+1 yıl

Vidyofoni Nedir? Vidyofoni Nasıl İptal Edilir?

1240 numarasından Vidyofoni abonelik mesajı geldi. Vidyofoni nedir? Vidyofoni abonelik nasıl iptal edilir?
0 1

Çok Süper Cevap

 • Vidyofoni Nedir?

  Vidyofoni, abonelerine HTML5 platformu üzerinden video izleyebilme imkanı sunan bir servistir. Birçok kişi bu servise yanlışlıkla abone olup 1240 üzerinden gelen SMS ile durumun farkına varıyor. Yüksek ücretli bir servis olmasından dolayı yanlışlıkla abone olan kullanıcılar 1240 Vidyofoni iptal etmenin yollarını arıyor.

  Vidyofoni Nasıl İptal Edilir?

  Vidyofoni iptal etmek için iki seçeneğiniz bulunuyor. Bu seçenekler şu şekilde:

  • 08503333663 numarasından Vidyofoni müşteri hizmetlerini arayarak servis iptalini isteyebilirsiniz. Vidyofoni müşteri hizmetleri ücretlidir. Tarifenizde dakikanız kalmadıysa aşım ücreti faturanıza yansıtılacaktır.
  • Kullanabileceğiniz diğer yöntem ise kullandığınız operatörün müşteri hizmetlerini arayarak Vidyofoni abonelik iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca farklı bir servise üye olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

  Vidyofoni Ücretli Mi?

  Yukarıda da belirttiğim gibi Vidyofoni ücretli bir servistir. Vidyofoni aylık ücreti 64 TL’dir. 1240 üzerinden SMS geldiyse aboneliğiniz başlamış demektir.

  Vidyofoni Ücret İadesi Yapılıyor Mu?

  Vidyofoni ücret iadesi için net bir şey söyleyemesek bile genelde böyle servislerden ücret iadesi yapılmıyor. İptal etmediğiniz sürece aylık abonelik ücreti alınacaktır. Bu yüzden servisi kullanmayacaksanız iptal etmenizi tavsiye ederim.

  • Bana 2 kere denk geldi. İlkinde servis MH ile görüşüp ana avrat sövünce para iadesi yapmışlardı. İkinci seferde yoğun çalıştığım için itiraz etmeyi unuttum öyle arada kaynadı gitti. Genellikle tıklama hilesi ile kazanç sağlıyor bu oluşum ve Vodafone inatla bunları savunuyor.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
 • YouTube varken kimse bu saçmalığa abone olmaz ama insanları dolandırarak para kazanıyorlar hala.
  Bana geçirdikleri 50 TL haram zıkkım olsun.
  MH ile görüş.

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?