KFC ya da popeyes de çalışmak iyi mi kötü mü. Bir de neden dışardan yemek yenmiyor?

Full time çalışmak istiyorum. Saatleri de düzenliyorlar. Tek sıkıntısı yemek olayı. Ben restauranttaki yemekleri yemek istemiyorum. Evden getirmek, ekmek arası bir şeyler yemek istiyorum. Zaten her gün tavuk yemek sıkar. Ayrıca ordaki tavuklar bildiğim kadarıyla kızartma. Mide ve barsaklar için hiç iyi değil. Bir kaç gün yense sorun oluşturmaz ama sürekli yendiğinde bence hiç sağlıklı değil. Sizler ne önerirsiniz?

Müdürlere sordum dışardan yemek getirmek yasak diyorlar. Biz de burada tavuk yiyoruz falan dediler. Ben dışardan getirmek istediğimi söyleyince yasak dediler. Sırf bu yüzden işe girmek istemediğimi söyledim. yok mu bunun bir yöntemi, çakallığı. Nasıl halledebilirim bu sorunu.

0 1

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 3
 • Profil resmine baktım da , ye usta. Şöyle 1 ay çalışsan yeter , sonra çıkarsın. İyi kilo alırsın

  • Reis benim mide zaten çok sağlıklı değil. Hassas biraz. Ordaki yemekler aşırı kalitesiz. Yağlı olduğu için. Keşke haşlama falan yapsalar da personeller için yesek. Ha arada sırada menülerden de yerim sıkıntı olmaz. Ama her gün her gün sıkıntı olur. Zaten aşırı tuzlu yiyecekleri var aynı zamanda. Ayrıca beni doyuracağını da sanmıyorum pek.

  • Sen iki öğün ye. Orada hiç öğle vakti izin yokmu. Yoksa sabah yersin evde birde akşam.

  • Kanka iş 8 saat. Benim metabolizmam hızlı. orada baya yoğun çalışacağım için bir şekilde acıkılır. Yİne de güzel bir fikir verdin. Mantıklı bir fikir. Demek istediğini anladım. Ama işte çalışma saatleri nasıl ayarlanacak. Avm 10 da açılıyor. 8 saat şeklinde konuşsam. 6 gibi çıkmış olurum. 6 da yemek yesem evden getirdiğim ekmek arasını yiyebilirim direk. Ama 2 öğün yetmez. Zayıflatıyor beni. Acaba gizli gizli tuvalete girip kuruyemiş mi yesem öğlen arasında dicem de, tuvalette de yemek yenmez ki. İyice kafam karıştı. Sırf yemek olayı yüzünden çalışan personelleri mağduran eden fast food firmaları. Popeyes ve kfc böyle. Mc donalds ve burger nasıl bilmiyorum. Mc donalds da öğle arası var sanırım yarım saat. Dışarı çıkabiliyorsun. Bir çözüm yolu bulmam lazım.

  • Hepsini Göster
 • Hacı o değil de bu noter onaylı zarganalıkla poz verip pp yapacak özgüveni nereden buldun onu merak ettim

  • Evet özgüvenim yüksektir. İltifatın için teşekkürler.

  • Bu arada bu yaşta KFC Popeyes vs için geç değil mi sence :( Liseyi bitiren gençler çalışıyor oralarda hani :((

 • Çok temiz akkkorlar.

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?