En İyi Çekirdek Markası Hangisidir?

Böyle oturduğun zaman paketini bitirmeden kalkmadığınız bir çekirdek markası var mı ya? Çekirdeğin iyisi makbul biliyorsunuz :))
1 2

Çok Süper Cevap

 • Ay bir çekirdek aşığı olarak en sevdiğim çekirdek markalarını söyleyeyim. Bunları bitirmeden kalkmıyorsun :))

  En İyi Çekirdek Markaları Neler?

  1-Tadım

  En İyi Çekirdek Markası Hangisidir?

  Tadını beğendiğim en iyi çekirdek markalarından biri Tadım. 1971 yılından beri tüketiciyle kuruyemişi buluşturan Tadım yıllardır hem taze hem kaliteli çekirdek üreterek damaklarımızı şenlendiriyor. Tuzlu, bol tuzlu, tuzsuz, kabak çekirdeği ve ay çekirdeği çeşitlerinden damak tadınıza uygun olanı seçebiliyorsunuz.

  2- Peyman – Çitliyo

  En İyi Çekirdek Markası Hangisidir?

  Çekirdek konusunda birçok kökü markayı bırakarak oldukça popüler hala gelen bir marka da Peyman bünyesindeki Çitliyo. 1995 yılında kurulan Peyman Çitliyo markası ile birçok kitleye ulaştı diyebilirim. Birbirinden farklı pek çok çekirdek çeşidi üretiyor.

  3- Haluk Aydın Kuruyemiş

  En İyi Çekirdek Markası Hangisidir?

  Haluk Aydın Kuruyemiş’in kendine özgü bir çekirdek tüketici kitlesi var. En çok satılan çekirdek markalarından biri. Sektörde çok eski 1975’lerden beri faaliyet gösteriyor ama reklamı çekirdek tüketicilerinin tavsiyesiyle daha çok yapmayı tercih ettiğinden birçok kişi bilmiyor. Eğer denemediyseniz bir şans verin derim.

  4- Aktar Diyarı

  En İyi Çekirdek Markası Hangisidir?

  Doğal yemiş arayanların keşfettiği bir marka. Çekirdekleri çok taze ve güzel. Ülkemizdeki en büyük aktar marketi olmasında atıştırmalıklarının kalitesinin payı büyük olmalı! İzmir merkezli bu markaya mutlaka bir şans vermelisiniz.. Ayrıca paketlerinde kapanabilir kilit sayesinde çekirdekleriniz tazeliğini uzun süre muhafaza ediyor. Damak tadınıza uygun olan her türlü tuzlu tuzsuz çekirdeği bulabiliyorsunuz.

  5-Migros Kuruyemiş

  En İyi Çekirdek Markası Hangisidir?

  Market zincilerinin en kalitelisi diyebileceğimiz Migros’un kendi adını taşıyan Migros Kuruyemiş markasını denemediyseniz mutlaka deneyin. Hem ucuz hem lezzetli hem de taze çekirdek almak isterseniz Migros Kuruyemiş’i tercih edin derim. Çekirdek fiyatının piyasadakilerden düşük olması kalitesiz olduğunu düşündürür çoğu zaman ama Migros güvencesi olunca tereddüt etmenize gerek kalmıyor. Başladığınız zaman paketi bitirmeden kalkmıyorsunuz.

  6- Amigo

  En İyi Çekirdek Markası Hangisidir?

  Yine benim başladığım zaman paketin dibini gördüğüm markalardan. Türkiye’nin en eski kuruyemiş markalarından olan Amigo’yu özellikle Şok marketlerinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Özellikle Dakota çekirdeğini denemenizi öneririm. Çekirdek alırken fiyat ve performansı dikkate alarak seçim yapıyorsanız mutlaka Amigo’yu denemelisiniz.

  7- Hacı Baba Kuruyemiş

  En İyi Çekirdek Markası Hangisidir?

  Kuruyemiş markalarının efsaneleşmiş isimlerinden biri olan Hacı Baba’nın kuruyemişlerini eğer tatmadıysanız mutlaka denemenizi öneriyorum. Zincirleşen bir marka olmasına rağmen kalite ve tazeliğinden ödün vermeden üretime devam ediyor. 1989’dan beri kuruyemiş sektöründe olan Hacı Baba markasına ait hiçbir üründen şikayet edeceğinizi sanmıyorum özellikle de çekirdeğinden. Kalitesi, tazeliği ve lezzetine bakarak değerlendirmek gerekirse şaşırtacak derecede de uygun fiyatlara sahip. En iyi çekirdek markaları arasında.

  8- Tuğba Kuruyemiş

  En İyi Çekirdek Markası Hangisidir?

  1980 yılından beri tazecik kuruyemişleri tüketiciye ulaştırıyorlar. Çekirdek seviyorsanız bu markanın çekirdeklerini mutlaka tadın. İnternet sitesi üzerinden kolayca sipariş verebileceğiniz çekirdeklere çok kısa sürede ulaşarak tadına bakabilirsiniz.

  9- Ünal Kuruyemiş

  En İyi Çekirdek Markası Hangisidir?

  Zincir kuruyemiş markalarından biri olan Ünal’ı duymayan kimse kalmamıştır ama çekirdeklerinin lezzetini deneyimlemeyenler için mutlaka öneriyorum. En taze çekirdeği en kısa sürede Ünal kuruyemişten alabilirsiniz.

  10- Simbat

  En İyi Çekirdek Markası Hangisidir?

  Bim’im meşhur fiyat performans ürünlerinden biri de Simbat. Özellikle siyah çekirdeğini mutlaka deneyin. Hem fiyatı çok uygun hem de tadı çok lezzetli. Eğer denemediyseniz mutlaka deneyin.

En İyi Kız Görüşü

 • Selam,

  Kendi adıma ben kuruyemişçiden alıyorum. Zira paket ürünlere pek güvenim yok.
  Ancak piyasada

  • Peyman
  • Tadım
  • Peyman Bahçeden
  • Kara Sevda gibi hazır çekirdek markaları var.

En İyi Erkek Görüşü

 • Tadım derdim de kalitesinden hiç bir şüphem olmasa da yediğim zaman beni acayip şişirip, mideme dokunuyor.. O yüzden ben kuruyemişçiden aldığım tuzsuz ve siyah çekirdeği her zaman severim. Acayip fark ettiriyor benim için.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

8 7
 • Markası olmayan çekirdekler en iyisi. Taze taze kuru yemişçiden alacaksın 🙂

 • Cekirdek ticareti yapıyorum ve net ve kesin diyorum siyah 361 cinsi olan cekirdek lezzet dolgunluk

 • Sevilen

 • Merhabalar canım iyi akşamlar gel sana yardımcı olayım ben Çorum'da yaşıyorum ve buranın leblebisi meşhur bunun için de çok fazla kuru yemişçiye sahip bir şehiriz bu yüzden biz pek paketlenmiş çekirdek almıyoruz da yemiyoruz da en iyi ve taze çekirdek her zaman kuru yemişçilerde bulunur başka şehirlerde şubesi var mı bilmiyorum ama Karakuş kuru yemiş en iyisi.

 • Amigo favorim. Daha iyisini yemedimmm

 • Amigo bol tuzlu siyah cekirdek..

 • Tadım Güzel