En İyi Balık Vitamini Hangisi?

Balıklarım için vitamin almam gerek. Daha önce balıklarına vitamin kullanan, memnun kalan var mı? Hangilerini önerirsiniz? 😊
1 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • En İyi Balık Vitamini Hangisi?

  1- Aquaforest Fish V 10 ML Sıvı Balık Vitamini

  En İyi Balık Vitamini Hangisi?

  Bu balık vitamini, balıklarınızın daha sağlıklı olmasını sağlar. Tatlı ve tuzlu su balıkları için kullanılabilmektedir. İçerdiği vitaminlere geçecek olursak; A, B1, B2, B6, B12, C, K13 ve birçok vitamini bu konsantre içerisinde bulabilirsiniz. Dondurulmuş yeme 1 damla veya 100 litre akvaryum için 1 damla suya atılabilir. Fiyatı 68 TL’dir. Buradan satın alabilirsin.

  2- Sera Fishtamin Balık Vitamini 100 ml

  En İyi Balık Vitamini Hangisi?

  Sera Fishtamin balık vitamini, balıkların hastalıklarının sonrasında veya yeni doğan balıkların vitaminle güçlendirilmesi için kullanılan bir multi-vitamindir. Özellikle balıkların kuvvet kazanmasında büyük rol oynamaktadır. Her üç haftada bir her balık için 10-12 damla uygun olacaktır. Fiyatı 204 TL’dir. Buradan satın alabilirsiniz.

  3- Apex Fish-vitax Akvaryum Balık Vitamini

  En İyi Balık Vitamini Hangisi?

  Uygun fiyatlı balık vitamini olan Apex Fish-vitax balık vitamini, içerisinde birçok vitamini bulunduran bir konsantredir. Bir balığın ihtiyacı olan tüm vitaminleri karşılamaktadır. Balığın yemine veya suyuna uygulanabilir. Fiyatı 11.90 TL’dir. Buradan satın alabilirsiniz.

  4- Apex Aquaxi Betavix 30ml ( Beta Balık Vitamini)

  En İyi Balık Vitamini Hangisi?

  Beta Balıklar için uygun olan Apex Aquaxi Betavix 30ml, içerisinde birçok vitamini barındırmaktadır. Kullanan kişilerin fazlasıyla memnun kaldığı bu balık vitamini, 1 litre akvaryuma 5 damla şeklinde uygulanır. Kullanım öncesinde iyice çalkalamanız gerekiyor. Fiyatı 10.90 TL’dir. Buradan satın alabilirsiniz

  5- ALLDAY All-Contranea Deri Balık Vitamini 50 ML

  En İyi Balık Vitamini Hangisi?

  Balıkların hızlı iyileşmesinde ve çeşitli nedenlerle oluşan lezyonların geçmesinde etkili olan ALLDAY balık vitamini, 50 ml olarak satışa sunulmaktadır. Her 20 litre su için günde 1 defa olmak şartı ile uygulanır. Fiyatı 17.10 TL’dir.

  6- Apex Balıklar İçin Full Sağlık Seti

  En İyi Balık Vitamini Hangisi?

  Apex balıklar için full sağlık seti sadece bir vitamin değildir. Bu sağlık seti içerisinde mantar gidericisi, deri tedavi yardımcısı, balık vitamini, yosun giderici gibi birçok ürün vardır. Balığınızın sağlığı için gerekli olan her şeyi bu set içerisinde bulabilirsiniz. Fiyatı ise 45 TL’dir. Buradan satın alabilirsiniz.

  7- Deep / Deep Balık Vitamini

  En İyi Balık Vitamini Hangisi?

  Deep Fishtavit balık vitamini listemizde yer alan son balık vitaminidir. Tatlı su balıkları için kullanılabilen bu vitamin, balıkların yemlerini vitamin bakımından güçlendirir. Balıkların damızlık verimini arttırır ve yavruların daha hızlı büyümesini sağlar. Her 50 litre akvaryum suyu içi 6-7 damla yeterli olacaktır. Fiyatı 5.20 TL’dir. Buradan satın alabilirsiniz.

  En iyi balık vitaminleri listem bu şekildeydi. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 5
 • En iyiyisi hakiki balik haftada 2 sefer yesen yeterli, konservede ayni isi görür

 • Seranın ürünleri dışında hiç kullanmadım akvaryum varken :)

 • Petshopcular daha iyi bilir

 • Youplus ikili satiliuor omega 3 110,00 TL

 • OMEGA 3 diyecem de o da her balıkta bulunmuyor balık türlerinden tedarik edilmesi biraz pahalı. Karideste yüksek miktarda bulunur ama karidese para dayanmaz

 • Venatura marka en iyi doğalı d vitaminini de k2 ile birleşik olanı al mutlaka