.

  3- Online İşlemler ile Türk Telekom Taahhüt Sorgulama

  Türk Telekom web sitesinden veya Türk Telekom uygulamasından taahhüt sorgulaması yapabilirsiniz. Uygulamaya veya siteye bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra “Tarifelerim ve Paketlerim” kısmından hem ne kadar taahhütünüzün kaldığını hem de cayma bedelini görebilirsiniz.

  4- Sorgulama Kodu ile Türk Telekom Taahhüt Sorgulama

  Tıpkı Vodafone’da olduğu gibi Türk Telekom’da da sorgulama kodu bulunuyor. Telefonun arama kısmına gelin ve *124# kodunu tuşlayın. Karşınıza çıkan ekranda “Taahhüt” seçeneğini seçin ve taahhütünüzle ilgili tüm bilgileri öğrenin.

  Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom taahhüt sorgulama yöntemleri bu şekilde. Umarım yardımcı olur.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 3
 • Operatörü aradın mı

 • Vodafone Yanımda uygulanmasında var.
  Giriş - Hesabım - Tarifem ve paketlerim - Taahhütlerim.

  Tr cell çok uğraştırmıştı beni mağazasına uğrayıp ancak öğrenebilmiştim.

  Telekom için fikrim yok maalesef:)

 • Telefondan *124# numarasını arayınız. Ardından 3-TAAHHUT seçeneği seçiniz. Ardından 2-Taahhut Sorgu seçeneği seçiniz. Kalan taahhütlü gün sayısı ve bozma cezası SMS ile size gönderilecektir.

 • *124# ile öğrenebilirsin.