En İyi Mutfak Robotu Hangisidir?

Eve yeni bir mutfak robotu almayı düşünüyorum. En iyi mutfak robot markası hangisi? Mutfak robotu tavsiyesi verir misiniz?
0 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Mutfak Robotu Fonksiyonları Nelerdir?

  Mutfak robotları, adı üstünde mutfaktaki en büyük yardımcılarımızdır. Kesme, doğrama, rendeleme gibi pişirme öncesi gereken tüm işlemleri yapabilirler. Mutfakta bu kadar önemli bir yere sahip olan mutfak robotlarının kaliteli olması çok önemlidir. Evinize yeni bir mutfak robotu almayı planlıyorsanız mutlaka en iyi mutfak robotu listeme göz atmanızı tavsiye ederim.

  Mutfak Robotu Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  • Kolay yıkanabilen bir yapıda olması
  • Az yer kaplayan bir tasarım ile üretilmiş olması
  • Servis ağı yaygın ve kaliteli bir markadan olması
  • Sağlığa zararlı maddelerden üretilmemiş olması

  En İyi Mutfak Robotu Hangisi?

  1- Bosch Mcm3501m Mutfak Robotu

  En İyi Mutfak Robotu Hangisidir?

  En iyi beyaz eşya ve küçük ev aletleri markalarından bir tanesi olan Bosch, Mcm3501m mutfak robotu modelinde 800 watt gücünde bir motor kullanmış. İki farklı hız ayarı bulunan model, darbeli çalıştırma özelliği sayesinde kısa sürede çok iyi sonuçlar verir. Paslanmaz çelikten yapılan bıçakları uzun süre kullanılabilir. Satış fiyatı 1.165 TL’dir.

  2- Cuisinart ECH4PE Mini Mutfak Robotu

  En İyi Mutfak Robotu Hangisidir?

  Mini bir tasarım ile üretilen Cuisinart ECH4PE mutfak robotu, her mutfakta kullanılabilir. Mini yapısının aksine oldukça üçlü bir motora sahiptir. Bu güçlü motor sayesinde gıdaları sayesinde öğütür, karıştırır ve harmanlar. Paslanmaz çelik bıçakları uzun yıllar kullanımı mümkün kılar. Fiyatı 1150 TL’dir.

  3- Kitchenaid 5KFC0516EAC 1.19 Lt Mutfak Robotu

  En İyi Mutfak Robotu Hangisidir?

  İdeal boyutlarda olan Kitchenaid 5KFC0516EAC modeli mini modellere göre %40 daha fazla kapasiteye sahiptir. Bu cihaz sayesinde ister iri ister küçük taneli gıdalarda başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Kullanım oldukça kolay olan cihazın 2 ayrı hız ve darbe seçeneği bulunmaktadır. Satış fiyatı 1000 TL’dir. En iyi mutfak robotu seçenekleri arasındadır.

  4- Arçelik K 1291 1000 W Mutfak Robotu

  En İyi Mutfak Robotu Hangisidir?

  Yerli beyaz eşya markalarımızdan bir tanesi olan Arçelik, küçük ev aletlerinde de gayet başarılı işler çıkarıyor. En iyi mutfak robotu markaları arasında rahatlıkla gösterebileceğimiz bir markadır. Bu modelinde 1000 Watt gücünde bir motor kullanılmıştır. Bu motor sayesinde bütün işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Fiyatı 878 TL’dir.

  5- Arzum AR1044 Prostar Mutfak Robotu

  En İyi Mutfak Robotu Hangisidir?

  Arzum AR1044 Prostar mutfak robotu, 1000 Watt gücünde bir motor bulunduruyor. 1 litre kapasiteli işlem haznesinin yanı sıra paslanmaz çelik bıçakları da bulunmaktadır. Anlık çalıştırma özelliğine sahiptir. Ayrıca 25 farklı hız ayarına sahip. Fiyatı 615 TL’dir.

  6- Arnica 444 Prokit Mini Mutfak Robotu

  En İyi Mutfak Robotu Hangisidir?

  Arnica 444 Prokit bir mini mutfak robotu olmasına rağmen dilimleme, rendeleme, parçalama gibi işlemlerin hepsini mükemmel şekilde yerine getirebiliyor. İki farklı hızı ve pulse seçeneği bulunmaktadır. Cihazda 600 Watt gücünde bir motor bulunmaktadır. Satış fiyatı 330 TL civarındadır.

  7- Sinbo SHB-3049 Mutfak Robotu

  En İyi Mutfak Robotu Hangisidir?

  En iyi mutfak robotları arasında sayabileceğimiz bir model olan Sinbo SHB-3049, düşük gürültülü çalışma özelliğine sahiptir. Paslanmaz bıçakları sayesinde uzun süre kullanılabilir. Kapasitesi 1.4 lt’dir. İki kademeli hız kontrolü ve anlık çalışma özelliğine sahiptir. Bunun dışında otomatik kilitli koruma sistemi bulunuyor. Fiyatı 450 TL’dir.

  8- Fakir Lucina Mutfak Robotu

  En İyi Mutfak Robotu Hangisidir?

  Fakir Lucina mutfak robotu, 1000W motor gücüne sahiptir. Bu güçlü motor sayesinde parçalama, dilimleme gibi işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Çıkarılabilen iki adet çelik bıçak bulundurmaktadır. Ergonomik tasarımı sayesinde her yere koyabilirsiniz. Fiyatı 400 TL’dir.

  9- Homend Functional 2804H Mutfak Robotu

  En İyi Mutfak Robotu Hangisidir?

  Homend Functional 2804H mutfak robotu modelinde 1000 Watt motor bulunmaktadır. Paslanmaz çelik bıçakları sayesinde uzun süre değişim yapmanıza gerek kalmaz. İhtiyacınıza göre dilimleme veya rendeleme bıçağını takmanız yeterli olacaktır. Satış fiyatı 380 TL’dir.

  10- Stilevs SGH20013 Maxi Chef Mutfak Robotu

  En İyi Mutfak Robotu Hangisidir?

  Listemde bulunan son mutfak robotu Stilevs SGH20013 Maxi Chef modelidir. 1000 Watt motor gücüne sahiptir. 2 farklı hız seçeneği ve pulse seçeneği bulunmaktadır. 1.2 litrelik robot haznesine sahiptir. 4 kanatlı paslanmaz çelik robot bıçağı bulunmaktadır. Fiyatı ise 356 TL’dir.

En İyi Erkek Görüşü

 • En iyisi siemens diye düşünüyorum, buradan inceleyebilirsin, fırsat ürünü diye geçiyor süreli indirime girmiş, piyasa fiyatını iyice araştır gerçek bir indirimse ve seninde ihtiyacın varsa sipariş etmekten çekinme bence. Çünkü Siemens pişman etmez!

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

7 2
 • Smeg cok guzel sorun cikarmiyor asla

 • Bosch

 • Tefalle ilgilen derim.

 • Bilendir kesinlikle

 • Hamarat bir kadın

 • 116 ocakta Bime gelcek fakirin 4 lü set halinde içinde blender seti, tost makinesi, çaycı ve kahve makinesi var aşırı uyguna, şuanda trendyol da 2 bin civarı ama bime 990 TL ye gelcek. Ayrıca Arzum sakın almayın sürekli servise geliyor ürünleri, schafer güzel

 • Bence kesinlikle ya arçelik , Karaca ve arnica bunlardan biri 😊şimdiden güle güle kullan

 • Kadın

 • Tefal