En İyi Kolajen Gıdalar Hangileridir?

Hem doğal hem de önerebileceğiniz kolajen markaları var mı? Nerelerden kolajen alarak cildimi genç tutabilirim?
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Doğal Kolajen Tavsiyeleri Neler?

  1- Beyaz Et

  En İyi Kolajen Gıdalar Hangileridir?

  Tavuk, balık gibi besinler doğal kolajen takviyelerindendir. Hem aşırı protein kaynaklarından biridir hem de cildin sıkılığını ve esnekliğini arttırır. Cilt hücrelerini yeniler.

  2- Yumurta

  En İyi Kolajen Gıdalar Hangileridir?

  Yine doğal ve kolajen takviyelerinden biri de yumurtadır. Hem sarısı hem de beyazı cildiniz için son derece faydalı. Doğal protein kaynağı olan yumurtayı günde 3-5 tane olacak şekilde tüketebilirsiniz.

  3- Yeşil Yapraklı Sebzeler

  En İyi Kolajen Gıdalar Hangileridir?

  Bütün yeşil yapraklı sebzeler kolajen üretimini artırıyor ve cildin nem dengesini koruyor. Bu yüzden mümkün olduğunca yeşil yapraklı sebzeler tüketmeye çalışın.

  4- Kemik Suyu

  Kemik suyu, kemik ve bağ dokusu içeriyor bunun faydalarını say say bitmez. Kalsiyum, magnezyum, fosfor, kolajen gibi birçok faydalı besin barındırdığından dolayı kemik suyu tüketmeye çalışın.

  5- Turunçgiller

  En İyi Kolajen Gıdalar Hangileridir?

  Portakal, mandalina gibi turunçgiller familyasından olan sebze ve meyveler kolajen ve C vitamini açısından oldukça değerli. Bunlarda bolca C vitamini olduğu için cildiniz doğal kolajen miktarını karşılayacak ve güzelleşecektir.

  En İyi Kolajen Markaları Neler?

  1- Voonka Collagen Hyaluronic Acid

  En İyi Kolajen Gıdalar Hangileridir?

  En iyi kolajen takviye markalarından bir tanesi. Vücuttaki bağ dokularında, eklemler ve ciltte yer alan glikozaminoglikan isimli aminoasit içeren polisakkarit formunda bileşenler bulunmuyor.. Hyluronic asit desteği sağlayan besin takviyeleri, vücutta azalan hyaluronik asit seviyesini dengeliyor. Cildinizin genç ve diri kalmasını sağlıyor.

  2- Naturagen Kolajen

  En İyi Kolajen Gıdalar Hangileridir?

  Yine en iyi kolajen markalarından biri Natugaren. Tamamen suda çözünebilir formda olanları da var.. Stevia bitkisiyle doğal olarak tatlandırılıyor.. Şeker ve gluten içermiyor. Tüm Naturagen ürünleri Türkiye menşeli hidrolize kolajen peptitler içerir ve sığır kolajeni ile üretilmiştir. Naturagen Kolajen'in Helal Sertifikası var.

  3- Nature's Supreme Beauty Collagen Powder

  En İyi Kolajen Gıdalar Hangileridir?

  Toz formunda bir kolajen. Günlük kullanımda vücuda 10 gr Tip 1 & Tip 3 hidrolize kolajen kazandırıyor. İçeriğinde hyaluronik asit, C vitamini, koenzim Q10, biyotin, çinko, selenyum ve daha pek çok bileşen barındıran ürün; güçlü bir formüle sahip. Su ve diğer içecekler ile birlikte tüketebilirsiniz.

  4- One Up Multi Collagen

  Tip 1, Tip 2 ve Tip 3 hidrolize kolajen çeşitlerinin özel bir karışımından meydana gelen One Up Multi Collagen, aynı anda üç farklı kolajen desteği sağlıyor.. Hyaluronik asit ve C vitamini ile güçlendirilmiş formüle sahip ilave tatlandırıcı içermiyor bütün yiyeceklerle tüketebilirsiniz.

  5- Suda Collagen

  En İyi Kolajen Gıdalar Hangileridir?

  Suda kolajen de en iyiler arasında. İçerisinde C vitamini var. Ayrıca bitoin içeriyor. Biotin normal saçın ve cildin korunmasına, yardımcı oluyor. İçerisindeki B6 vitamini normal protein ve glikojen metabolizmasına, kırmızı kan hücrelerinin oluşumuna katkıda bulunuyor.

En İyi Kız Görüşü

 • Merhaba kolajen içeren gıdalar beyaz et, yumurta, yeşil sebzeler, kemik suyu ve turunçgiller kolajen içeriği ile zengindir. Birde size kolajen için bir ürün önermek istiyorum.

  En İyi Kolajen Gıdalar Hangileridir?

  Her yıl 3 ay suda collagen ürününü tüketin kolajen üretiminde size yardımcı olacak kesinlikle sonuç alacağınız bir üründür.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 6
 • kelle paça çorbası iç

 • Yaşlan nolcak

 • Var kemiklere cilde ve saçlara çok iyi geliyor

 • Jack al bacımm

 • Coca cola

 • Merdiven mi dayayalım? O ne öyle kule gibi.