Ankara'da Yılbaşı Kutlanabilecek Mekan Önerisi?

Arkadaşlar nişanlımla Ankara'ya yeni taşındık ve yılbaşını geçirebileceğimiz yer tavsiyesi istiyoruz, Ankara'da nerde kutlanır neresi güzel olur hiç bilmiyoruz, güzel bi bar yada etkinliği ön numara olan bi otel olabilir, maddi sıkıntımız yok, ama öyle çok kasılacağımız bi yer istemiyoruz, daha gençlere yönelik olmalı. Ankara'da yılbaşı nerede kutlanır? yılbaşı nerede kutlanır

Güncellemeler:
+1 yıl
Angaralı pek yok heralde :)
0 0

Çok Süper Cevap

 • Ankara 'da En İyi Yılbaşı Mekanları

  Merhabalar.

  Yılbaşında hemen hemen hepimiz eğlence mekanlarını yeni yıl için tercih ederiz. Sanırım senin de tercihin Ankara 'dan yana olmuş. O halde sana Ankara 'da tercih edebileceğin bazı mekanları önereyim hemen.;)

  Hilton Garden Inn

  Hilton Garden Inn
  Hilton Garden Inn

  Eğer toplu ve sakin bir eğlence mekanı istiyorsan, bu konuda en iyi otellerin başında bu gelmektedir. Güzel ve eğlenceli bir yılbaşı programı için tercih edebilirsin.

  Grannos Thermal Otel

  Grannos Thermal Otel
  Grannos Thermal Otel

  Eğer çok gösterişli ve kalabalık bir yılbaşı eğlencesi arıyorsan, bu otel tam sana göre. Sen ve sevdiklerin güzel bir program geçirebilirsiniz.

  Demonti Otel

   Demonti Otel
  Demonti Otel

  Eğer iş arkadaşlarınla da bir yılbaşı programı planlıyorsan ve biraz da uygun bir otel arayışı içindeysen, bu otel en iyi tercihlerden birisi olabilir.

  Sheraton Ankara

  Sheraton Ankara
  Sheraton Ankara

  oturup kafa dinleyebileceğin, aynı zamanda da sevdiklerinle yeni yılı kutlayabileceğin sessiz ve sakin bir otel arıyorsan, bu otel tam sana göre.

  Winner Mahall Çankaya

  Winner Mahall Çankaya
  Winner Mahall Çankaya

  Eğer daha çok gece kulübü şeklinde bir yılbaşı eğlencesi olsun istiyorsan, yılbaşı programın bu mekanda çok eğlenceli geçebilir.

  Çağatay Ocakbaşı

  Çağatay Ocakbaşı
  Çağatay Ocakbaşı

  Sadece sevdiklerine odaklanabileceğin harika bir mekan önerisi olabilir.

  Gölan Restaurant

  Eğer gösterişli bir mekan arayışı içindeysen bu restaurant tam sana göre.

  Altınel Ankara Otel

  Altınel Ankara Otel
  Altınel Ankara Otel

  Ankaranın en sakin ve en nezih otellerinden biri de bu olabilir.

  Ankara Ateş Ustası

   Ankara Ateş Ustası
  Ankara Ateş Ustası

  Bu mekan yılbaşı programı için romantik bir program arayanların imdadına yetişiyor.

  Rasgele Ankara

  Ankara'da Yılbaşı Kutlanabilecek Mekan Önerisi?

  Ankara'da canlı müzik ve konser denince akla gelen mekanlardan birisi de budur.

  Ankara Yılbaşı Programları Nereden Öğrenilir?

  Aslında Google üzerinden arama yaptığında karşına çıkar ama daha çok yaşadığın ilin mekanlarını instagram sayfası üzerinden takip edebilirsin.

En İyi Kız Görüşleri

 • Overall var nenehatunda orası olabilir (gop). hiltonun altında murhpy's bar var ama overall daha eğlencelidir (dans etmek için). arjantin caddesinde pampero var, orası da fena değildir. konser istiyorsanız jolly jokere gidin derim. bir de park caddesinde bir gece klübü vardı ama ismi aklıma gelmedi şimdi. orası da fena değildir. ümitköy minasera'da chocolate var, yemekleri güzeldir ama eğlencesi yok. bir de bahçeli 7'de brothers var.

  • arkadaş aktif dediğin yerlerin hepsi güzel gerçekten...

  • Evet sevdiğim yerlerdir oralar.

  • saydıklarının haricinde çokta güzel mekanlar yok malesef ankarada

 • Geçen yıl november a gitmiştik yaş ortalaması iyiydi ne çok yaşlılar ne de çok gençler yani sataşan saçmalayanlar vardı. Tam kıvamındaydı yani, giriş ücreti de 40 lira vermiştik uygun gayet yani, canlı müzik de vardı güzel şeyler çaldılar. Tavsiye ederim, tunalı taraflarında :)

En İyi Erkek Görüşleri

 • Otellere bak öncelikle iyi sanatçılar getiriyorlar married var çukurambarda,sonra büyük anadolu oteli(uzak biraz esenboğada) sonra jölly joker olabilir. Disco tarzı yerlere girmeyin rahat edemezsiniz madem nişanlısınız en elitinde bile alkolün etkisiyle rahat edemezsiniz.

 • Ankara da congressium da hadise konseri vardı sanırım yılbaşında. ayrıca iyi otellerin yılbası programlarına bakılabilir. Ankara da olup da bu türden etkinliklere katılanlar daha iyi cevap verebilir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 40
 • Büyük otellerin yılbaşı organizasyonları güzel sanatçılar getiriyorlar. Park caddesinde olan mekanlar olabilir. Meyhanelerin de fiks menülü programları eğlenceli oluyor gecenin sonunda cok içkiden sapitanlari saymazsak. Ama ben evde oturmayı tercih ediyorum arkadasim. Evde arkadaş grubunuz varsa onlarla güzel bir şeyler düşünün...

 • Kesınlıkle ya arjattın caddesı

  Ya tunalı,bestekar ya da parc caddesi

  Kızılay da Ulusta ATHIRSIZLARININ yanında ne işiniz olacak

  • Ankara bana hep sıkıcı gelmiştir nedense

 • angaralımısın gız sen

 • ankarada yılbaşı hiç bir yerde kutlanmaz kutlycak yer yok ki:)

  • Sıkıcı il

 • Yılbaşı Türk'lerin ve Müslümanların adetleri arasında yer almasada son zamanlarda çok geniş kapsamlı kutlamalara şahit oluyoruz. Sizde bu günü hazır tatil yapılmışken ailenizin ya da sevgilinizin kollarında başbaşa geçirmeniz dileğiyle...