Teknoloji

Whozi Nedir? Bestwhozi Güvenilir mi? Nereden İndirilir?

Arkadaşlar Whozi'yi son günlerde çok duyuyorum ama ne olduğunu anlayamadım. Whozi nedir? Bestwhozi güvenilir mi? Ve nereden indirebilirim bu konuda bilgisi olanlar beni bir aydınlatırsa sevinirim.
0 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Whozi Nedir?

  Whozi Nedir? Bestwhozi Güvenilir mi? Nereden İndirilir?Whozi, Instagram takipçilerinize, gönderilerinize, kullanıcı hikayelerinize ve birçok Instagram analizine özel olarak erişmenizi sağlayan bir uygulama. Sosyal medyaya girdiğiniz instagram kullanıcılarının gizli profillerini ve durumlarını görmenizi sağlıyor.

  Bestwhozi Nedir?

  Whozi Nedir? Bestwhozi Güvenilir mi? Nereden İndirilir?Whozi ile, Bestwhozi aynı uygulamalar aslında. Instagram takipçilerine, hikayelerine, gizli kullanıcı profillerine falan erişebiliyorsunuz. Hikayeleri gizlice izleyebiliyorsunuz.

  Whozi ve Bestwhozi Nasıl Kullanılır?

  Whozi Nedir? Bestwhozi Güvenilir mi? Nereden İndirilir?Best whozi sitesine giriş yapmanız ya da uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Siteye giriş yaptığınız zaman karşınıza iki tane buton çıkıyor. Gizli hesap bakma sitesine giriş yapıyorsunuz. Burada giriş linkini kullanarak telefon, mail adresiniz ya da kullanıcı adınız ile giriş yapabiliyorsunuz.

  MY PROFİLE VİEWERS: Buraya girerseniz profilinize giren kişileri görüyorsunuz.
  VİEW PRİVATE ACCOUNTS: Burada da gizli hesapları görebiliyorsunuz.

  Bestwhozi Özellikleri Neler?

  • Hikayeyi gizli kullanıcı olarak izleyebiliyorsunuz.
  • Instagram'da sizi takip etmeyen kişileri bulabiliyorsunuz.
  • Takipçilerinizin ve takipçilerinizin tam kontrolü sizin elinizde oluyor
  • Sizi takip etmeyen ve sizi takip etmeyi bırakan takipçileri görebiliyorsunuz.
  • Biri sizi takip etmeyi bıraktığında bildirim alıyorsunuz.

  Bestwhozi Güvenilir mi?

  Whozi Nedir? Bestwhozi Güvenilir mi? Nereden İndirilir?Genel olarak şikayet çok fazla ve instagram hesap bilgileriniz elinizden gidebilir bu yüzden ben kullanmanızı tavsiye etmiyorum.

  Whozi Nasıl İndirilir?

  App store üzerinden uygulamalar mevcut onları indirebilirsiniz. Ama yukarıda da belirttiğim gibi pek güvenli olduğunu söylemiyorlar.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
 • Bilemiyorum

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?