En İyi Kedi Ödül Maması Hangisi?

Kedime ödül maması alacağım hangisini almalıyım? Önerebileceğiniz kedi ödül mamaları var mı?
0 0

Çok Süper Cevap

 • En iyi, En Kaliteli Kedi Ödül Mamaları Hangileri?

  1- Reflex – Likit Snack

  En İyi Kedi Ödül Maması Hangisi?

  Kedileriniz bu ödül mamasına bayılacak. Sıvı formlu olduğu için istediğiniz ölçüde verebiliyorsunuz. İçerisindeki kalsiyum ve fosfor sayesinde kedinizin iskelet sitemini ve dişlerini güçlendiriyor.. Sindirimi de son derece kolay. Buğday, Mısır, İşlenmiş Hayvansal Protein, Bonkalit, Hayvansal Yağ, Ciğer Aroması, Kuzu Eti, Pirinç, Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum içeriyor.

  2- Miamor Kedi Ödülü Hassas Kediler için Tavuklu Kedi Ödül Maması

  En İyi Kedi Ödül Maması Hangisi?

  En iyi kedi ödül mamalarından bir tanesi. Kedinizi ödüllendirmek istediğinizde gönül rahatlığıyla alabileceğiniz bu ürün, hassas mideye ve damağa sahip kediler için özel olarak formüle edilmiş parça tavuklardan oluşuyor.. Az yağlı ve kolay sindiriliyor. En iyi, en kaliteli kedi ödül mamaları arasında.

  3- Animonda Tavuk ve Yeşil Midyeli Kedi Ödülü

  En İyi Kedi Ödül Maması Hangisi?

  Doğal ve katkısız olduğu için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. İçerisinde son derece kaliteli ve doğal şeyler kullanılmış. Tam ve dengeli bir besin kaynağı diyebilirim. İçeriğinde %99 tavuk eti, %1 yeşil kabuklu midye ve aalitik bileşenlerinde protein % 40, yağ % 24, ham selüloz % 0,8, ham kül % 5, nem % 15 oranlarına sahip.

  4- Schesir Doğal Alabalık ve Papayalı Kedi Çorbası

  En İyi Kedi Ödül Maması Hangisi?

  Schesir Doğal Alabalık ve Papayalı Kedi Çorbası, ilave renklendiriciler ve koruyucular içermeyen % 100 doğal içeriklerle üretiliyor. Besinleri buharla pişirerek pişiriyorlar. Yabani orkinos ve papaya ile yapılan kedi ödül maması, tadı ve lezzetiyle tüm cins kediler tarafından seviliyor.

  5- Flamingo Chick'n Naturel Kedi Ödülü

  En İyi Kedi Ödül Maması Hangisi?

  %100 doğal etten üretilmiş. Düşük yağ oranına sahip olduğu için sağlıklı kas yapısını destekliyor. Hazımsızlık yaşayan kedilerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sindirim sistemini düzenliyor..

  6- Beaphar – Dental Bits Diş Sağlığı Kedi Ödülü

  En İyi Kedi Ödül Maması Hangisi?

  Sağlıklı ve işlevsel ödül maması istiyorsanız bunu öneririm. Patili dostlarınızın hem dişlerini temizliyor hem de diş tartarını engelliyor. İçerisinde bulunan florid sayesinde diş çürümelerini de engelleyen bu sağlıklı ödül dolgulu kıtır kıtır. En iyi kedi mamaları arasında.

  7- Crocus – Beef Snacks Biftekli Tahılsız Kedi Ödülü

  En İyi Kedi Ödül Maması Hangisi?

  Çok yumuşak ve lezzetli kedi mama ödüllerinden biri.. Katkı maddesi, koruyucu ve renklendirici içermiyor. Ağız yapılarına uygun minik minik üretilmiş. Sığır etli bu ödül mamasına kedileriniz bayılacak. Doğal olduğu için sindirimi de çok kolay oluyor.

  8- Dramies – With Cheese Peynirli Kedi Ödülü

  En İyi Kedi Ödül Maması Hangisi?

  En iyi kedi ödül mamalarından bir tanesi.. Kediniz eminim bu peynir tadını çok sevecektir. Eğer daha önce denemediyseniz mutlaka deneyin derim. İçerisinde birçok faydalı tahıl var.

  9- Gimcat – Nutripockets Yavru Kedi Ödülü

  En İyi Kedi Ödül Maması Hangisi?

  Gimcat’ın yavru kediler için özel olarak ürettiği ödül junior mix yavru kediniz için son derece sağlıklı olacaktır. İçerisindeki vitamin ve mineraller besleyici özellik taşıyor. Kalsiyum olduğu için dişleri ve kemikleri güçleniyor. Birçok şeye faydası olduğu gibi kedinizin kalp ve göz sağlığına da çok iyi geliyor. Tercih etmeniz gereken yavru kedi ödül mamalarından.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

4 2
 • Royal canin

 • Bilmem

 • Ciğer

 • Reflex ben onu kullanıyorum

 • Akıllı kediler felixi kapar

 • Reflex