En İyi Waffle Makinesi Hangisi?

Waffle çok seviyorum, evde yapmak istiyorum hangi waffle makinesini almalıyım?
1 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • En iyi Waffle Makineleri Hangisi?

  1- Fakir Bouncy Waffle Makinesi

  En İyi Waffle Makinesi Hangisi?

  Benim en beğendiğim waffle makineleri arasında. 6 farklı kademede ısıyı ayarlayabiliyorsunuz. 1000 Watt ile çalışıyor. Çok kısa sürede ısınıyor ve kullanıma hazır oluyor. Plakaları yapışmaz. Ayrıca el yakmayan kupları da mevcut. Fiyatı: 325 TL

  2- Korkmaz Mia Mavi Waffle Makinesi

  En İyi Waffle Makinesi Hangisi?

  Tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim. 850 Watt çalışıyor. 19 cm çapında oldukça minnoş bir waffle makinesi. Granit görünümlü plakaları PTFE kaplama. Bu ayar çok az bir yağla bile yaptığınızı pişiriyor.. Çıtır çıtır waffle yapmak istiyorsanız tavsiye ederim. Fiyat: 264 TL.

  3- Schafer Waffle Makinesi

  En İyi Waffle Makinesi Hangisi?

  En iyi, en kaliteli waffle makineleri arasında. 1000 W Isıtma gücüne sahip. Ayarlanabilir Termostat ve Gösterge Işığı mevcut. Yapışmaz Waffle plakaları var. Ergonomik kulpları tutumu kolaylaştırıyor.. Fiyatı: 269 TL.

  4- Arzum AR2033 Waffy Max Waffle Makinesi – Dreamline

  En İyi Waffle Makinesi Hangisi?

  700 Watt gücü olan bir makine. Yapışmaz plakaları bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Ufak olduğu için mutfakta çok yer kaplamıyor ve çıtır çıtır bir waffle yeme olanağı sunuyor.. Görünüşü biraz kaba olsa da oldukça pratik. Fiyatı: 300 TL.

  5- Karaca Funday Pink Waffle Makinesi

  En İyi Waffle Makinesi Hangisi?

  4 Dakikada Waffle pişirebiliyorsunuz. Her yerine eşit ısı yayan granit görünümlü kaplama plakalarla waffle çiğ kalmıyor, üstü ve altı eşit piştiği için aynı renk görünüyor. Kalıpları bulaşık makinesinde yıkayabiliyorsunuz. En kaliteli waffle makineleri arasında. Fiyatı: 349 TL.

  6- Kiwi KSM 2405W Waffle Makinesi

  En İyi Waffle Makinesi Hangisi?

  Kaymaz ayak yapısı sayesinde makine kaymıyor. 750 W enerji harcıyor. Makineyi çalıştırdıktan sonra ısınması, ürünü kızartması, vb. durumlarda ışık sistemiyle haber veriyor. Fiyatına göre performansı son derece iyi olan bir ürün. Fiyatı: 169 TL.

  7- Ideenwelt Waffle Makinesi

  En İyi Waffle Makinesi Hangisi?

  200 watt çalışıyor. Yine ayakları kaymadığı için sabit tutabiliyorsunuz. Yüzey kaplaması yapışmaz plaklardan yapılmış. Pişme göstergesi mevcut. Cool-Touch özellikli el yakmayan tutacaklar da var. Fiyatı: 249 TL.

  8- Premier PWM215 1200W Kırmızı Waffle Makinesi

  En İyi Waffle Makinesi Hangisi?

  1200 W gücünde çalışıyor. Paslanmaz çelikten yapılmış. Plakları yapışmıyor ve oldukça kolay temizleniyor. Sıcaklık göstergesi var ve ısıyı istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim. Çıtır çıtır ve lezzetli waffle yapabiliyorsunuz. Fiyatı: 179 TL.

En İyi Kız Görüşü

 • Merhaba,

  Alışveriş sitelerinde en çok satan marka ve modeller şu şekilde;

  Korkmaz A319-03 Mia 19 cm çapındaki ürün ayarlanabilir ısı kontrolüne sahip. Granit iç yüzey temizlemeyi kolaylaştırıyor ve yapışmayı engelliyor. Sapları el yakmıyor. Fiyatı 297 TL

  En İyi Waffle Makinesi Hangisi?

  Fakir Bouncy waffle makinesi ise 369 TL. 6 farklı ısı kademesi, gösterge ışıkları, kompakt boyutu ve yapışmayan plakaları ile ideal

  En İyi Waffle Makinesi Hangisi?

  Arzum AR2033 Waffy Max Waffle Makinesi Yer kaplamayan ideal boyutu ile dar alana sahip tezgahlar için oldukça ideal bir tasarıma sahip. Isınmayan tutma sapları, granit plakaları, ikaz ışıkları ile alınabilir. Fiyatı 312 TL

  En İyi Waffle Makinesi Hangisi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 5
 • Waffle nedir hayatımda ilk kez duyuyorum. ne yedim nede gördüm

 • Merhabalar canım öncelikle iyi günler dilerim ve gel sana yardımcı olayım genellikle tost makinesinde de yapılabilir ama karacada ben hem tost hem waffle makinesi olarak kullanılabilen makineler de gördüm renkleri de çok tatlıştı bence Karaca'ya bir bakmalısın.

 • Yavrum makineyi neyapacaksın tavada yap daha leziz oluyor

 • Fakir
  Korkmaz
  Karaca

  Bu 3 marka dışında diğerlerini almana gerek yok diye düşünüyorum.

 • Ütü makinası

  • Gülmek

  • Bnce de komik değil sanki ama

 • Tatlı krizlerine çözüm olacakmi? 😂

 • Tost makinesinde de yapabilirsin

 • La ne makinası ya bas tost makinesine

  • Reis sakin fjfkfj

  • Oalsoslsolakaafsooslosos