En İyi Balık Yağı Markası Hangisi? Balık Yağı Tavsiyeniz Var mı?

Arkadaşlar selam, kullandığınız en iyi balık yağı markası hangisi? Balık yağı tavsiyeniz var mı? Daha önce Orzax denedim ama piyasada sahteleri de var, şüphe duyuyorum bu sebeple.

Şimdiden teşekkürler!
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • En İyi Balık Yağı Markaları Hangileri?

  1- Multiver Portakal Omega 3 Balık Yağı Şurubu

  En İyi Balık Yağı Markası Hangisi? Balık Yağı Tavsiyeniz Var mı?

  En çok tercih edilen balık yağlardan biri. Portakal aromalı olduğu için çocuklar tarafından sevilerek tüketiliyor. D ve K vitaminleri eksikliği olanlar için takviye edici olarak kullanılabilir. Şurup formunda olduğu için ufak çocukların da tüketmesi kolay oluyor. 5 ml de 1000 mg balık yağı, 180 mg EPA, 120 mg DHA, 50 mg üzüm ekstresi, 5 mg çinko, 10 mcg vitamin D ve 37,5 mcg vitamin K içeriyor.

  2- Sorvagen Omega 3 Plus 1200 mg Kapsül

  En İyi Balık Yağı Markası Hangisi? Balık Yağı Tavsiyeniz Var mı?

  Ürün menşei Norveç yani soğuk su balıklarından üretilmiş. Soğuk su balıkları kendini soğuktan korumak için daha fazla omega 3 bakımından zengin balık yağı üretiyorlar. Omega 3 bakımından oldukça fazla bir ürün. Tek Kapsülde: 1200 mg balık yağı, 840 mg Omega 3, 435 mg EPA, 290 mg DHA ,%70 Omega 3, Trigliserid Form Doğal Limon Kabuğu Yağı içeriyor.

  3- Solgar Omega 3 Yumuşak Jel

  En İyi Balık Yağı Markası Hangisi? Balık Yağı Tavsiyeniz Var mı?

  Bu ürünün de menşei Norveç. Soğuk su balıklarından üretilmiş. Blisterli ambalaj kullanılmasıyla oksidasyondan korunuyor, yani hava ile temas etmesi ve kolayca bozunması engellenmiş. Omega 3 bakımından oldukça zengin, tek kapsül günlük alınması gereken minimum tutarın üstünde. Doğal ve en iyi balık yağlarından bir tanesi.

  1 yumuşak jel 504 mg EPA, 378 mg DHA içeriyor.

  4- Orzax Ocean Plus 1200 Mg 30 Kapsül Balık Yağı

  En İyi Balık Yağı Markası Hangisi? Balık Yağı Tavsiyeniz Var mı?

  DHA+EPA miktarı 11 yaş- ergenlik çağı için uygun olarak üretilmiş. Aspartam, domuz katkı maddesi, GDO, gluten, koruyucu madde, laktoz, renklendirici boya içermiyor. Kapsül kaynağı balık jelatininden yapılmış. Balık kokusu ya da herhangi bir ağızda tat bozukluğu yapmıyor. 1 kapsülde; DHA 252 mg, EPA 384 mg, toplam omega 3 780 mg, E Vitamini 0,67 mg, toplam kalori 12 kcal bulunmaktadır. Ayrıca her kapsülde 1200 mg balık yağı bulunuyor.

  5- Nutriway Omega 3 Kompleks

  En İyi Balık Yağı Markası Hangisi? Balık Yağı Tavsiyeniz Var mı?

  Yapay renklendiriciler, yapay aroma vericiler veya koruyucu maddeler içermiyor. Tam bir Omega 3 desteği. 1 kapsül ürün yaklaşık 28 gr somon, ton balığı veya sardalyadakine eşdeğer omega-3 yağ asidi (DHA ve EPA) sağlıyor.

  6- Möllers Omega 3 250 ml Balık Yağı Sıvı Formu

  En İyi Balık Yağı Markası Hangisi? Balık Yağı Tavsiyeniz Var mı?

  Yine en iyi balık yağlarından bir tanesi. Renklendirici, şeker, tatlandırıcı içermiyor. Çocuklarınıza gönül rahatlığı ile kullandırabilirsiniz. Menşei Norveç olduğu için yine soğuk balıklardan üretilmiş ve tamamen doğal. Aromalı olan türleride vardır. Tutti frutti, limon ve elma aromaları tamamen doğal olarak üretilmiş. Morina balığı karaciğer yağından ele geçirilen tabii omega 3 yağ asitleri (EPA ve DHA), A, D ve E vitaminler içeriyor.

  7- Easy Fishoil Omega 3 ve D vitamini Balık Yağı

  En İyi Balık Yağı Markası Hangisi? Balık Yağı Tavsiyeniz Var mı?

  Çiğnenebilir tablet olduğu için severek tüketiyorsunuz ve kokusu hiç yok. Şeker ilavesi yok. DHA oranı çocuk ve ergenlik çağındakiler için istenilen düzeyde üretilmiş. Ürün menşei Norveç olduğu için soğuk ve derin su balıklarından elde edilmiş yani bu balık yağı da tamamen organik. Bir çiğnenebilir tablette; balık yağı: 1200 mg, EPA: 144 mg, DHA: 360 mg ve Vitamin D bulunmaktadır.

  8- Nutrigen Balık Yağı Şurubu

  En İyi Balık Yağı Markası Hangisi? Balık Yağı Tavsiyeniz Var mı?

  Nutrigen Balık Yağı başta Omega 3 serisi yağ asitleri ile D vitamini, K vitamini, L- Arjinini ve çinkoyu içeriyor. D vitamini çocuklarda normal büyüme ve kemik gelişimi için gereklidir bir vitamin. K vitamini ve çinko normal kemiklerin korunmasına katkıda bulunuyor.

  Balık Yağının Faydaları Neler?

  • Kemik sağlığını destekleyip, daha güçlü olmasına yardımcı olur.
  • Hafızayı güçlendirip, unutkanlığı önler.
  • Karaciğer yağlanmasını önler.
  • Ruhsal hastalıklardan korunmaya katkı sağlar.
  • Göz sağlığını korur.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • Hamilelik süresince kullanıldığında, doğum sonrası depresyonu engeller.

  Balık Yağı Nasıl Kullanılır?

  Birçok formda üretilen balık yağları var. Şurup şeklinde, kapsül şeklinde, çiğneme tableti şeklinde gibi. Ayrıca çocukların severek tüketilmesi için piyasada jel şeklinde balık yağları da var. Bunlardan hangisini tercih etmeniz gerektiği veya kendinizin ya da çocuğunuzun balık yağı takviyesine ihtiyacı olup olmadığınızı hekiminize danışarak tüketebilirsiniz. Tüm gıda takviyelerinde olduğu gibi balık yağı da bilinçsizce kullanılmaması gereken ürünlerden biri.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

6 3
 • Zadevital kullanıyorum ben, hekim bir arkadaşım önermişti bana bunu. Yine de siz bir isin ehline danisin derim.

 • Ne için alcan

 • Haftada 1-2 sefer balik yeyin, haplardan yararli, bosuna reklamlara kanmayin, bu haplarin etkisi yok, bosuna para harcamayin.

 • Möllerden başkasını tanımam. Aslında diğerlerini hiç kullanmadım ancak içerik olarak en zengini ve kalitelisi Möller, tabii fiyat olarak da biraz kaliteli...

 • Orzax eczaneden al. Ben bir müddet kullandım. Karaciğer tahribatı oluştu. Doktor dediki uzun süre kullanılmaz. Her ne kadar doğal olduğu söylensede içinde plastik oluyor dedi. Kullanacaksan kısa süre kullan sonra ara ver.

 • Yag oneremem fiyatları ucuk😒 😂

 • Herbalife çok güzel vitamini ile kullanabilirsiniz

 • Ben doktorumun önerisiyle hem bağışıklık sistemim hem de kalp hastalıkları riski için Orzax Ocean Plus 1200 mg ürününü kullanıyorum baya memnunum. Kullanmaya başladıktan sonra yanında d3 vitamini de kullanıyorum. Kendimi daha dinç hissediyorum İnternet satışlarına güven duymadığım için eczanelerden satın aldım.

 • Solgar bence