İstanbul'da Romantik Bir Akşam Yemeği için En İyi Restoran Neresi?

Sevgilimle birlikte romantik bir akşam yemeği yemek istiyoruz. İstanbul'da romantik bir akşam yemeği yiyebileceğimiz en iyi mekanlar nereler?
1 0

Çok Süper Cevap

 • Benim beğendiğim ara sıra gittiğim mekanları söyleyeyim belki içlerinden birini beğenirsin.

  Romantik Bir Akşam Yemeği için İstanbul'un En İyi Restoranları Hangileri?

  1- Lacivert Restaurant

  Denize sıfır romantik bir akşam yemeği yiyeceğiniz mekanlardan biri. Sizi Rumeli Hisarından alıp tekneyle karşıya geçiriyorlar. Bence en romantik olayı bu :) Bir de akşamları lazerle evlenme teklifleri vs ediliyor, yemek ve evlenme teklifi etmek için gayet uygun bir yer.

  Lacivert Restaurant
  Lacivert Restaurant

  2- Vogue Restaurant

  Denize sıfır olmasa da deniz manzaralı bir mekan. İstanbul romantik akşam yemeği yemek için son derece uygun bir yer. Mekanın dizaynından kalite akıyor resmen. En odun insanı bile dize getirir cinsten.

  Vogue Restaurant
  Vogue Restaurant

  3- Kız Kulesi Restaurant

  Akşam yemeği mekanları Anadolu yakası denildiği zaman benim aklıma Kız Kulesi geliyor. Resmen aşk tazeleyeceğiniz bir yer. Bir yandan boğaz köprüsü bir yandan buram buram tarih kokusu insanı mest ediyor. Burada romantizmi doruklara çıkarabilirsiniz.

  Kız Kulesi Restaurant
  Kız Kulesi Restaurant

  4- Leb-i Derya Restaurant

  İstanbul’da romantik akşam yemeği denilince akla Leb-i Derya gelmezse olmaz. İstanbul manzarasını romantik bir müzik ve yemekle izleyebilirsiniz. Yemekleri de son derece lezzetli denemenizi tavsiye ederim.

  Leb-i Derya Restaurant
  Leb-i Derya Restaurant

  5- Litera Avluu Restaurant

  İstanbul'un en uygun restaurantları arasında yer alır alıyor. Hem uygun hem romantik bir akşam yemeği mekanı arıyorsan burasını önerebilirim. Menü fiyatları son derece uygun. Tarihi yarımada ve boğaz manzarası ile romantik bir akşam geçirebilirsiniz.

  Litera Avluu Restaurant
  Litera Avluu Restaurant

  Romantik bir akşam yemeği için İstanbul'un en iyi restoranları hangileri? Sorusunu yanıtlamaya çalıştım, şimdiden iyi eğlenceler.

En İyi Kız Görüşü

 • Restoran tarzı yerlerde yemek yemeyi çok iyi bulmuyorum Ben daha çok kendim hazırladım veyatta eline güvendiğim şahısların yemeğini yemeği tercih ediyorum

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 4
 • Valla hiç gitmedim , İstanbullu da değilim ama akşam açıksa en güzel Kız Kulesidir herhalde

 • Bakarken bile kasimkasim kasildim...

 • İstanbul'da romantiklik

 • Evlenme teklif etmeyeceksen vogue restorant bence gözüm kaldı ya

 • Galata da anemın otelin terası...