En İyi Pişiren Fırın Hangi Marka?

Selamlar. Benim fırınım çok kötü üstü pişirse altı pişirmiyor, altı pişirse üstünü pişirmiyor. Şöyle altını üstünü nar gibi yapacak bir fırın arıyorum. En iyi pişiren fırın hangisi?
2 0

Çok Süper Cevap

 • Merhaba

  En İyi Pişiren Fırın Hangi Marka?

  Arçelik 9629 CDS siyah ankastre Fanlı küçük bir ızgarası var, eti tavuğu çok iyi pişiriyor. Tepsileri kullanışlı ve girişi çıkışı sorunsuz oluyor. Pişirme fonksiyonu bakımından yeterli olabiliyor. İyi pişiriyor. Düğmeleri kullanışlı. İç kapak çıkartılabiliyor. Kolay temizleniyor.
  Arçelik MF 30 QBA 30 lt siyah fırın Şık görünüyor. Boyut olarak güzel, kaba görünmüyor. Kolay kullanılan bir fırın. Isı izolasyonunda başarılı. Izgara yapmak mümkün. Yiyeceklerin her yerini eşit şekilde pişiriyor, çiğ kalmıyor. Buz çözme özelliği olduğu için dondurucudan çıkan gıdalar bekletmeden konabiliyor. Kolay temizleniyor.
  Arçelik 9549 CBDB Teleskopik ray sistemi sayesinde tepsinizi fırın içerisinde kolayca hareket ettirebilirsiniz. Teleskopik raylar tepsinizin hareket esnasında dengeli durmasını sağlar, yemeğinize yapacağınız son eklemeler için size kolaylık sunar.
  Buhar destekli pişirme ile puf puf kabaran hamurlar, yumuşacık lezzetli etler! Buhar destekli pişirme teknolojisi sayesinde fırın kapağını açmadan suyu kolayca hazneye koyun, programı seçin, sıcaklığı ayarlayın ve 3 adımda mükemmel lezzete ulaşın. Güzelce kabaran hamur işlerinizin dışları çıtır çıtır pişerken içleri yumuşacık kalır. Et ve tavuk yemekleri suyunu kaybetmeden çok daha yumuşak pişer.
  Arçelik ankastre fırınlarda bulunan Cleanzone cam kapaklar, yağ ve yemek artıklarının tutunamayacakları bir yüzey oluşturur. Cam kapaklardaki oleofobik teknoloji, yağ gibi zor çıkan lekelerin oluşmasını engeller ve kirleri ovarak çıkarma sorununu kökten çözer. Bu sayede fırın temizliği kabus olmaktan çıkar!
  Arçelik 9546 CBDB Arçelik fırınların iç yüzeyini kaplayan özel katalitik malzeme, görüntü kirliliğine ve kötü kokulara neden olan yağ artıklarını emer. Pişirme sırasında sıçrayan yağları düzenli olarak soğuran katalitik duvarlar sizi temizlik yapmaktan kurtararak konforunuzu artırır.
  Arçelik fırınların iç yüzeyini kaplayan özel katalitik malzeme, görüntü kirliliğine ve kötü kokulara neden olan yağ artıklarını emer. Pişirme sırasında sıçrayan yağları düzenli olarak soğuran katalitik duvarlar sizi temizlik yapmaktan kurtararak konforunuzu artırır.

  En İyi Pişiren Fırın Hangi Marka?

  Simens HB557 JYW0T beyaz Hızlı ısıtıyor. Aydınlatmalı olması sayesinde içi net şekilde görüyor, yiyeceğin pişip pişmediği kolay anlaşılıyor. Elektronik saat olduğu için süreci daha kolay takip etmek mümnkün oluyor. Çocuk emniyet tuşu var, ayarını sabitlemek güven veriyor.

  Simens HB114FBVOT Beyaz Çok şık, zarif duruyor ve fanı rahatsızlık vermiyor. Kendi kendine temizleme gibi ekstra özellikleri yok ama gayet iyi pişiriyor ve yiyeceklerin her yerini eşit pişiriyor. Kolay kullanılabiliyor. Uzun süre kullanılabilecek gibi, sağlam duruyor.


En İyi Kız Görüşleri

 • Bir ara bende çok araştırdım fırın markalarını. Hoşuma giden markaları ve fırın çeşitlerini söyleyeyim.

  En İyi Fırın Çeşitleri Nelerdir?

  1- Set Üstü/Mini Fırın

  En İyi Pişiren Fırın Hangi Marka?

  Eğer ufak bir mutfağınız varsa bu set üstü mini fırınlar çok ideal bir seçim olacaktır. Davul fırınların gelişmiş modelleri sayılan bu pratik fırınlar da ızgara imkanı da oluyor. Ve son derece kullanışlı oluyorlar.

  2- Ocaklı Fırın

  En İyi Pişiren Fırın Hangi Marka?

  Genellikle tercih edilen fırınlardan bir tanesi ocaklı fırınlar. Tam boy fırın olarak da satılan bu ürün, tezgah hizasında ocak kısmı, altta da fırın bölümü bulunan fırınlardan. Hem ocak hem de fırın olarak kullanabiliyorsunuz.

  3- Ankastre Fırın

  En İyi Pişiren Fırın Hangi Marka?

  Kendisi için hazırlanmış yuvaya yerleşen, mutfağın diğer beyaz eşyalarıyla set olarak sunulan ankastre fırınlar, en iyi fırın çeşitleri arasında. Genellikle yüksek teknolojileriyle pek çok fonksiyonu bulunan ankastre fırınların uzaktan erişimle komuta edilenleri de çıktı.

  4- Mikrodalga Fırın

  En İyi Pişiren Fırın Hangi Marka?

  Bir yemeği hızlıca ısıtmak için en ideal fırınlardan biri mikrodalga fırınlar. Hem ısıtma hem de pişirme imkanı sağlayan mikrodalga fırınlar en çok tercih edilen fırınlar arasında.. Zamandan tasarruf sunan, hızlı ısıtma ve pişirme yapan, dış yüzeyi ısınmayan fırınlar evlerinizin vazgeçilmezi oluyor.

  En İyi Fırın Önerileri

  1- Siemens HB534FER0T Ankastre Fırın

  En İyi Pişiren Fırın Hangi Marka?

  Siemens’in akıllı fırın modellerinden biri olan bu ankastre model en çok tercih edilen fırınlar arasında. 8 hazır programı ile işinizi kolaylaştıran Siemens akıllı fırının 2 yıl da garantisi bulunuyor. Özellikleri;

  • Enerji Sınıfı: A
  • Gazlı Ocak Gözü: Yok
  • Hacim: 66 litre
  • Kullanım Şekli: Ankastre
  • Ocak Tipi: Elektrikli
  • Program Sayısı: 8

  2- Arçelik 8541 IF DG Doğalgazlı Multifonksiyon Fırın

  En İyi Pişiren Fırın Hangi Marka?

  Eğer doğalgazlı bir evde oturuyorsanız arçelik’in bu modelini öneririm. 3D pişirme özelliği, piliç çevirme ve buz çözme fonksiyonları, statik ve fan destekli pişirme özellikleri, elektrikli ızgara fonksiyonu var. Çok hamarat olan bu fırının garantisi 3 yıl. Özellikleri;

  • Enerji Sınıfı: A
  • Gazlı Ocak Gözü: 4
  • Hacim: 82 litre
  • Kullanım Şekli: Solo
  • Ocak Tipi: Doğalgaz
  • Program Sayısı: 8

  3- Simfer 1245 Tam boy Fırın

  En İyi Pişiren Fırın Hangi Marka?

  Simfer tarafından tasarlanmış olan Simfer 1245 solo ocaklı fırın, Grill fonksiyonluyla en iyi fırınlar arasında yer alıyor. 7 Farklı Pişirme Fonksiyonu ile hemen kullanabileceğiniz Multi Turbo Inox Fırın, kolay çıkarılabilir camıyla temizlik işini kolaylaştırıyor. Özellikleri;

  • Enerji Sınıfı: A
  • Gazlı Ocak Gözü: 4
  • Hacim: 61 litre
  • Kullanım Şekli: Solo
  • Ocak Tipi: LPG

  4- Vestel AFW-601MT White Line

  En İyi Pişiren Fırın Hangi Marka?

  Sekiz farklı fonksiyonu ile iddialı özelliklere sahip olan AFW-601MT, ön panel tasarımı ile çok beğeniliyor.. Yoğurt veya ekmek yapma, sebze-meyve kurutma gibi üst sınıflarda görmeye alıştığımız özellikler bu fırında da mevcut. En iyi pişiren fırın markaları arasında.

  5- Samsung NV70H7786ES

  En İyi Pişiren Fırın Hangi Marka?

  İsmine baktığınızda “Bilgisayara ekran kartı mı alacağız” diyebilirsiniz ama merak etmeyin bu Samsung fırın olanından. Twin convection özelliği ile fırının içerisinde iki ayrı hava akımı dalgası oluşturuluyor. Fırında çift fan ve katalitik temizleme gibi oldukça güzel özelikler var. Ayrıca teleskopik raflar ve ön paneldeki dijital ekran gibi unsurlar da işinizi kolaylaştıyor. Bu dijital ekran sayesinde üründe tam 40 farklı pişirme modu sunuluyor. Ayrıca ürünün yanında bir de seperatör veriliyor. Bu seperatörü fırının içerisine yerleştirerek fırınınızı piyasadaki ikili modeller gibi kullanıp iki ayrı yemeği birbirinden bağımsız ortamlarda pişirebiliyorsunuz.

  6- Miele DG 7240 Ankastre Buharlı Fırın

  En İyi Pişiren Fırın Hangi Marka?

  Buharda pişirme özelliğiyle öne çıkan Miele DG 7240 40 litrelik hacmiyle 3 farklı rafta aynı anda pişirme yapabilme imkanı sunuyor. Sesle ve Wi-Fi özelliğiyle uzaktan kontrol edilebilen bu akıllı fırın modeli buharlı fırınlar arasında en çok tercih edilen markalardan bir tanesi.

  Ayrıca mikrodalga fırın arıyorsanız en iyi, en uygun mikrodalga fırın önerileri buraya bakmanızı tavsiye ederim.

 • Selamlar,

  Ben Bosch fırın kullanıyourm 15 senedir. Fan ve ızgara modu var. 3 raflı. İnanılmaz kısa sürede ve harika bir kıvamda pişiriyor. Alışması biraz zaman alıyor ancak çok başarılı. Ankastre değil, solo.

  Bunun dışında en çok satılan ve memnun kalınan modeller

  Vestel SF 7400 A Enerji Sınıfı 4 Gözü Gazlı Tamboy Solo Fırın

  En İyi Pişiren Fırın Hangi Marka?

  Uygun fiyatı ve ekmek yapma programı ile oldukça tercih ediliyor.

  Kumtel B66-S2 Siyah Cam Ankastre Fırın

  En İyi Pişiren Fırın Hangi Marka?
  • Isıya dayanıklı çift camlı kapak
  • Ayarlanabilir termostat
  • 3 pişirme fonksiyonu
  • Güç gösterge lambası
  • 58 lt iç hacim ve İç aydınlatma

  Bosch HBF514BB0T Ankastre Fırın - Siyah

  En İyi Pişiren Fırın Hangi Marka?

  D Sıcak hava fonksiyonuna sahip fırın: eş zamanlı olarak 3 seviyeye kadar mükemmel pişirme
  3D Hotair: Isının 3 tepsiye kadar optimum şekilde iletilerek mükemmel bir şekilde pişirilmesini sağlar.
  Dokunmatik kırmızı LED ekran ile saati ve fırınınızı kolayca kontrol edin.
  Gömülebilir düğmeler ile daha şık tasarım, daha kolay ön panel temizliği
  3D Hotair fonksiyonu ısıyı fırına hızlı ve eşit bir şekilde dağıtarak aynı anda üç seviyeye kadar pişirmeyi mümkün kılar. Tatlı ve tuzlu yemekler, lezzetleri karıştırmadan aynı anda pişirilebilir.

En İyi Erkek Görüşü

 • Arçelik 9620 Mı Ankastre Fırın

  • Ön kapağında, iki adet cam bulunan fırın kolay temizlenme özelliğine sahiptir. Alt ısıtıcısı, hızlı ön ısıtma modu, küçük ızgara özelliği ve fan destekli pişirme özellikleriyle, diğer fırınlardan kendisini öne çıkartır.
  • Dış yüzeyinin yapısı gereğince, parmak izi kalmadan kullanım sağlamaktadır. Fırının iç hacmi, 66 litredir. Yapışmaz tepsisiyle birlikte gönderilen fırın altı farklı fonskiyonla müşterilerine hizmet sağlar. Komple iç cam bulunduğu için temizlenmesi kolaydır. Kolayca sökülür ve temizlenerek tekrar yerine takılır.
  • Beş tepsi rafı bulunan fırında, dilenen aralıklarla tepsiler yerleştirilerek ürün pişirilir. Özel iç yapısı, kolay temizlenmesini sağlar. Fırının fanlı özelliğinin olası, dilenen böreklerin ve yemeklerin, kıtır ve kıvamında pişmesinde de etkilidir.


  Siemens HB514FBROT Siyah Ankastre Fırın

  • Çocuk emniyeti fırın kullanımında oldukça büyük rol oynar. Çocuklar, buldukları her şeye dokunmaya ve keşfetmeye odaklı oldukları için onların can güvenliğini sağlamak ailelerine düşer. Bu durumda çocukların erişebileceği noktalara fırın alınacaksa, mutlaka kilitli olması gerekir. Siemens kilitli fırın sayesinde hem kendiniz hem çocuğunuz güvende kalacak. 66 litre iç hacme sahip olan fırın içerisinde eşit dağıtılmış halojen aydınlatmaya sahiptir. Bunun yanında son teknoloji olarak içinde üç farklı tepside yemek pişirebilme imkanı sağlar. Hot Air Plus olarak adlandırılan bu yeni teknoloji, ısının düzenli olarak dağılmasında öncü rol oynar.
  • Fırının dilerseniz sadece tabanını ısıtarak da kullanabilirsiniz. Bunun yanında ankastre ve inox tüm fırınlarda olduğu gibi hızlı ön ısıtma özelliği de bulunmaktadır. Taban tek ısıtılarak ya da fan kullanılarak da pizza modu açılabilir. Lezzetli yemekleriniz için aradığınız özellikleri sağlayan Siemens, ayrıca iç kısmı kolay temizlenir özellikle müşterilerinin kalbini fethetmektedir.


  Kumtel Inox Ankastre Fırın

  • A sınıfı enerji tasarrufu sunan fırın üç farklı pişirme fonksiyonuyla müşterilerine hizmet vermektedir. İç aydınlatması olduğu için fırının içini kapağını açmadan kolayca görebilirsiniz. İç hacmi diğer fırınlara göre biraz daha düşük olan Kumtel, 56 litre alana sahiptir. İç kısmında cam bulunduğu için kapak temizliği son derece kolaydır. Tamamen sökülerek temizlenir ve yerine kolayca takılır.
  • Paket içerisinde gönderilen emaye iki adet tepsi ve ızgara sayesinde, dilenen raf yüksekliği ayarlanarak fırın içi pişirme yapılabilir. 55 santimetre derinliğe sahip olan fırın 59 santimetre genişliğe ve 59 santimetre yüksekliğe sahiptir. Gömme tip inox fırın olarak satışa sunulan ürün için özel olarak modül gereklidir. Mutfağınızda gömme fırın koyacak yeriniz yoksa, modül alarak bu alanı en uygun şekilde değerlendirebilirsiniz.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

6 4
 • Fakir

 • Ankastre fırınlar iyi pişiriyor

 • İki tepsi aynı anda tam pişmiyor. Ne yaparsan yap

 • Bilmiyorum beko falandır.

 • Şimdi bebeğim bizdeki fırın siemensin saatli bayağı özelliği olan bir fırını bunu annemler birkaç sene önce ankastre seriyle beraber aldı ben sanıyorum ki fiyatı yüksektir çünkü hem Siemens hem de saati de gösteriyor, birçok özelliği var ama maşallah gayet memnunuz eğer sen de fiyatı sorun edecek birisi değilsen siemese gidip bakmanı öneririm.

 • Bence luxel

 • Bende ilerde daha güzel bir fırın düşünüyorum ama şimdilik elimizdeki idare ettiriyor bizi.

 • Mesleğinden en uzak kaldığım taraftır ısıtmacıyım ama fırın kısmında pek ağırlaşmadım
  Bu arada ankastre fırın mı?

 • Bundan 8 yıl önce falan yeni çıkmış marka olan korkmazı önerdi satıcı. Baya güzel duruyordu dışardan iyi de bir marka diye aldık. Ama almaz olaydık dedim fırının iç rezidansı yamuk kekin hamuru bir tarafa yığılıyor. Nefret ettim artık eskisede yenisini alsam diye gözüne bakıyorum adeta. İç rezidansına iyi bak birde korkmaz asla uzak dur herkes şikayetçi. Fırın ufak diye şüphe duyma alacağın zaman muhakak iyi pişiren seç yorumlara bak. Birde rezidansı sakın alttan delikli alma benim delikli kek hamuru taştı aralara girdi çıkaramadım. Çeyizime simfer aldım çok uzun süredir alışveriş yaptığımız abi önerdi çeşit çoktu ama bunu öneririm şikayet hiç gelmedi dedi. Çevremde kullananlar var memnunlar tafsiye ederim.

 • Bosch benimki çok memnunum