Ye İç Gez

İstanbul'da sevgilimle nerede kamp yapabilirim?

Arkadaşlar İstanbul'da ya da İstanbul sınırları tarafında kamp yapabileceğimiz güzel mekanlar var mı? İstanbul'un en iyi kamp alanları nereler? Bilgi verebilir misiniz?
2 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • İstanbul’un En Güzel Kamp Alanları Hangisi? Nerede Kamp Yapılır?

  1- Polonezköy Kamp Alanı

  İstanbul’a en yakın kamp alanlarından biri Polonezköy. Eğer haftaiçi giderseniz mükemmel bir sakinlik var, tam sevgiliyle başbaşa kalmalık. Haftasonları biraz daha kalabalık oluyor.
  Polonezköy Kamp Alanı
  Polonezköy Kamp Alanı

  2- Kilyos Kamp Alanları

  Deniz, güneş, kum üçlüsünü bir arada istiyorsanız Kilyos Kamp alanlarını tavsiye ederim. Her ne kadar deniz kenarı olsa da sakince çadır kurup kamp yapabileceğiniz yerler var.
  Kilyos Kamp Alanları
  Kilyos Kamp Alanları

  3- Uçmakdere Kamp Alanları

  Tekirdağ, Şarköy’e bağlı Uçmakderede yamaç paraşütü de yapabilirsiniz. İstanbul’a yaklaşık 3 saatlik bir mesafede. Çadırınızı alıp ister deniz kenarına isterseniz çam ağaçlarının olduğu bölgeye kurabilirsiniz.
  Uçmakdere Kamp Alanları
  Uçmakdere Kamp Alanları

  4- Hacıllı Şelalesi Kamp Alanı

  İstanbul’a yakın kamp alanlarından bir tanesi. Yeşilliğin arasından akan nehri, keyifli bir yürüyüşle ulaşabileceğiniz şelalesi, sevgilinle beraber keşfetmesi oldukça eğlenceli olacak mağarasıyla büyülüyor resmen.
  Hacıllı Şelalesi Kamp Alanı
  Hacıllı Şelalesi Kamp Alanı

  5- Ağva Kamp Alanı

  Yeşil tepeleri, dere kıyıları ile mükemmel bir yer. Üstelik burada adım attığınız yerde çadırınızı kurabilirsiniz. Hem sessiz sakin bir yer hem de oldukça keyif alacağınız bir yer. Tavsiye ederim.
  Ağva Kamp Alanı
  Ağva Kamp Alanı
  İstanbul'un en güzel kamp alanları, İstanbul'un birazcık dışında olsa da bunlar, daha birçok yer var ama sevgilinle buralarda rahat edebilirsin. İyi eğlenceler.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 3
 • Şile tarafları iyi diye duymuştum
 • Kamp yerleri vardır araştırman gerek Google'dan
 • Sile
 • İğneada yakın
 • bu havada mı?
 • kocaeli taraflarını araştır