İçtiğiniz En İyi, Güzel Maden Suyu Markası Hangisi?

Arkadaşlar selam, içtiğiniz en güzel ve en iyi maden suyu markası sizce hangisi? Önerilerinizi alabilir miyim? Mineral değerleri yüksek, kaliteli bir marka arıyorum.
1 1

Çok Süper Cevap

 • En İyi Maden Suyu Markaları Hangileri?

  1- Beypazarı

  İçtiğiniz En İyi, Güzel Maden Suyu Markası Hangisi?

  En iyi maden suyu markaları arasında. Beypazarı maden suları Ankara’nın aynı isimli ilçesinde üretiliyor. 1957 yılından beri üretim yapıyor. Amonyum, Magnezyum, Potasyum ve Kalsiyum oranları diğer maden sularına kıyasla daha yüksek. Sodyum oranı ise oldukça düşük. Sağlığınız ve bütçeniz için tercih edebileceğiniz en iyi maden sularından biri. Her markette rahatlıkla bulabilirsiniz.

  2- Sarıkız

  İçtiğiniz En İyi, Güzel Maden Suyu Markası Hangisi?

  Yine maden suyu severlerin en çok tercih ettiği markalardan biri Sarıkız. Hem çok hafif hem de kendine özgü güzel bir tadı var, boğazı yakmıyor. Kaynağından doğal olarak çıkartılan Sarıkız yüksek oranda Kalsiyum, Potasyum, Bikarbonat ve Sülfat içeriyor. Sarıkız Doğal Maden Suyu Alaşehir / Manisa’da üretiliyor. İnternetten ve büyük marketlerden rahatlıkla alabilirsiniz.

  3- Sırma

  İçtiğiniz En İyi, Güzel Maden Suyu Markası Hangisi?

  Sırma’nın hem suları hem de maden suları çok tercih ediliyor. Piyasada 60 senedir var. Maden suları hafif ve içtikçe ferahlık hissi veriyor. İyot, selenyum, bakır ve demir gibi elementlere sahip.. Maden suyunun boğazı yakan asit hissinden hoşlanmıyorsanız Sırma maden sularını tercih edebilirsiniz. Bursa Uludağ’da şişelenen Sırma, doğal mineralleri ve tazelik hissi veren içimiyle en faydalı maden suları arasında yer alıyor.

  4- Özkaynak

  İçtiğiniz En İyi, Güzel Maden Suyu Markası Hangisi?

  1968 yılında faaliyete geçen firma su, maden suyu ve çeşitli içeceklerin üretimini yapıyor. Kaynağından ve piyasadan alınan maden suyu incelemelerinde nitrite rastlanmayan markalardan bir tanesi. Bursa’nın çeşitli bölgelerinden elde edilen doğal maden suları özenle ve hijyenik bir şekilde piyasaya sürülüyor. Magnezyum ve kalsiyum oranları diğer maden sularına göre oldukça yüksek.

  5- Kızılay

  İçtiğiniz En İyi, Güzel Maden Suyu Markası Hangisi?

  Benim de tercih ettiğim en iyi maden sularından. Afyonkarahisar ve Erzincan şehirlerinde maden suyu üretimi yapılıyor. En doğal maden sularından bir tanesi. Mineral oranları oldukça yüksek ve kas gelişiminden böbreklere kadar birçok fayda sağlıyor. Bu firmanın en çok sevdiği yönü satışlardan elde edilen kazançlar ise ihtiyaç sahiplerine dağıtılıyor. Ancak sodyum oranı epey yüksek. Dolayısıyla yüksek tansiyon ve kalp hastalığınız varsa pek tercih etmeniz önerilmiyor.

  6- İnişdibi

  İçtiğiniz En İyi, Güzel Maden Suyu Markası Hangisi?

  Freşa tarafından üretilen İnişdibi Giresun’da üretiliyor. İnişdibi’nin en önemli özelliği doğal maden suyunun kaynağından soğuk olarak çıkması.. Kaynak ve dolum arasındaki mesafe oldukça az bu nedenle bakteri oluşumu da yok. Sodyum oranı piyasada bulunan diğer maden sularına oranla oldukça düşük.

  7- Akmina

  İçtiğiniz En İyi, Güzel Maden Suyu Markası Hangisi?

  Akmina maden suyu, diğer maden sularından şişesi ve düşük sodyum oranı ile ayrılıyor. Cam şişe yerine 1 litrelik ped şişelerde satılıyor. Ayrıca en düşük sodyum oranına sahip maden sularından biri. Bolu’da üretilen Akmina doğal yapısı ve neredeyse asitsiz yapısıyla dikkat çekiyor. Çok fazla asit sevmiyorsanız bunu tercih edebilirsiniz.

  8- Uludağ

  İçtiğiniz En İyi, Güzel Maden Suyu Markası Hangisi?

  Kalsiyum, magnezyum, bikarbonat ve florür açısından zengin olan Uludağ Doğal Maden Suyu'nun diğer mineraller bakımından da dengeli bir yapısı var. Tadı oldukça güzel ve ferah. 1912 yılından beri üretiliyor ve birçok kişi tarafından sevilerek tüketiliyor.

  9- Kula

  İçtiğiniz En İyi, Güzel Maden Suyu Markası Hangisi?

  Manisa’da üretiliyor. Florür, Klorür, Bikarbonat, Sülfat, Kalsiyum, Magnezyum, Potasyum. Sodyum oranı 476,9. Toplam mineral değeri: 3644 mg/L şeklinde. Doğal olarak üretilip, piyasaya sürülüyor. Tadı bana pek hitap etmese de beğenenler çok fazla.

  10. Damla

  İçtiğiniz En İyi, Güzel Maden Suyu Markası Hangisi?

  Damla’nın suyu gibi maden suları da çokça tercih ediliyor. Damla Minera sade her damlasında doğallık veren, kalsiyum ve bikarbonat yönünden zengin bir maden suyu diyebilirim. Tadı da çok hafif, içerken boğazı yakmıyor.

En İyi Erkek Görüşü

 • Kızılay, Beypazarı ve Kınık maden suları Ülkemizdeki en iyileridir.


  Ancak içmeden önce bardağa döküp bekleyiniz. İçine basılan karbondioksit uçsun. ( yoksa midede karbonik asite dönüyor)


  Ve maden suyu alırken mutlaka üzerinde Zengin Mineralli Maden Suyu yazdığından emin olun.
  .

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

16 16
 • Kızılay ve akmina hariç hepsi olur ama en iyisi Beypazarı

 • Beypazarı baska içemiyorum

 • SArıkız içerim sadece

 • Kızılay Afyon bir numara

 • Fark etmez.

 • Maden suyu sevmem.

 • Kızılay

 • Kizilcahamam maden suyu

 • Değerleri hakkında bilgim yok fakat bulabilirsen kahve aromalı sarıkız'ı denemeni tavsiye ederim. 👍

 • Beypazarı en iyisi

 • Beypazarı

 • Kızılay içiyorum

 • Beypazarı ve Kızılay..

 • Uludağ desem ban yermiyim

 • Merhabalar canım öncelikle iyi günler gel sana yardımcı olayım. Kızılay, Akmina, Damla gibi bilindik markalar güzeldir benim babam çok fazla maden suyu içen ve seven birisidir onun en sevdiği maden suyu ise sade olan maden suyudur o yüzden beypazarı maden suyunu çok sever de alır da eğer sade seviyorsan sana da öneririm.

 • Markasına, değerlerine vs. bakmıyorum...

 • Beypazarı

 • Tek Vazgeçilmezim BEYPAZARI SADE MADEN SUYUDUR

 • Kızılay

 • Kızılay içiyorum genelde ama meyveli seviyorum sade tüketemiyorum.

 • Daha Fazla (12)