+1 yıl

Vidyozone Nedir? Vidyozone Nasıl İptal Edilir?

Farkında olmadan Vidyozone diye bir şeye abone olmuşum. Vidyozone nedir ve nasıl iptal edilir? Bilenler yardımcı olabilir mi?
1 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Son zamanlarda birçok insanın farkında olmadan abone olduğu ve para verdiği Vidyozone mobi, birçok kişi tarafından iptal edilmek isteniyor. İlk öncelikle Vidyozone nedir konusuna açıklık getireyim. Daha sonrasında Vidyozone nasıl iptal edilir konusuna geçerim.

  Vidyozone Nedir?

  vidyozone nedir?
  vidyozone nedir?

  Vidyozone, abonelerin oyun oynayabileceği ve video izleyebileceği bir servistir. Kendi sitelerinde “Bazı içerikler sadece Android telefonlar üzerinden görülebilir” tarzında bir ibare bulunmaktadır. Bu servise üye olan kişiler HTML5 platformları üzerinden vidyozone. mobi adreslerinde bulunan video içeriklerini izleyebilmektedir.

  Vidyozone Ücretli Mi?

  Vidyozone ücretli bir servistir. Aylık ücreti 64 TL’dir. Birçok kişi bu ücretin faturaya yansımasından sonra Vidyozone servisine abone olduğunu anlamaktadır.

  Vidyozone Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

  Vidyozone müşteri hizmetlerine 0850 333 3663 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Aradığınızda kendi standart tarifeniz üzerinden ücretlendirirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak Vidyozone abonelik sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Vidyozone Nasıl İptal Edilir?

  Vidyozone iptal etme her operatörde ayrı şekilde yapılmaktadır. Hepsi için nasıl yapacağınızı açıklayayım.

  Vodafone Vidyozone Nasıl İptal Edilir?

  Eğer bir Vodafone hat sahibiyseniz ve vidyozone iptal etmek istiyorsanız yapmanız gereken şey, SMS kısmına “iptal vidyozone” yazıp 1240’a mesaj atmak olacaktır.

  Türk Telekom Vidyozone Nasıl İptal Edilir?

  Türk Telekom müşterileri, Vidyozone iptal etmek için “iptal vidyozone” yazıp 3480 numarasına SMS gönderebilirler.

  Turkcell Vidyozone Nasıl İptal Edilir?

  Turkcell hat sahipleri, Vidyozone iptal etmek isterse, Vodafone’da olduğu gibi “iptal vidyozone” yazıp 1240’a SMS gönderebilirler.

  Bunların dışında müşteri hizmetleri numarası olan 0850 333 36 63 numarası üzerinden de abonelik iptali gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
 • Gsm çağrı merkezini arayarak iptal ettirebilirsin