En İyi Baharat Markası Hangisidir?

En iyi baharat hangisi? Birçok marka denedim ama hiçbiri istediğim lezzeti vermedi. Sizin kullanıp memnun kaldığınız baharat markaları neler?
2 0

Çok Süper Cevap

 • En İyi Baharat Markaları Neler?

  1- Bağdat Baharat

  En İyi Baharat Markası Hangisidir?

  En iyi ve en çok tercih edilen baharat markalarından biri. Baharatları tarlada denetlemeye başlıyorlar bu yüzden gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Doğal ve kaliteli baharatları var. O baharatların kokusu ve lezzetli yemeklere geçiyor. Birçok baharat çeşidi var.

  2- Arifoğlu Baharat

  En İyi Baharat Markası Hangisidir?

  Yine organik ve doğal ürünler satan markalardan biri. Baharatları inanılmaz lezzetli. 1944 yılından beri biliniyor ve en çok tercih edilen baharat markalarından biri. Aklınıza ne geliyorsa burada bulabiliyorsunuz.

  3- Alaman Baharat

  En İyi Baharat Markası Hangisidir?

  İsmi size yabancı gelebilir ama merak etmeyin 1960 yılından beri Samsun’da faaliyet gösteriyor. Aklınıza gelebilen her türlü baharatı bulabiliyorsunuz. Çok da kaliteli ve lezzeetli. Yemeklere tadını geçiriyor. Perakende ve toptan satışı bulunan bu marka baharatın ham halinden işlenmesine, paketlenmesine ve hatta dağıtımına kadar her aşamasıyla bizzat kendisi ilgileniyor. Daha önce denemediyseniz bir şans verin derim.

  4- Deva Baharat

  En İyi Baharat Markası Hangisidir?

  En iyi baharat markalarından arasında. Fiyatları da çok uygun. Hem de aşırı lezzetli baharatları var. Eğer baharatları beğenmezseniz iade etme şansınızda oluyor. Yine aklınıza gelen her türlü baharatı bulabiliyorsunuz. Denemediyseniz mutlaka deneyin.

  5- Yelken Baharat

  En İyi Baharat Markası Hangisidir?

  İzmir de üretilen en iyi baharatlar arasında. Ara sıra bende kullanıyorum bu baharatı ve tatları oldukça güzel.. Tarladan tezgaha gelene kadar geçen tüm aşamalarıyla kendileri ilgileniyor ve istediğiniz bütün baharatları bulabiliyorsunuz.

  6- Anadolu Mutfağı Baharat

  En İyi Baharat Markası Hangisidir?

  Bu markayı şok marketlerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Ben köri baharatını çok seviyorum tadını ve rengini çok güzel veriyor. Hem kaliteli hem güvenli hem de lezzetli. Üstelik fiyatları da gayet uygun. Eğer denemediyseniz, bence bir şans verin.

  7- Tuzot Baharat

  En İyi Baharat Markası Hangisidir?

  Hem yurtiçinde hem de yurtdışında oldukça sevilen baharat markalarından biri. Çeşitliliği az olsa da kalitesi çok güzel. Kara biber, pul biber, acı biber, tatlı biber, kekik ve kimyon üretiyorlar. Hem doğal hem de lezzetli bir marka arıyorsanız bu markayı tavsiye ederim.

  8- Hayfene Baharat

  En İyi Baharat Markası Hangisidir?

  Çok lezzetli ve doğal baharatları var. Hijyenik koşullarda ürettiği baharatları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Fiyatına göre lezzeti de oldukça güzel. Eğer hala denemediyseniz, mutlaka deneyin.

  9- Seğmen Baharat

  En İyi Baharat Markası Hangisidir?

  Oldukça fazla tercih edilen markalardan bir tanesi. Uzun yıllardan beri soframızda. Yıllardır kalitesinden ödün vermedi. Hem lezzetli oldukça güzel hem de kokuları. Yemeklere de lezzetini geçiriyor.

En İyi Kız Görüşü

 • Benim 3 tane favorim var.
  - Bağdat baharat
  - Arifoğlu baharat
  - Anadolu Mutfağı baharat
  Bu üç marka dışında Eminönü'ye gittiğimizde baharat alıyoruz. Orda açık satılıyor biliyorsunuz. Hangi marka olduğunu bilmiyoruz ama her zaman çok kaliteli olduğuna eminim. Ama eğer marketten alacaksam kesinlikle bu 3 marka favorim diyebilirim.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

4 3
 • Arifoğlu

 • Arifoğlunun bazı baharatlarını beğendim ancak benim tercihim taneli baharatları alıp el değirmeni ile çekmek kimyon karabiber gibi👍 Ama karışık baharatsa arifoğlu iyidir

 • Carrefoursa bence. 1 yıldı kullanıyorum. Misafirler bile soruyor baharatlarini nerden aliyorsun diye.

 • Yelken Baharat
  Arifoğlu baharat
  Deva baharat

  İlk 3e girecek baharatlardır.

 • Bimdeki değil

 • Bimden almada

 • Biminki