+1 yıl

Vodafone Numara Değiştirme Nasıl Yapılır?

Vodafone numara değişikliği yapılabiliyor mu? Yapılabiliyorsa nasıl yapabilirim? Ücretleri ne kadar? Vodafone numara değiştirme hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?
0 1

Çok Süper Cevap

 • İnsanlar birçok sebepten dolayı telefon numarasını değiştirmek isteyebilir. Telefona gelen reklam mesajlarından bıktıysanız veya size ulaşmasını istemediğiniz kişiler varsa numara değiştirerek bunlardan kurtulabilirsiniz. Numara değişikliği yapmanız için birkaç yol bulunuyor. Bu yolları takip ederek ister faturalı hattınızın isterseniz de faturasız hattınızın numarasını değiştirebilirsiniz. Lafı çok uzatmadan Vodafone numara değiştirme nasıl yapılır konusuna geçelim.

  vodafone numara değiştirme
  vodafone numara değiştirme

  Vodafone Numara Değiştirme Nasıl Yapılır? (2021)

  Vodafone numara değişikliği yapabilmeniz için ilk öncelikle başvuru yapmanız gerekiyor. Başvuruyu dört faklı yolla yapabilirsiniz.

  • 0542 542 00 00 numarasından Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanıp numara değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.
  • Yaşadığınız yere yakın bir Vodafone bayisine giderek Vodafone numara değişikliği talebinde bulunabilirsiniz. Burada sizden bir başvuru formu doldurmanız istenecektir.
  • Sesli yanıt sistemi üzerinden numara değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.
  • Vodafone Cep Merkezine giderek numara değiştirme talebinde bulunabilirsiniz.

  Vodafone Numara Değişikliği Şartları Nelerdir?

  Vodafone numara değişikliği yaparken istediğiniz numarayı belirtebilirsiniz. İstediğiniz numara boştaysa size verilecektir. Hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri numara değişikliği yapabilmektedir. Numara değiştirdiğinizde hattınızdaki tüm haklar yeni hatta geçecektir.

  Numara değişikliği yapabilmeniz için 054 ile başlayan bir numara olması gerekmektedir. Yani numara ilk aldığınızda bir Vodafone numarası olması gerekiyor. Türk Telekom veya Turkcell’den numara alıp sonra Vodafone’a geçtiyseniz numara değişikliği yapılamıyor. MNT ile numarasını taşıyan kişiler numara değişikliği yapılamıyor.

  Numara değişikliğinde 054 rakamından sonra gelen rakamlardan son dört tanesi değiştirilebilir. Değiştirebileceğiniz numaralar size sunulacaktır. Bu numaralardan bir tanesini seçebilirsiniz.

  Vodafone Numara Değiştirme Ücreti Ne Kadar? (2021)

  Vodafone numara değiştirme işleminin belli bir ücreti bulunuyor. 2021 Vodafone faturalı numara değiştirme ücreti 31,89 TL’dir. Numara değişikliğinden sonra numara değiştirme ücreti faturanıza yansıyacaktır. 2021 Vodafone faturasız hat numara değiştirme ücreti ise 34,85 TL’dir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 2
 • vodafonea gitmelisin

 • Herhangi bir Vodofone bayiye gitmelisin

 • Numara değişikliği iyi değil hep kullanılmış numara size sonulur. Genellikle o numaralarda eskortlarındır sürekli rahatsız edilirsiniz. Bir müşteri temsilcisi olarak yazıyorum.

  • Peki o numaraya ait sosyal medya hesapları kapanıyor mu acık mı kalıyor