WhatsApp Yazı Tipi Değiştirme Nasıl Yapılır?

WhatsApp Yazı Tipi Değiştirme Nasıl Yapılır?

0 0

Çok Süper Cevap

 • WhatsApp Yazı Tipi Değiştirme Nasıl Yapılır?

  Mesajlaşma uygulamaları içinde en popüler olanı bildiğimiz gibi WhatsApp’tır. WhatsApp’tan arkadaş ve sevdiklerinize mesaj gönderebilirsiniz. Klasik mesaj atmaktan sıkıldıysanız yazı tipini değiştirerek mesaj gönderebilirsiniz. WhatsApp’ta kalın, italik, renkli, tek aralıklı, üstü çizili yazı yazmak mümkündür. WhatsApp’tan yazı tipini değiştirmek isteyenler için nasıl yapılacağını açıklayalım.

  1-WhatsApp'ta Kalın Yazı Yazmak

  WhatsApp’ta kalın yazı yazmak istiyorsanız alt çizgi kullanmanız yeterlidir. Sohbet kısmına girerek kelimeden önce ve sonra yıldız kullanmanız yeterlidir.

  *Selam*

  2- WhatsApp'ta İtalik Yazmak

  WhatsApp’ta italik yazı yazmak istiyorsanız alt çizgi kullanmanız yeterlidir. Sohbet kısmına girerek kelimeden önce ve sonra alt çizgi kullanmanız yeterlidir.

  _Selam_

  3- WhatsApp'ta Üstü Çizili Yazı Yazmak

  WhatsApp’ta üstü çizili yazı yazmak istiyorsanız yaklaşık işareti kullanmanız yeterlidir. Sohbet kısmına girerek kelimeden önce ve sonra yaklaşık işareti kullanmanız yeterlidir.

  ~Selam~

  4- WhatsApp Renkli Yazı Gönderme

  WhatsApp’ta renkli yazı göndermek istiyorsanız üçüncü bir uygulama kullanmanız gereklidir. Sohbet kısmına girerek kullandığınız uygulama ile yazınını rengini ve fontunu değiştirebilirsiniz.

  5- WhatsApp’ta Tek Aralıklı Mesaj Yazmak

  WhatsApp’ta aralıklı yazı yazmak istiyorsanız kesme işareti kullanmanız yeterlidir. Sohbet kısmına girerek kelimeden önce ve sonra üç adet ters kesme işareti kullanmanız yeterlidir.

  ```Selam```

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 2
 • ```aralıklı```
  *Kalın*
  ~üstü çizili~
  _italik_

 • Ayarlardan klavye ayarlarına girip oradan ama telefondan telefona degisir.

 • mevcut yazılarda ne var, tipin mi degil

 • Ayarlara gir abla ayarlardan yapabilirsin, ha birde istersen WhatsApp aero indirebilirsin abla ında dah çok özellik var hileli Whatsapp 😌😅