En İyi Tencere Markası Hangisidir?

Arkadaşlar çeyiz hazırlıyorum ve tencere takımı alacağım ama hangisini alacağımı bilemedim. En kalite, en iyi tencere markası hangisi? Siz hangisini önerirsiniz?
1 0

Çok Süper Cevap

 • Merhaba ☺️ Ben Schafer Compact Natur 18 parça çelik tencere setini almıştım 6 ay olacak evleneli bazılarını kullandım bu süre içerisinde ve halada kullanıyorum. Ben memnunum bunlardan bi problem yaşamadım açıkçası makineye de atıyorum sadece büyük ateşte çok fazla kullanmamaya dikkat etmek gerek kenarları altı yanmaması için sadece bunda değil bütün tencerelerde de öyle gerçi. Tencerelerin kapaklarında süzgeçler var ve böylelikle süzme işlemini rahatça yapabilirsin. ☺️ Düdüklü tenceresi de yeni model olan düdüklülerden ve kullanımıda oldukça rahat doğru bir şekilde kullanırsan tabikide. Kullanımını öğrendikten sonra rahatça kullanabiliyorsun zaten. Sadece cezveleri biraz küçük ve çaydanlığı da iki üç kişilik felan çaydanlığını daha kullanmadım, pandemi dolayısıyla misafirde gelemediği için bazen diğer tencerelerimi kullanıyorum bunları misafirlerime kullanmayı düşünüyorum ara ara küçük olan tencerelerini kullanıyorum yinede. Granit tencerelerde de hoş ve kullanması rahat olan tencerelerede bakabilirsin çelik tencere olarak bunu önermek istedim bende. Yinede bi bakabilirsin bunlarada. ☺️

En İyi Kız Görüşü

 • En İyi Tencere Markaları Hangileri?

  1- Taç Master Cook 4’lü 7 Parça Granit Tencere Seti Gri

  En İyi Tencere Markası Hangisidir?

  Taç Master Cook, son derece estetik ve güzel bir görünüme sahip. Kapakların yapısı ve tencere ağzına kapakların tam oturması çok beğeniliyor. Ayrıca, ürün içerisinde 4 farklı tencere ve 3 adet kapak var. Sosluk olarak kullanabileceğiniz görece derin tava / tencere de bulunuyor.

  2- Emsan Premium Granit 7 Parça Tencere Takımı Golden Pink

  En İyi Tencere Markası Hangisidir?

  İsmi ile bile marka haline gelmiş Emsan’ın özel koleksiyonlarından biri bu tencere seti. Golden Pink rengine sahip bu set, bulaşık makinesinde de yıkanıyor. Ürünü mutfakta kullanırken içine metal pişirme gereçleri de koyabiliyorsunuz.

  3- Karaca Firuze Çelik Tencere

  En İyi Tencere Markası Hangisidir?

  Karaca tarafından üretilmiş olan model indüksiyon dahil olmak üzere tüm ocak tiplerine uygun olarak üretilmiş.. Cam kapak pişirme esnasında kapağı açmadan yemeği takip edebilme imkanı sunuyor. Kulpları da ısınmaya dayanıklı olarak üretilmiş. Bulaşık makinesinde yıkamaya uygun olan tencerenin 2 yıl garantisi var.

  4- Emsan Akasya Çelik Tencere

  En İyi Tencere Markası Hangisidir?

  Paslanmaz çelik gövdeli Emsan Akasya çelik tencereler ergonomik paslanmaz çelik saplı olarak üretilmiş. Düşük ısıda pişirme yapabileceğiniz kapsül taban ve kapağın ters olarak da tencere ağzına uyumlu olması avantajları arasında.

  5- Fissler Vienna Çelik Tencere

  En İyi Tencere Markası Hangisidir?

  Alman çelik tencere markası Fissler tarafından set olarak üretilip satışa sunulan Vienna çelik tencere yüksek kalitesi ve şık tarzıyla en iyi tencereler arasında. Cam kapağı enerji tasarrufuna destek olurken yemeği pişirme esnasında yemeği takip etmenizi sağlıyor. Bulaşık makinasında yıkanabilen ürünün kulpları da 18/10 paslanmaz çelik malzemeden üretildiği için 180 180°C ye kadar fırına girebiliyor. En iyi tencere markaları arasında.

  6- Karaca Bio Diamond

  En İyi Tencere Markası Hangisidir?

  Yapışmaz yüzeye sahip olan tencereler için Karaca tam on yıllık garanti sunuyor. İsviçre’de geliştirilen malzemeler yağsız şekilde yumurta bile pişirebilecek özel granit yapısına sahip. Yine en çok tercih edilen ve sevilen tencereler arasında.

  7- Hascevher Gastro Çelik Tencere

  En İyi Tencere Markası Hangisidir?

  304 Kalite Hascevher Gastro çelik tencere, çelik kapağı ve el yakmayan Falnsh metal kulplarıyla 2 sıra saten gövdesi ile satışa sunulmuş. Kapsül tabanlı ürün, tüm ocak tiplerine uyumlu ve 24 ay garantili.

  8- Schafer Senta Çelik Tencere

  En İyi Tencere Markası Hangisidir?

  Schafer tarafından 18/10 Krom Nikel Paslanmaz Çelik malzeme kullanılarak üretilen Senta model çelik tencereler ergonomik metal kulpları ve şık tasarımıyla oldukça beğeniliyor. Yerli markalar arasında öncü isimlerden biri olan Shafer, kapsül taban teknolojisiyle enerji tasarrufu sağlıyor. Tüm ocak tipleri için uyumlu. En kaliteli tencere markaları arasında.

  9- Jumbo Stone Granit Tencere

  En İyi Tencere Markası Hangisidir?

  Granitin soğuk görünümü ahşabın sıcak aurası ile birleştirilmiş. Jumbo, hem modern hem de otantik mutfaklarda mükemmel görünecek içi gerçek granit kaplı seti ile sıklıkla tercih ediliyor.. Sessiz kapanma özelliğine sahip tamponlu slikon kapak, profesyonel şekilde yerleştirilmiş buhar deliklerine sahip. Yine en kaliteli, en iyi tencere markaları arasında.

  10- Hisar Rio Metal Tencere Seti

  En İyi Tencere Markası Hangisidir?

  18 / 10 Cr-Ni paslanmaz çelikten imal edilen tencere set halinde satılıyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilen modelin cam kapaklarında taşmayı da engelleyecek olan buhar çıkışı detayı var. Üründe kullanılan kapsül taban sayesinde %40 enerji tasarrufu sağlıyor.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

5 2
 • Yanmaz, yapışmaz tencerelerden al.

 • Karaca ve sheffer

 • Aliminyum galiba

 • Bence tencerede en iyisi jumbo kız kardeşimde de var bende de var uzun yıllar kullanılacak kalitede

 • Bayanlara sormak lazım

 • Vallahi ömürlük olsun istiyorsan hem çelik hem granit Jumbonun tencerelerini öneririm. Modena modelini kullanıyorum ben

 • Karaca

  • Granit