Akdeniz bölgesinin en iyi çadır karavan kamp alanları hangileri?

Geçen yaz Ege'de bir kamp atmıştım, bu yaz Akdeniz bölgesinde birkaç farklı yerde kamp atmak istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz yerler var mı?
1 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Akdeniz Bölgesinde Kamp Yapılacak Yerler

  1- Olympos - Antalya

  Akdeniz bölgesinde en çok tercih edilen kamp alanlarından bir tanesi. Tarihi dokusu ve doğal güzellikleriyle çok sayıda kampçının ilk tercihi oluyor. Çadır ve karavan kampını rahatlıkla yapabilirsiniz.

  Olympos - Antalya
  Olympos - Antalya

  2- Salda Gölü - Burdur

  Akdeniz kamp yerleri arasında muhteşem güzelliğiyle Salda Gölü de var. Eşsiz manzarasıyla kamp yapmak isteyenler için en ideal yerlerden biri.. Salda Gölü’nde hem çadır hem de karavanınızla kamp alanlarında kalabilirsiniz.

  Salda Gölü - Burdur
  Salda Gölü - Burdur

  3- Kaş - Antalya

  Kaş’ta birden fazla kamp tesisi var. Hem karavanla hem de çadır alanlarında kalabilirsin. İlçe merkezine yakın ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilirsin.

  Kaş - Antalya
  Kaş - Antalya

  4- Dedegöl Dağı - Isparta

  Harika bir doğası var. Burada çadırını kurup aylarca kalabilirsin :) Muhteşem doğada uzun yürüyüşler de yapabilirsin.

  Dedegöl Dağı - Isparta
  Dedegöl Dağı - Isparta

  5- Taşucu - Mersin

  Akdeniz’in saklı cennetlerinden biri olarak biliniyor. Hem çadır hem de karavan kampı için en ideal seçeneklerden biri. Doğayla iç içe olmayı ve sessizliği tercih ediyorsan burayı öneririm.

  Taşucu - Mersin
  Taşucu - Mersin

  6- Anamur - Mersin

  Yine doğa ile iç içe olmak ve huzuru yaşamak istiyorsan önerebileceğim yerlerden bir tanesi. Hem karavan hem de çadırla güzel bir kamp yapabilirsin.

  Anamur - Mersin
  Anamur - Mersin

  7- Manavgat - Antalya

  Toros dağlarının eteklerinde kamp yapmak için harika bir yer. Çok fazla kamp tesisi var. Çadırını alıp istediğin yere kurulabilirsin.

  Manavgat - Antalya
  Manavgat - Antalya

  8- Adrasan - Antalya

  Tenha olan Adrasan , hem çadır hem de karavan kampı için uygun. Birçok tesis var, ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilir, keyfini çıkarabilirsin.

  Adrasan - Antalya
  Adrasan - Antalya

  9- Geyikbayırı - Antalya

  Burada çadır kurabileceğin gibi aynı zamanda birçok aktivitede yapabilirsin. Kamp için en uygun yerlerden bir tanesi. Birçok kamp tesisi var.

  Geyikbayırı - Antalya
  Geyikbayırı - Antalya

  10- Patara

  Burası Akdeniz bölgesinin en uzun plajına sahip. Antalya ve Muğla sınırları arasında yer alıyor. Kamp yapmak isteyenler için Toros Dağları‘nın eşsiz manzarası ile uçsuz bucaksız kumsalın eşsiz birleşimi ile kampçıların vazgeçilmezleri arasında.

  Patara
  Patara

En İyi Erkek Görüşü

 • Muğla ve Antalya'da bir çok bölge mevcut kamp için gideceğin yer neresi tam bilmiyorum.

  Ama Muğla Akyaka'daki ''Çamlık kampını'' tavsiye edebilirim sana hem güzel bir yer hemde ücretsiz kampını atabilirsin. Onun harici Fethiye'ye inersen çok sayıda kamp alanı mevcut zaten onlarda cüzi rakamlara kamp attırıyor. Orada da tavsiye edeceğim ölü denizin tam üst tarafındaki dağdaki kampı tavsiye ederim. Ben gitmiştim adı aklıma gelmedi şu an araştırıp bakabilirsin.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 2
 • Antalya ya in illa ki bulursun

 • Patara güzel.

 • Antalya Kemer Olimpos