+1 yıl

Wtakip Nedir? Güvenilir Mi?

Arkadaşım böyle bir uygulama kullandığını söyledi. Wtakip Nedir? Wtakip güvenilir mi?
0 1

Çok Süper Cevap

 • Wtakip Nedir, Ne İşe Yarar?

  Wtakip Nedir? Güvenilir Mi?

  Wtakip, Whatsapp takip platformudur. İstediğiniz bir numarayı bu platforma girdikten sonra o kişinin Whatsapp üzerinde ne zaman online olduğunu, kaç dakika yazıştığı gibi bilgileri size bildirim olarak göndermektedir. Hiçbir yazılım indirmeden takip olanağı sağlayan platform, belli bir ücretle hizmet vermektedir.

  Wtakip Ücreti Ne Kadar?

  Wtakip, ilk kullanıma başladığınız zaman size deneme olarak 1 günlük ücretsiz kullanım sunmaktadır. Bu 1 günlük ücretsiz kullanımdan memnun kalırsanız, aylık 100 TL gibi bir ücretle takip Wtakip platformunu kullanmaya devam edebilirsiniz. 100 TL ödeme yaptıktan sonra sınırsız numara takibi yapabiliyorsunuz.

  Wtakip Güvenilir Mi?

  Wtakip, telefonunuza herhangi bir program, uygulama yüklemediğinden dolayı zararlı yazılım barındırmaz. Zararlı bir yazılım bulundursa bile telefonunuza indirmediğiniz için virüs bulaşma şansı yoktur. Ancak Wtakip kullananlardan bazıları ücret ödedikleri halde takibe devam edemediklerini belirtmişler. Bu anlamda güvenlik sorunları olabilir.

  Wtakip Nasıl İptal Edilir?

  Wtakip iptal etme konusunda birçok insan sıkıntı çektiğini dile getirmiş. Wtakip iptal etmek için kendi sitelerinde bulunan formu doldurmanız gerekiyor. Eğer Wtakip üyeliğinizi ücretsiz deneme süresinde iptal ederseniz herhangi bir ücret ödemezsiniz. Ancak aylık abonelik yaptıysanız iptal ettiğiniz ayın ödemesini alamazsınız.

  Wtakip iptal etmek için https://wtakip.com/panel/cancel.php linkinde bulunan formu doldurup üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

  Wtakip Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

  Wtakip kullananlar genel olarak Wtakip iptal etme işlemini gerçekleştiremedikleri konusunda yorum yapıyorlar. Bunun dışında ödeme yaptığı halde takip yapmadığını belirten kullanıcılar da mevcut. Platformun bazen hata verdiği de söyleniyor.

  Wtakip Apk Var Mı?

  Wtakip bir uygulama veya program olmadığı için Wtakip apk diye bir şey bulunmuyor. Sadece internet siteleri üzerinden takip başlatabiliyorsunuz. Bu yüzden internette gördüğünüz wtakip apk gibi dosyaları indirmeyin, yüksek ihtimal zararlı dosyalardır.

En İyi Erkek Görüşü

 • Saçmalık. Güvenmiyorsa ve buna ihtiyaç duyuyorsa ilişkiyi sürdürmeye hiç kalkışmasın. Çünkü kalpten diyorum, asla şüphe ettirecek bir davranışta dahi bulunmam.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 5
 • Böyle uygulamalara güvenip indirmeyin çünkü hangi verileri alıyor bilemezsiniz risk almaya değmez

 • Gereksiz

 • Kimlerle konuştuğuna da görebiliyor muyuz? 😂

 • bende wp aero var efsooo başkada bi bilgim yok

 • Başkaları tarafından takip edilmek istemiyorsanız böyle programlar indirmeyin zararlı sizler çıkarsınız

 • Sanmıyorum güvenilir oldugunu

 • İyi bİr uygulama