+1 yıl

Youtube'dan para nasıl kazanılır?

Video yüklediğim zaman ne kadar izlenince para kazanılıyor sizce :( nereye yatıyor bu para.
0 0

En İyi Erkek Görüşleri

 • Evde ek iş arıyorum ne yapabilirim diyenlere özel ek iş imkanlarını ve internetten para kazanma yollarını araştırmaya devam ediyoruz.

  Birkaç gün önce İngiliz bir aile çocuklarıyla ilgili 57 saniyelik bir video paylaştı ve sadece bu video sayesinde 150,000 dolar kazandı. Siz neden bu kazançlara seyirci kalasınız? İster bir ek iş olarak görün isterseniz de hobi… Youtube’a sadece videolar yükleyerek hiç tahmin edemeyeceğiniz kazançlar elde edebilirsiniz.

  İnsanların çoğu Youtube’dan nasıl para kazanılacağı ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyor. Sizde konuyla ilgili bilgi almak istiyorsanız okumaya devam edin.

  Kısaca özetlersek Youtube ortağı olarak Youtube’dan para kazanabilirsiniz. Videolarınıza reklamlar eklersiniz ve bu reklamlar tıklandıkça elde edilen gelirin belli bir yüzdesini almaya hak kazanırsız. Her 1,000 izlenmede 3 ile 10 TL arasında para kazanabilirsiniz.

  Youtube ortağı olmak Adsense yayıncısı olmak gibi sıradan bir şey değildir. Aşağıda bunu nasıl yapacağınızı gösteren basit adımlar vardır:  1 – AdSense hesabı açtığınızdan emin olun

  Youtube videolarınıza eklenen reklamlardan elde edilen kazanç ve istatistikler Adsense hesabınızda görüntülenir. İşte bu nedenle bir hesap açmanız gerekir.

  Teoride Adsense hesabı açmadan önce da Youtube ortağı olabilirsiniz. Ama size tavsiyemiz önce Adsense hesabı açmanız ve daha sonra da Youtube ortağı olmanızdır.  2 – Youtube’daki izleyici sayınızı arttırın

  Youtube kullanıcıları uygulamanızı değerlendirirken en önemli kriter olarak Youtube’da kaç izleyiciye ulaştığınıza bakar. Yaklaşık olarak aşağıdaki rakamları önemserler:
  ◾En az 1,000 abone
  ◾Bütün videoların en az 1,000 kere görüntülenmesi
  ◾En az 10,000 kanal görüntüleme

  Bunlar minimum rakamlardır. Biz sizin yerinizde olsak bu rakamları beş ile çarparız.  3 – Düzenli olarak videolar yükleyin

  Videolarınız viral olsa bile sadece bir veya iki tane video yüklemeniz kabul edilme şansınızı düşürür. İşte bu nedenle Youtube uzun süreli çalışabileceği insanla

 • Her videonun izlenmesine göre bir değeri var. Tabi herkes para alamıyor bunu adsense ile ilişkilendirmek felan lazım bende pek uzmanı değilim. Örneğin vidIQ isimli bir uygulama var her videonun aldığı parayı gösteriyor. Bu videonun geliri sağ üstte yazıyor.
  https://i.hizliresim.com/znr1NY.jpg
  Az buz paralar değil.

En İyi Kız Görüşü

 • Öyle bişey mi varmış ben şok

  • Var

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 8
 • İngilizce bilmen lazım ve kabaca tabiri mala bağlamak lazım.

 • yeterli sayıda izlenenince oluyor =)
  izlenme sayısını elde et onlar sana ulaşır = )

 • Ortalama 1 milyon izlenmeye 3000 TL civarı geliyor. 2 senede yaklaşık 30000 TL kazandım, şu an haftalık 500 TL civarı gelirim oluyo youtube'dan. Vidyonun hangi ülkelerden izlendiği en önemli etkenlerden biri, hindistandan izleyen biriyle ingiltereden izleyen birinin sana kazandırdıgı parada büyük fark oluyo.

  • youtube kanalının ismi ne

 • Arkadaşım millet bunun için kitap yazmış ben sana burada nasıl anlatayim

 • Cinsellik satarak kazanırsın kızların çoğu öyle kazanıyor maalesef

 • Çok uzun be inan anlatamam simdi

 • Yeni Bir youtuber doguyormu yoksa?

 • üfürüyüm paranı kazan sen.