En İyi Moka Pot Markaları Hangileridir?

Moka potlara bakıyorum hepsi çok şirin hepsi çok güzel. Sizin kullanıp memnun kaldığınız moka pot markaları var mı? Sizce en iyi moka pot hangisidir?
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • En İyi Moka Pot Markaları Hangileridir?

  En İyi Moka Pot Markaları Hangileridir?

  Öncelikle merhaba, yorumlara baktığımda bilmeyen arkadaşların olduğunu gördüm. Öncelikle bunu açıklamak isterim. Moka pot espresso başta olmakla beraber çeşitli kahveleri yapmak için kahve demleme makinesidir.

  En Çok Tercih Edilen Markalar

  En İyi Moka Pot Markaları Hangileridir?

  En iyi moka pot markaları saymadan önce 3 çeşidi olduğunu söylemekte gerekmektedir. Bunlar;

  • Express
  • Brikka
  • Musa


  Olarak 3 çeşidi bulunmaktadır.

  Bialetti Moka Pot ( 3 Cup )

  İlk tasarlayan kişinin soyadını alan bu marka bu konuda moka pot'un yaratıcısı demek çokta yanlış olmaz. O nedenle bu konuda ill öncelik bu marka olacaktır. Başlıkta da belirttiğim gibi bu model 3 shot espresso çıkıyor tek seferde lakin kahvenin kalitesi bir yana makine başlı başına bir kalite örneği çok güzel kahvelere imza atılabilecek cinsten kahve makinesidir. 6 renk seçeneği ile zevkine ve mutfağına uygun olanı da bulabilirsin. Değerlendirmende fayda var diye düşünüyorum. Ayrıca belirtmeliyim ki yine bu markaya özel 4 cup, 6 cup modelleride var. Onlarda aynı kalitede yalnız haznesi büyük ama bana kalırsa tek kişi için 3 cup model kullanışlı olacaktır.

  Taşev Palazzo Moka Pot ( 6 Fincan )

  Bu markaya ait olan moka pot daha kalabalık ve sade bir tasarım isteyen kullanıcılar için üretilmiş diyebilirim. Açıkçası Bialetti markasına göre daha uygun fiyatta ama hiç bir sitede ve kullanıcıdan 5 üzerinden 4ünden altında not almayan bir ürün kullanan herkesin olumlu dönüşü bu marka bir moka pota insanları çekmiyor değil tabikide karar yine senin olacaktır. Ama taşev plazzo moka potu da değerlendirmeye almanda fayda olacağını düşünüyorum. Unutmadan şunu da eklemek isterim Taşev Palazzo düşünürsen bu markanın bambum modelide mevcut buda 6 fincan ama bunun tasarımı daha şık ve otantik duruyor diyebilirim.


  Nihayetinde karar yine senindir.
  Umarım yardımcı olabilmişimdir.

En İyi Kız Görüşü

 • En İyi Moka Pot Markaları Hangileridir?

  1- Bambum Taşev Cubano Moka Pot 3 Fincan

  En İyi Moka Pot Markaları Hangileridir?

  En lezzetli kahveler için bunu tercih edebilirsiniz. Direkt olarak ateş üzerinde en lezzetli kahveleri yapabilirsiniz.. Alüminyumdan üretilmiş ve 3 fincan kahve çıkarıyor. Fiyatı: 100 TL. Satın almak için buraya tık tık.

  2- Bıalettı Moka Pot Raınbow Azzurra

  En İyi Moka Pot Markaları Hangileridir?

  En çok bilinen ve tercih edilen markalardan biri Bıalettı. İtalyan cezve olarak bilinen pratik kahve demleme ekipmanı. Günümüzde de espresso kahve demleme cezvesidir. 6 Cup 360 ml civarında suya denk gelir ve altı kişiliktir. Temizliği ve bakımı oldukça kolay. Farklı renkleri de bulunuyor. Fiyatı: 385 TL. Satın almak için tıkalayabilirsiniz.

  3- Bialetti Moka Express 2 Cup

  En İyi Moka Pot Markaları Hangileridir?

  Yine bialetti önermek istiyorum. Moka Pot üretiminde gerçekten çok başarılı bütün ürünleri. Alüminyum döküm malzemesi ile üretilmiş. 2 kişilik moka pot arıyorsanız bunu öneririm. Filtre ve Espresso kahvelerini rahatlıkla demleyebiliyorsunuz. Fiyatı: 249 TL. Satın almak için buraya tık tık.

  4- Taşev Palazzo Moka Pot 6 Fincan

  En İyi Moka Pot Markaları Hangileridir?

  Taşev moka pot üretiminde gayet başarılı. Espresso yapmak için veya espressoyla başka kahve türleri yapmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. 6 Fincan kahve çıkarıyor. Yine alüminyumdan üretilmiş, gayet sağlam bir moka pot. Fiyatı: 100 TL. Satın almak için buraya bakabilirsiniz.

  5- Bialetti Brikka 4 Cup

  En İyi Moka Pot Markaları Hangileridir?

  Bialetti brikka türkiye özel dizaynı sayesinde daha yüksek basınçta çalışıyor ve bu sayede daha kremamsı, köpüklü ve yoğun bir kahve yapmanızı sağlıyor. Ürün alüminyum döküm malzeme ve plastik kulptan üretilmiş. Yaklaşık dört shot kahve demliyor. 240 mL su hacmine sahip. Fiyat: 485 TL. Satın almak için tık tık.

  6- Tohana Metropolhome Cezve Moka

  En İyi Moka Pot Markaları Hangileridir?

  Espresso keyfini evde sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Güçlü, zengin ve kadifemsi bir kahve elde etmenizi sağlıyor. Temizlemesi ve sökmesi de son derece kolay. 3 kişilik kahve çıkarıyor. 180 ml hacme sahip. moka pot en ucuz hangisi diye sorarsanız bunu önerebilirim. Fiyatı: 90 TL. Satın almak için tık tık.

  7- Forte Blend Moka Pot Brikka Bialetti 2 Cup

  En İyi Moka Pot Markaları Hangileridir?

  Kahve keyfinizi ikiye katlayacak şekilde üretilmiş. İkili valf sistemi sayesinde su basıncı ocak ateşinizin yüksek ya da düşük olmasından etkilenmiyor ve her seferinde gerekli miktarda basınç yaratarak harika kahveler ortaya çıkarıyor. Açık kapak tasarımı sayesinde hava dolaşarak mükemmel krema yapmanızı sağlıyor. Fiyatı: 389 TL.

  Moka Pot Nasıl Kullanılır?

  Moka potunuzu orta yerinde çevirerek açıyorsunuz. Filtre aparatını çıkartıp alt haznesine güvenlik sibobunu geçmeyecek kadar su koyuyorsunuz. Filtre aparatını yerine koyup, içerisine kahvenizi koyunuz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta kahvenizi çok fazla sıkıştırmamak. Daha sonra alt haznesini yerine takıp, ocağın üzerine yerleştirip altını yakıp pişirmeye başlıyorsunuz. Fokurdadığı zaman kahveniz hazır.

  Moka Pot ile Hangi Kahveler Yapılır?

  Moka Pot başta espresso olmak üzere tüm kahve çeşitlerini demleyebiliyorsunuz.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

6 2
 • Tasev var bende memnunum

 • Selam

  Ben kullanmıyorum ancak bir kaç arkadaşım aşağıdaki markalardan memnunlar.

  Weather Forecast Paslanmaz Çelik Ocak Üstü 4 Cup Fincan Moka Pot

  En İyi Moka Pot Markaları Hangileridir?

  4 fincan kahve yapılabiliyor. Paslanmaz çelik ve tüm ocaklarda kullanıma uygun 135 TL.

  BiggCoffee

  En İyi Moka Pot Markaları Hangileridir?

  144,99 TL. Yine 4 kişilik kahve kapasitesi var. Paslanmaz çelik

  Bialetti Moka Pot

  En İyi Moka Pot Markaları Hangileridir?

  Bilinen en eski markalardan biridir. 4 fincan kapasitelidir. Farklı kişi sayısına göre üretilen modelleri de var. 310 TL

 • Moka pot ne acaba diye meraktan geldim 🙄 insan bir gorsel koyar nezaketen, ki cahilligimizi icimizde yasayalim 🙄

 • Bialetti iyi tavsiye ederim

 • çelik olan herhangi bir marka alabilirsin. uzun ömürlü olsun diyosan biraz incele elinle hissedersin zaten kaliteli olanı.

 • o ne ya

 • Moka pot un ne olduğunu ben dahil çoğu kişi bilmiyor. Görsel koyun

 • kesinlikle bialetti! cunku italyan markası bialetti zaten moka potun mucididirr, orjinali Bialetti markasndan ckmıstır ynai. Bialettinin cok farklı cesidi var ama en cokj bilinen modeli Moka Pot express tabii ihtiyaca gore degisir ama baslangıc icin cok mantıklı
  bir de bunların cup lara göre degisiyor modeli yani boyuta gore mesela moka pot 3 cuptan 3 espresso fincanı kahve cıkar bir demlemede...
  ben kahhve. com'dan aldım hem cok cesidi var hem de cok yardımcı oluyor secim yaparken.
  ayyy bir de gonderimlerinde kucuk bi kahve gonderiyolarrr
  moka potu ilk kullanmadan once temizlemek icin. cok tatlı tavsiye ederim