Teknoloji

Turknet Bağlatacağım, Sizce Turknet Nasıl? Kullananlar Yorum Yapabilirler mi?

Merhaba. İnternet sağlayıcısı arıyorum. Reklamlarda Turknet'i sıklıkla görüyorum. Sizce Turknet nasıl? Kullananlar var mı? Memnunlar mı? Bilgi alabilir miyim?
0 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Selam, ben de Turknet hakkında bazı bilgiler verecek ve Turknet yorumları yapmaya çalışacağım. Genel olarak memnun olan sayısı çok fazla. Ben de bunlardan bir tanesiyim.

  Turknet Nasıl Bir İnternet Sağlayıcı? Kaliteli mi? Hızlı mı?

  Turknet 1996 yılında kurulduğu zaman birçok yenilik ortaya çıkardı. O zamanlar adı Turk Nokta Net adıyla ilk Türkçe forum ve portal, Türkiye’deki ilk internet paketi uygulamaları ile adını duyurmuştur.

  2008 yılında Tnn. net’in portalını satın aldıktan sonra adı Turknet olmuştur ve ADSL hizmeti vermeye başlamıştır. O günden bugüne kadar şirket gitgide büyüyüp internet kullanıcılarının daha çok tercih ettiği bir internet servisi haline geldi.Turknet Bağlatacağım, Sizce Turknet Nasıl? Kullananlar Yorum Yapabilirler mi?Turknet her zaman yapılamaz deneni yaparak kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Benden ev interneti için tavsiye isteyen kişilere önerdiğim servislerden bir tanesi de Türknet ev internetidir.

  Bunun en büyük sebebi Turknet yorumları. Çevremde kullanan veya internetteki Turknet kullanıcı yorumlarına bakınca çok olumlu yorumlar olduğunu görmek mümkün. Kötü bir tarafı varsa o da müşteri hizmetleri, yani en azından kullanan kişiler bundan şikayet ediyordu.Turknet Bağlatacağım, Sizce Turknet Nasıl? Kullananlar Yorum Yapabilirler mi?

  Turknet Neden Bu Kadar Ucuz?

  Bunun sebebini şirket politikası olarak açıklayabiliriz. Turknet, uygun fiyatla en hızlı interneti sağlamaya çalışıyor. İnternet hızının yüksekliğini ise nPerf hız testi servisinde 2018 ve 2019 yıllarında birinci olarak kanıtladı.

  Diğer internet sağlayıcısı olan firmalardan farklı bir internet paketi sistemi var. Özgür internet paketinde tek bir fiyatla 100 mbps hıza kadar yaşadığın bölgedeki altyapı ne kadar hız almana yetiyorsa o kadar hız alıyorsun, bunun yanı sıra herhangi bir kota veya taahhüt bulunmuyor ve bu paketin fiyatı ise 85 TL. Bir de beğenmezsen 30 gün içinde para iadesi yapılıyor.

  Kısacası eve internet bağlatmayı düşünüyorsan Turknet’e bakmanı kesinlikle tavsiye ederim. Ne kadar hız alacağın konusunda bölgendeki altyapıyı Turknet’e sorman yeterli olacaktır. Umarım “Turknet nasıl bir internet sağlayıcı?” sorunu yanıtlayabilmişimdir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

0 5
 • Turkneti üç seneden fazladır kullanıyorum. İlk üç gün Telekomun saçmalığı yüzünden sorun olmuştu. Onun dışında tek bir sorunum olmadı.
 • Ben memnunum fazlasıyla. 85 liraya sınırsız kotasız 35 mbps tam hız alıyorum
  • İstersen davet kodu vereyim sana da bana da 1 ay hediye oluyor

 • 2 yıldır kullanıyorum ve gayet memnunum. Hizmetten memnun olmadığın durumda üyeliğini rahat şekilde iptal edebilirsin.Üyelik başlatırken taahhüt yapmıyorsun çünkü.
 • Normal
 • Müşteri hizmetleri sıkıntı diye duydum

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?