#YeniAXEetkisi

19 gü

Whatsapp mesajlarında samimiyet olmaksızın atılan emoji ve iletişim kuralınıza uygun olmayan sözcükler için ne düşünüyorsuz?

Whatsapp mesajlarında samimiyet olmaksızın atılan emoji ve iletişim kuralınıza uygun olmayan sözcükler için ne düşünüyorsuz?
Nasıl tepki veriyorsunuz?
Nasıl algiliyorsunuz?
Mesela iş hayatında karşı cinste denk geldiğim, samimiyetim olmadığı kişinin ''hmm'' kelimesindeki sesli düşünceyi merak etmişimdir alışkanlıktan mı ibaret bilemiyorum lakin neden sesli düşünülür merak konusudur benim için.🤨
0 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
  • Hımm peki ok tamam gibi kelimeler cümle bitirici kelimelerdir, bu kelimeler kullanıldıysa sohbette kullanan kişinin konuşası yoktur. Konu iş ise sohbete daha sonra devam edilebilir veya o an mecbur devam edilebilir ama arkadaşlıkta günlük hayatta kullanan kişi konuşmak istemediği için kısa kesmiştir ben de üstelemem devamında bir şey yazmam. Yazılı olmayan kuraldır bu sadece tek kelime ile cevap verildiyse ya sohbet sıkıcı gelmiştir ya da kişinin canı konuşmak istemiyordur. Mevzu iş ise bir şekilde çaresine bakılmalı gündelik hayatta konuşmazsın olur biter.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
  • Bunu sil ve bir daha yazma, yollama diyorum.

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?