+1 yıl

Vodafone Neden Bedava İnternet Vermiyor? Bilenler?

Arkadaşlar Vodafone neden ücretsiz internet vermiyor? Sürekli deniyorum internet alma yollarını ama diğer operatörlere nazaran neredeyse hiç vermiyor. Nedenini bilen var mı?
0 1

Çok Süper Cevap

 • Vodafone Neden Ücretsiz İnternet Vermiyor?

  Günümüzde internetin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Evde olmasak bile internet her zaman lazım olabiliyor. Evde olmadığımızda bize interneti GSM operatörleri bağlıyor. Telefonlarımızda mobil veri veya hücresel veri kısmından aktif edebildiğimiz bu GSM operatörleri tarafından sağlanan internet; dışarıda e-postaları kontrol etme, sosyal medyaya bağlanma, GPS ile yer bulma gibi birçok konuda bize yardımcı oluyor.

  Vodafone Neden Bedava İnternet Vermiyor? Bilenler?

  Vodafone Bedava İnternet Neden Vermiyor?

  Telefonlarımızda kullandığımız internetler bu denli önemli hale gelmişken GSM operatörleri arasında ise daha fazla internet hediyesi veya paketlere daha fazla internet hakkı koyma çekişmesi başlamış durumda. Bütün operatörler, SMS ve konuşmaları kısarak daha çok internet hakkını paketlere koyuyor.

  Paketlerin içerisindeki internet hakkı kadar operatör tarafından verilen hediye internet hakları da müşteriler için önemli bir hal aldı. Hangi operatör hediye olarak daha fazla internet veriyorsa müşteri gözünde daha avantajlı konuma geçiyor.

  Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet Vermiyor, Sebebi Nedir?

  Vodafone’da Türkiye’de en çok kullanılan operatörlerden bir tanesi ve son zamanlarda fazla internet vermediği iddia ediliyor. Ben bunun sebebini hediye çarkı olduğunu düşünüyorum. Diğer operatörler çark gibi olaylarda fazla fazla internet hediye ederken, Vodafone biraz daha az bedava internet veriyor.

  Vodafone Neden Bedava İnternet Vermiyor? Bilenler?

  Az vermesi hiç vermemesi anlamına gelmiyor, hem de sadece çark ile değil birçok yol ile hediye internet kazanılabiliyor. Mesela arkadaş daveti, mobil uygulama, Freezone kampanyaları ile hediye internet kazanmak oldukça kolay. Bu yüzden “Vodafone internet vermiyor” cümlesini doğru bulmuyorum, sadece bu hediye çarkında geçerli olabilir.

  Vodafone neden bedava internet vermiyor soruna benim yorumum bu şekilde, umarım iyi bir açıklama yapabilmişimdir. Vodafone müşteri hizmetlerini direkt bağlanma önerileri için de ilgili soruya linkten gidebilirsiniz.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 3
 • Vodafone çok pinti

 • Evet vermiyor o yüzden operatör değiştirdim

 • O konuda ben rahatım ya.. TT dün akşam sil süpürden 4 GB Whatsapp geldi 1 hafta süreli... o gelmezse 2 Gb net çıkıyor sürekli 1 hafta kullanımlı.. Vodafone hep böyleydi ki..

 • Türkiye de hemen hemen hiçbir operatör vermiyor. Bazen Türk Telekom veriyor sil süpür den. O yüzden ben onu kullanıyorum.

 • Vodafone dan cikicaz bu gidisle