En İyi Otel Bulma Sitesi, Uygulaması Hangisi?

Çok sayıda seyahate ve tatile çıkıyorum haliyle bütçemi de düşünmek zorundayım. Otelleri en ucuza listeleyen siteler, uygulamalar hangileri? Bir de online otel rezervasyonu yapmak fakat otelde ödemek istiyorum.
0 0

Çok Süper Cevap

 • Merhaba, olabildiğince ekonomik bir tatil ya da seyahat için konaklama masrafları önem arz ediyor ve böyle bir durumda elbette daha uygun fiyatla rezervasyon yapabileceğiniz otel uygulamaları öne çıkıyor.

  Bu bağlamda, benim de kullandığım en iyi ve ucuz otel bulma siteleri ve uygulamaları mevcut. Aşağıda, bunları seninle paylaşmaya çalışacağım. Diğer görüşlerden de faydalanıp uygulamaları ve siteleri ziyaret ederek, sen de en uygun oteli bulabilirsin!

  En İyi Otel Bulma Siteleri, Uygulamaları Hangileridir?

  1- Booking

  En İyi Otel Bulma Sitesi, Uygulaması Hangisi?

  Yurtdışına seyahatleriniz için dünyanın en iyi otel bulma uygulamalarından bir tanesi, şüphesiz Booking.

  Bakıldığında, şimdilik Türkiye’de faaliyetlerini sonlandıran ve bu bağlamda sadece yurtdışı otellerine rezervasyon yapabileceğiniz Booking’de, dünyanın dört bir yanından otel bulabilir, kampanyalı fiyatlarla konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

  2- Trivago

  En İyi Otel Bulma Sitesi, Uygulaması Hangisi?

  Gerek Türkiye gerekse yurtdışı seyahatlerinizde kullanabileceğiniz en güzel otel bulma siteleri arasında Trivago da yer alıyor.

  Bakıldığında, dünya çapındaki pek çok bilindik otel sitesinden karşılaştırmalı fiyatlar sunan bu uygulama sayesinde, siz de en ucuz fiyatı hangi uygulamanın ya da sitenin verdiğini bulabilir; bu sayede rezervasyonunuzu oradan yapabilir ve kâr edebilirsiniz.

  3- Etstur

  En İyi Otel Bulma Sitesi, Uygulaması Hangisi?

  Etstur da, bilhassa Türkiye’de bulunan otellerde en ucuz fiyatları alabileceğiniz sitelerden. Eğer ucuz otel bulma siteleri arıyorsanız; favoriniz olan otel fiyatlarına bir de Etstur’dan bakın derim.

  Ayrıca, zaman zaman kişiye özel kuponlar da sunuyorlar ve bunlardan fazlaca yararlanıyorum şahsen.

  4- Tatil Sepeti

  En İyi Otel Bulma Sitesi, Uygulaması Hangisi?

  Bir diğer önerim de, Türkiye içerisinde elbette Tatil Sepeti. Bakıldığında, bilhassa hem yaz hem de kış tatili dönemlerinde, sezonluk otellerde büyük indirimleri Tatil Sepeti içerisinde bulabiliyorsunuz. Bu sebepten, önerim; tatile çıkacaksanız, Tatil Sepeti’ne mutlaka göz atmanız yönünde olacaktır.

  5- Hotels

  En İyi Otel Bulma Sitesi, Uygulaması Hangisi?

  Bence Hotels, aralarında en iyilerden bir tanesi. Rahatlıkla fiyat karşılaştırması yapabiliyor olmanız, en ucuz oteli bulabiliyor olmanız ve daha pek çok avantajı ile ben sıklıkla Hotels kullananlardanım. Siz de yukarıdaki sitelere ve Hotels. com'a bakarak, en uygun oteli türlü avantajlarla bulabilirsiniz!

  Umuyorum yardımcı olabilmişimdir.

  Görüşmek üzere!

En İyi Kız Görüşü

 • booking, trivago, etstur, odamax. Ancak oteller belli sayıda odasını web sitesi satışına açar. kalanını kendisi satar. tavsiyem siteden fiyat alın ama otelleri de arayarak fiyat isteyin bazen indirim fırsatları olabiliyor birebirde.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 2
 • Paraba göre triwago

 • Otel mi trivago

 • Trivago, Odamax. com