+1 yıl

Twitter'da takipçi, follower sayısı nasıl artırılır?

Twitter'da follower artırmak için neler yapılmalı? Ne tür paylaşımlar yapmalıyım ya da kimleri takip ederek Twitter takipçimi ücretsiz, reklamsız artırabilirim?
Twitter takipçisi nasıl arttırılır?
Twitter takipçisi nasıl arttırılır?
10 4

Çok Süper Cevap

 • Twitter'da takipçi, follower sayısı nasıl artırılır?

  Twitter'da Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır?

  Merhaba, zamanında okulumun sosyal medya yönetiminde görevliydim ve edindiğim deneyimlerle fikirlerimi karıştırarak biraz taktik vermek isterim.

  Twitter'da Neleri Önermem?

  1- Takibe Takip Hesapları

  Kesinlikle ama kesinlikle takip sayfalarına bulaşmamanı tavsiye ederim. Takip edeni takip ediyorum gibi. Çünkü neden? Tweet attığında etkileşim alamazsın. Sayfan hayalet gibi görünür. Doğal bir görüntü oluşmaz.

  2- Takipçi Satın Alma

  Takipçi satın alma sitelerini de önermiyorum. Çünkü neden? Beğeni gelmez. Beğeni satın alman gerekir. Ve ayrıca bunun seni tatmin edeceğini de sanmıyorum.

  3- Uzun Biyografi Yazma!

  Uzun bir biyografi yazmak insanları sıkabilir ve tweetlerine bakmadan sayfandan gitmelerine sebep olabilir. Kısa ve öz bir şey yazmalısın.

  NELERİ ÖNERİRİM?1- Profil Fotoğrafı

  Seni yansıtan bir profil fotoğrafı koyabilirsin, ya da hesabının konusunu yansıtan bir profil fotoğrafı koymalısın. Denendi onaylandı. İnsanlar merak ettikleri hesapları incelemek ister ve takip eder.

  2- Kullanıcı Adı

  Kullanıcı adını akılda kalan ve orijinal bir şey seç ki insanlar kullanıcı adını unutmasın. Akıllara kolayca gel. Aratması zor olmasın seni. Ve tabii ki kullanıcı adının hesabının konusuyla ya da bu hesap kişisel hesabınsa seninle ilgili olmalı.

  3- Tweetler

  Tweetlerin ilgi çekici olmalı. İlgi çekici şeyler olsun diye senaryo tweet yazanları biliyoruz. Bu da ilk başta pek doğru değil fikrimce. İlgi çekici atmak için atılmayan tweetler atman yani doğal tweetler atman daha iyidir.

  4- Aktif Olma Durumu

  Her gün bazı saatlerde aktif olmalısın çünkü twitterda belli saatlerde daha çok insan aktif olur. Bu saatler genelde 17.00 ve 24.00 arasındadır. Senin aktif olman demek twitter hesabını ve tweetlerini görünür kılacaktır ve insanlarla etkileşime girdikçe daha fazla hesabın anasayfasına düşeceksin. E tabi bu da daha çok takipçi demek. :D

  5- Hastag Kullanımı ve Gündemdeki Konular

  Twitter'da aratma çubuğunun olduğu yerde belli hastagler ve gündemde olan konulara gerçek twittter kullanıcıları bakar ve attığın tweet ilgi çekici ve özgün ise mutlaka görürler. Tweetin beğenilir ve ilgi çekici bir hesabın olduğu için insanlar hesabına bakmak isterler ve takipçilerin doğal bir şekilde artar.

  6- Tanınmış Kişilerin ya da Popüler Hesapların Tweetlerine Yorum Yapmak

  Garip gelebilir fakat popüler sayfalar ve tanınmış kişilerin tweetlerine gelen tweet yorumları mutlaka göze çarpar. Buradan insanlar seni görüp takip etmek isteyecektir.

  7- Tweet İçeriği

  Tweetlerinin konuları birbiriyle uyumlu olmalı. Ana temanı korumalısın. Kişisel hesapsan sınırlamalara ihtiyacımız yok keyfine göre her şey.

  8- Benzer Hesaplarla Etkileşim Halinde Olma

  Etkin olmak istediğin alanın önde olan isimlerini takibe alıp tweetlerine yorum bırakman senin için faydalı olacaktır. Benzer hesapları takip etmek isteyenler için bir seçenek olabilirsin.

  9- Samimi Olmak

  Samimi olmak derken bahsetmek istediğim ne? Şöyle tweetlerin yapmacık olmamalı ve kullanıcılarla iletişimde olmalısın zaman etkileşim halinde olmalısın.

  Birkaç Not

  • Tüm bu yöntemler işe yarar fakat hiç takipçin yoksa boşluğa konuşmuş gibi olursun. Bu yüzden pek hoş olmasa da başlangıçta gerçek kullanıcılara takip et bırak yöntemini uygulayabilirsin. 200-300 gibi bir sayıya ulaştığında diğer yöntemlerle ilerleyebilirsin. Sadece bu taktikle de ilerleyebilirsin fakat pek sağlıklı değil. Twitter bunu sık uygulayan hesapları bazen robot kullanıcı olarak görüp hesaplarını askıya alabiliyor. Bu riski unutmamanı tavsiye ediyorum.
  • Hesabına insanlar gelmesi için küçük etkinlikler de yapabilirsin. Ne gibi? Soru floodları olabilir ya da çekilişler.

  (minik bir not: Türkiye'de çekilişlerin milli piyango ve noter onayında yapılmasıyla alakalı bir kural geldiğini duydum. Bunu bir araştırmanda fayda var.)

  Umarım paylaştığım bilgiler işine yarar ve istediğin hesabı kısa sürede elde edersin. :)

  • keşke emek verdiğim bir şeye dislike atmak bu kadar kolay olmasa... acımasızsınız.

  • Dislike atanlar takipçi satanlar bence 🤭 umarım 500 xperi sen kazanırsın verdiğin doyurucu bilgiler için teşekkür ederim ✋

  • @GevezeGenc hiç umrumda değil mesaj kutusunda bilgi hırsızı yazanlar oldu olmasa da olur :D

  • Hepsini Göster

En İyi Erkek Görüşü

 • Twitter'da takipçi, follower sayısı nasıl arttırılır?

  Merhaba,

  Sosyal mecralarda takipçi sayısını arttırmak istiyorsanız öncelikle paylaşımlarınız gündeme uygun olmalıdır yani bir yerde de insanların paylaşımlarını da gelmesi için insanların düşüncelerine saygılı bir şekilde davranmak herkesin düşüncesine fikrine karşı değil öneri ve fikirli karşılık vermek bunun yanında karşınızdaki insanın ne anlatmak istediğini ve yani görmek istediğini iyi analiz etmek gerekir. Yani Twitter veya sosyal medyayı gibi mecralarda takipçi yakalamak istiyorsanız tıpkı bir siyasetçi gibi halkın nabzına uygun bir şekilde hareket etmeniz gerekir. Dolayısıyla günümüzdeki takipçi sayılarına baktığımızda insanların sadece siyaset açısından değil moda kıyafet Aşk ilişkileri cinsel yaşam gibi konularda da dikkat çekici paylaşımlarda bulunması gerekir Özellikle bu gibi platformlarda yani KizlarSoruyor gibi platformlar da dahil toplumun nabzına dokunacak paylaşımlar yapmak çok önemlidir.

  • Yaptığınız paylaşımlar halkın nabzını tutacak
  • Her yaştan grubu ilgilendiren paylaşımlar olacak.
  • Aşırı derecede siyaset yanlısı olmayacak.
  • Bunun yanında kişinin dini ırkı ayrımcılık gibi söz konusu olmayacak
  • Kişilerin cinsel yönelimi hakkında gereksiz yorumlarda bulunma olmayacak.

  Özellikle insanlar yaptığı her paylaşımda toplumun nabzını tutarken fitne fesat düşünmeyi birbirine bir şeyleri kabul ettirme peşinde olmak zorunda olmayacak.

  Eleştiriye açık olmalısınız.

  Özellikle İnsanların yaptığı paylaşımlar da karşıt görüşler gelebileceğini tepkiler alabileceğini yeri geldiği zaman hakaretvari sözler dahi olsa saygı çerçevesi içinde kendini savunması gerektiğini bilmesi gerekir. Özellikle burada çok karşı karşıya kalabilirsiniz mesela cinsel paylaşım yapan bir insan diğer üyeler tarafından çok tepkiyle karşılanır ya da bir siyasi parti üzerinde devamlı olarak bir paylaşım yapan insan diğer siyasi partileri destekleyen insanlar tarafından kötü karşılanabilir, O yüzden sosyal medya mecralarında ya da internet ortamlarında her zaman için tarafsız ve şeffaf olmayı denemek kişinin daha fazla takipçi sayısı kazanması açısından çok önemlidir.

  Yeri geldiği zaman herkesi ve her şeyi adaletli bir şekilde eleştirmek yapmış olduğu paylaşımlarda sadece belli bir gruba hitap etmek yerine toplumun tamamını hitap etmek o kişinin takipçi sayısının artması ve insanlar tarafından fazlası ile sevilmesine neden olacaktır.


  Bugün bizim Türk toplumumuzda dahi en büyük hatalardan bir tanesibirbirimizin düşüncelerini fikirlerini zorla diğerini sana kabul ettirme çabası içerisinde olmaktır.

  Bugün baktığınız zaman siyasi tartışmalar ve insanların birbirine karşı düşmanca yaklaşımları saygı duymaması sadece kendi düşüncelerini zorla kabul ettirmesine ne neden olur. Bunun yanında şunu da hiçbir zaman unutmamak gerektiğini düşünüyorum günümüzde artık öyle sadece fikirler ya da konular üzerine değil İnsanlar görsellik üzerine de fenomenlik ya da takipçi sayısı istiyorlar.


  Bugün baktığınız zaman kadın takipçileri ile erkek takipçileri arasında dağlar kadar fark vardır, bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi kadınların moda tasarımı üzerinde dekolteli kıyafetler cinselliği çağrıştırıcı paylaşımlar yapması üzerine daha fazla ön planda olurlar.

  Toplumun analizini iyi yapmak gerekir.

  Evet mesela toplum içerisinde o anda revaçta olan popüler olan ne varsa onun üzerinde yoğunlaşmak ve onun üzerinde çalışarak kendi fikirlerini belirlemek takipçi kazanmak açısından her zaman faydalı olacaktır mesela kopyala yapıştır bir içerik yapmak yerine acaba o içeriği yapan insan yerinde ben olsaydım neler yapabilirdim?

  Şeklinde sorular sorarak kendisini bu duruma hazırlamalı ve bu şekilde paylaşımlar içerisinde olması gerekir.


  • SM hastası çocuklar
  • Bedensel engelli bireylerin hakları bütün engelli hakları
  • Bunun yanında göçmen sorunları mülteci sorunları
  • Veya aşılama konusunda yapılabilecek herhangi bir durumun analizi


  Yani kısacası kendinizi gündem üreten gündemin temel taşı olan bir insan olarak görüp bu şekilde hareket etmek takipçi sayısını arttırmak açısından faydalı olacaktır. Bunun yanında bir de eğer sosyal medya mecralarında Fenomen olmak istiyorsanız tek başına bu yukarıda saydıklarım hiçbir şekilde yeterli olmaz. Arkanızda sağlam bir sponsor olması gerektiğini ve bu konuda size destek veren bazı firmaların olması gerektiğini belirtmek isterim.


  Bugün KizlarSoruyor platformunda dahil Fenomen olmak istediğimiz zaman belli kuralları vardır bunlara uymanız ve belli çabalardan geçmeniz gerekir O yüzden öncelikli olarak sosyal mecrada Fenomen olmak istiyorsanız gerçek hayatımızda Fenomen olmayı başarmalısınız.

  Gerçek hayatta Fenomen olmak nedir?


  Gerçek hayatta Fenomen olmak kendinizi dış dünyaya karşı kapatmadan sinema spor ve çeşitli aktivitelere katılarak kendinizi toplum içinde kazandırmak bu toplum içerisinde Yeni insanlar yeni bireyler tanıyarak ve iletişiminiz en kuvvetli bir şekilde devam ederek bu şekilde insanları ince düşünceli bir tarzda anlayarak hareket etmeniz gerekmektedir.


  İnsanlar tarafından hoşsohbet sevilen bir insan olduğunuz anlaşıldığı zaman toplum tarafından kabul edilen bir insan olmaya başlarsanız, arkadaşlıklar dostluklar kazanmaya devam ederseniz ve çevreniz genişlerse bu tarz sponsorluklar olarak sosyal mecralarda de takipçi sayısını arttırma imkanı bulabilirsiniz.


  Ama bunu yapmıyorum sadece evde oturup belli paylaşımlar yaparak Twitter Instagram Facebook gibi uygulamalar üzerinden sadece klavye mouse kullanarak Fenomen olmak hayal kurmaktan öteye geçemez.


  Takipçi kazanmak ve fenomen olmak için gerçek düşüncelerinizi kafanızda kurduğunuz senaryoları gerçek hayatı uygularken empati kurarak ve bu doğrultuda hareket etmeniz gerekir.


  Bugün fenomen olan ya da gerçek hayatta çevresi çok olan insanlara baktığın zaman muhakkak arkalarında kendilerini destekleyen bir sponsor bir destekçisi olduğu için bunu başarabilirler.

  Diksiyon eğitimi almalısınız.

  Gerçek hayatta topluma karışmak ve çevre yapmak istiyorsanız, öncelikle konuşma ve diksiyon eğitimi almak bunun yanında psikolojik destek alarak davranış bozukluğunuz varsa bunu düzeltmeniz gerekir, çünkü aksi takdirde bunları başarmış olsanız dahi çevrenizde size karşı bir eleştirel yorum sonra profesyonel ve soğukkanlı bir şekilde o konuya karşı ve o kişiye karşı düzgün bir tepki içinde bulunmamız gerekir. Aksi takdirde her karşıt görüşte olan insana karşı kaba agresif tavırlar sergilemeye devam ederseniz, belli bir zaman sonra o takipçi sayısını kaybetmeye başlarsınız.


  Nasıl ki bazı ünlülerin iyaset futbol ya da toplumun hassas olduğu belli konularda özellikle inanç dini konularda içinde saklaması gerekiyorsa, takipçi sayısını arttıracak ve Fenomen olacak kişinin de bu şekilde hareket etmesi gerektiğini söylemek yanlış olmaz.


  Bir fenomen kişisi yeri geldiği zaman kendini merak ettirecek özletecek devamlı olarak özel hayatıyla böyle laçka bir şekilde topluma bıktıracak bir şekilde hareket etmesi kendi değerini düşürmesi açısından kötü olacaktır. O kişi bir paylaşım yaptığında ya da bir eser ortaya çıkardığında insanlar kendisini merak etmesi ve Özlem duyduğu için o kişinin bu paylaşımını yaptığı zaman heyecan ve merak ile karşılaması gerektiğini düşünüyorum.


  Yani netice olarak özlenen bir insan olmanız gerekiyor öyle olmadıktan sonra toplumun değerlerini aşağılayarak ahlak durumuna dini değerlerine yanlış hareket etmek belli bir süre sonra Fenomen olsa dahi toplumun gözünde o insanı normal bir insan yapmaktan öteye götüremez.


  Netice olarak öncelikle arkamızda güzel bir sponsor desteği daha sonra da toplumun nabzını tutmak empati yapmak ona göre hareket etmek ve bu doğrultuda eleştiriye açık bir şekilde paylaşımlar içinde bulunmak gerekir. Eleştiriye açık olmayan bir insan fenomen olamaz.

En İyi Kız Görüşleri

 • Twitter uzun zamandır bir pazarlama devi olarak tanınmaktadır; platformun izleyicileri daha açık fikirli ve yeni fikirleri denemeye hevesli. Bu, hem yerleşik şirketler hem de yeni kurulan şirketler için yeni fırsatlar yaratır. Hedef kitlenizin Twitter kullanıcılarının demografisine uyduğundan emin olun.

  Hedeflerinize karar verin. İlk adım, hedeflerinizi tanımlamak ve Twitter'ın pazarlama planınızın neresine uyduğunu belirlemektir. En popüler hedeflerden bazıları,

  1. Marka bilinirliğini artırmak

  2. Satışları ve dönüşümleri artırma

  3. Müşteri hizmetlerini iyileştirin

  4. Endüstri trendlerini gözlemlemek

  5. Yeni tüketicilerin belirlenmesi

  Twitter profilinizi optimize edin:

  Twitter profilinizi optimize etmek açık görünse de, kullanıcı izlenimini etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Kullanıcılar Twitter kullanıcı adınızı aradıklarında gördükleri ilk şey Twitter profilinizdir. Başkalarının ne yaptığınızı anlamalarına yardımcı olmak için Twitter profilinizin farklı bölümlerini kullanabilirsiniz. Profilinizi ve arka plan resminizi kullanarak ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz. Ayrıca bilgi vermek ve resmi web sitenize bağlantılar sağlamak ve ziyaretçileri bu siteye yönlendirmek için Twitter profil biyografinizi kullanabilirsiniz.

  Twitter Analytics'i kullanın:

  Twitter, kalabalık bir sosyal medya pazarlama kanalıdır. Gürültüyü azaltmanıza ve hedef kitlenize ulaşmanıza yardımcı olacak verimli bir Twitter analitik çözümüne ihtiyacınız var. Yerel Twitter analitiği, acemiler için harika bir araçtır, ancak bazı kısıtlamaları vardır. Twitter takipçileriniz büyüdükçe, Twitter etkinliğinizi ve takipçilerinizi değerlendirebilecek güçlü bir Twitter analiz platformuna ihtiyacınız olacak. FollowersAnalysis, tweet etkileşimini analiz etmenin yanı sıra ilgi çekici bir takipçi tabanı oluşturmanıza yardımcı olmak için harika bir araçtır.

  Etkileyici içeriği tanımlayın:

  Takipçi edinmek ve ilgilerini canlı tutmak için ilgi çekici materyaller sağlamalısınız. Ancak, diğer sitelerin aksine, Facebook ve Instagram'dan çok daha sık yayın yapmalısınız. Ayrıca, kullanıcıların onu ilgi çekici ve değerli bulmasını sağlamalısınız.

  İşletmenizdeki popüler temaları bulmak için sosyal dinlemeyi kullanın. Bu tür konuların bir listesini oluşturduğunuzda, Twitter içerik stratejinizi bunun etrafında oluşturun.

  Daha fazla görsel içerik yayınlayın:

  Her sosyal medya sitesinde, şu anda görsel materyal en çok tüketilen içerik türüdür. İnsanlar bilgilendirici blogları ve makaleleri okumaktansa kısa videoları izlemeyi tercih ediyor. Görsel materyal (resimler, videolar ve infografikler) iki kat daha fazla etkileşim alır. Bağlantı paylaşmak yerine doğrudan Twitter'da yayınladığınızdan emin olun.

  Takipçilerinizle etkileşim kurun:

  Takipçilerinizle etkileşim kurmak, materyal üretmek kadar hayatidir. Tweet'lerinizle sık sık etkileşime giren kişilerle etkileşim kurun; biraz hafiflik uzun bir yol kat edebilir. Ayrıca, markanızın Twitter sayfasıyla sık sık bağlantı kuran ve ona değer katan kişileri de takip edebilirsiniz. En önemlisi, hedef kitlelerinizle bağlantı kurmanıza ve katkılarından dolayı onlara değerli olduklarını hissettirmenize yardımcı olabilir.

  Takipçilerinizi analiz edin:

  Çok sayıda takipçi topladığınızda, bir sonraki adımınız Twitter takipçilerinizi düzenli aralıklarla analiz etmek olmalıdır. Bu, aşağıdaki tabanınızın kalitesini belirlemenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, verimli bir Twitter pazarlama planı oluşturmanıza yardımcı olacak birçok yararlı bilgi edinebilirsiniz.

  Karşılaştırma standartlarını belirleyin:

  Bir sonraki kritik adım, büyümeyi ölçmek için kıyaslama kriterleri oluşturmaktır. Taklit etmek için başarılı bir rakip seçmek, iyi pazarlama seçimleri yapmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, gelişimi ölçmek için gerçekçi kıyaslama kriterleri oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Son olarak, rakibinizle aynı hataları yapmaktan kaçınabilirsiniz.

  Rakiplerinizi analiz edin:

  Bir Twitter analiz aracıyla rakiplerinizin sosyal medya hareketlerini izleyin. Sosyal medya stratejilerini çözmenize yardımcı olabilir. Markanızın Twitter'daki görünürlüğünü artırmak için karşılaştırılabilir veya geliştirilmiş teknikler kullanabilirsiniz.

  Artık hangi eylemleri izleyeceğinizi bildiğinize göre, geriye kalan tek şey Twitter profilinizi değerlendirmenize yardımcı olacak en iyi Twitter analiz aracını seçmek ve Twitter pazarlama çabalarınızı geliştirmenize yardımcı olacak faydalı bilgiler vermektir. Bu kadar. :) 🍁

 • Kendine bir yöntem seçmelisin. Takipçilerini arttırabilmen için farklı yollar var. Unutma ki hepsi emek isteyen yöntemler. Hedef kitleni seçmelisin. Takipçilerin kimlerden oluşsun istiyorsun? Eğer gönderinle etkileşime girmesede olur, sadece takipçi sayım çok olsun diyorsan takibe takip yapan kişileri takip edebilir gönderilerine yorum atarak günde fazlasıyla takipçi edinebilirsin. Unutma ki bu yöntemde gönderi etkileşimin istediğin kadar olmayacak. Hesabına bot takipçi atmak gibi bir şey olacak. Sana önerebileceğim bir diğer yöntem ise gündemi takip etmek. Twitterda gün içinde bir sürü hastag açılıyor ve hergün bunlardan kendine uygun olanları seçerek gönderi paylaşmalısın. Takipçilerin Profilinin amaçsız bir profil olduğunu düşünmemeli. Örneğin: eğer sen sözler paylaşan bir profil seçmişsen o yoldan devam etmelisin. Bir gün söz paylaşıp diğer gün siyaset konulu paylaşım yapmamalısın. İstikrar ve sabır en önemli şeydir bunu unutma. Gün içinde birden fazla tweet atmalısın. ilgi çekici floodlar oluşturarak insanları devamını okumaya teşvik edebilirsin. Takipçi kasmak oyun oynamak gibidir. Hiçbir oyunda emek vermeden, bütün tuşlara aynı anda basarak güçlenemez ve ilerleyemezsin. Sabır etmek zorundasın. Takipçi kasmakta aynıdır. Sabır etmeli ve tüm her şeyi aynı anda yapmaya çalışmamalısın. İkinci bir meslek edinmişsin gibi düşün ve Twitter’da mesai harca. Senin hedefine uygun kişileri takip edebilirsin. Çok kişi takip edersem profilim güçsüz görünür diye düşünme. şu an çoğu sayfanın kullandığı bir strateji. Takip ettiğin kişilerin sayfanı görmesini sağlayabilirsin. İnsanlarla başka tweetler altında iletişim kurmaktan çekinmemelisin. Paylaşımlara yorum atarak göz önünde bulunabilirsin. Başkasının yorumuna cevap vererek etkileşim arttırabilirsin. Tweetlerinize bakın ve şu soruyu kendinize sorun: ben olsam bu tweeti retweet yapar mıydım? İnsanların retweet yapabileceği paylaşımlarda bulunun. Sosyal medyada bir çok kullanıcı var, içlerinden sıyrılarak büyümek senin elinde. Bu bir oyun gibi herkes level atlasada az daha çok emek verenler usta kademesine çıkabilir. Umarım başarırsın. Yorulmak yok 🙏

 • 1- İlgi çekici olman lazım.
  2- Takipçilerini ihmal etmemen lazım. Twitterde ki gönderine cevap yazıyorsa seninde oyna yanıt vermek gerekiyor. İstedikleri bir şey varsa çoğunluğa göre dikkat edip ona göre gönderiler paylaşabilirsin.
  3- Twitter'da etkili olan kişileri takip et. İyi bir inceleme yaparak sık cevap veren ünlüleri takibe alın. Onların tweetlerine etkiliyici , özgün cevaplar verin, cevaplarınız günün birinde bir ünlü tarafından retweet edildiğinde takipçi sayın artacaktır.
  4- Güncel konuları takip edip o konularla ilgili düşüncelerini , duygularını izah et.
  5- İnsanların bilmediği işine yarayacak şeyleri retweet et. Son dakika haberleri , günlük hayatta bilmediğimiz ama pratik olacak bilgiler varsa vs.
  6- Twitter da gündem olan hashtagleri kullanmaya çalıştım.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

33 58
 • Merhaba,

  Fenomen olmak için sık sık ilgi çeken paylaşımlarda bulunmanız gerekiyor. Takipçi sayınızı artırmanızın tek yöntemi bu diyebilirim. GT yaparak takipçi kazanma yöntemi de var ama pek tavsiye etmiyorum.

 • Gündemde olan olayları hashtag kullanarak yazabilirsin

 • Samimi ol
  İnfial yarat ama yalandan değil hakiki olsun millet artık yemiyor, anlayınca da linç ediyor
  Küfredeceksen ebediyen sus
  Masum çerçevede muziplikler yap kaba şakalardan uzak dur
  Kimseyi çıkarların için kullanma
  Win win kazan kazan saygınlığından şaşma, hem sen hem sana destek olanlar kazansınlar
  Kimsenin kuyusunu kazma
  Kimseyi salak yerine koyma
  Vicdanlı ol
  Tüm bunlar KS için de geçerli, ben diğer sosyal medyada yokum 🦄

 • Gündemle ilgili güzel, farklı paylaşımlar yaparak takipçin artar # leri doğru kullanırsan

  • @damezeynep ödül ya da hediye için yazmadım belki faydalı olur diye yazdım

 • Sık sık tweet gönderinGönderi sürenizi optimize edinGörsel içerik yayınlayınHashtag’leri kullanınYanıtlar, retweetler ve etiketlerle etkileşim kurunTwitter dışındaki ağınızı takipçiler arasına çekinTwitter profilinizi tüm hesap ve sitelerinizde görünüz kılın

 • On yıldır üyeyim
  Kırk tane takipçim var. Kimse beni tanımadığı için rahatlıkla yazabiliyorum düşündüklerimi yazdığım sözleri şiirleri

 • Bu soruyu soruyorsan muhtemelen bunu doğru yoldan asla yapamazsın, bazen yolu sen seçmezsin, yolunda seni seçme hakkı vardır.