Pegasus nasıl bir firma, güvenli mi sizce?

Arkadaşlar hayatımda hiç uçak yolculuğu yapmadım ama pandemi sebebiyle otobüse binmek istemediğim için yakın zamanda bir uçak yolculuğu yapmam gerekecek. Pegasus'un biletleri uygun fiyatlı ama güvenmeli miyim, bilemedim. Fikri olan var mı?
1 0

Çok Süper Cevap

 • Türkiye’nin önemli havayolu firmalarından olan Pegasus Havayolları, özellikle yurtiçi uçuşları sayesinde tanınıyor. Diğer havayolu firmalarına göre oldukça ucuz olan Pegasus, birçok insanın uçuşlarında tercih ettiği bir marka.

  Pegasus Havayolları Güvenli mi?

  Pegasus Neden Ucuz?

  Pegasus firması bir “düşük maliyetli havayolu şirketi”. Bu şu anlama geliyor: Pegasus yolcularına, başka firmaların sunduğu birçok hizmeti sunmuyor ve böylelikle fiyatlarını düşük tutuyor. Pegasus’la uçmak istediğinizde karşılaştığınız fiyat genellikle ham fiyat oluyor; almak istediğiniz ek hizmetler için ayrıca ücret ödüyorsunuz.

  Pegasus Ne Kadar Güvenli?

  Her şeyden önce, sanılanın aksine, uçak yolculukları diğer tüm yolculuk türlerinden daha güvenlidir. Uçaklarda kaza yaşanması ihtimali bir trenden veya otobüsten çok daha azdır. Tüm uçaklar, sefere başlamadan önce havalimanlarında detaylı güvenli denetimlerinden geçerler.

  Pegasus Havayolları da güvenlik bakımından diğer tüm havayolu firmalarından farksızdır.

  Pegasus Havayolları Müşteri Yorumları

  Pegasus’un misafirlerinden aldığı bazı yorumlar şöyle:

  • “Teşekkürler. Sayenizde güvenli ve biz öğrencilere dönük ucuz biletler bulabiliyoruz. İyi ki sizin gibi bir firma var.”
  • “Diğer firmaların uçuşları iptal olsa da son ana kadar bekleyip rötar yaptıktan sonra kalkışa geçmesi ve bu hareketinden dolayı işlerimin aksamadığı için çok teşekkür ederim.”
  • “Firma gerek bilet kesiminde gerekse geri dönüşlerinde gayet başarılı.”

En İyi Erkek Görüşü

 • Güvenilir bir firmadır kendileri. Filosunda bulunan uçakların hepsi , en güvenilir 10 yolcu uçağı listesinde bulunan uçaklar. Yani gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Yakın zamanda filosuna mevcut modellerle ilgili yeni uçaklar da kattı hatta.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

5 5
 • türkiyenin THYden sonra en büyük hava yolu şirketi. güvenilir. bir sorun yaşamadım bu zamana kadar en az 40 kez kullanmışımdır

 • Tabi ki güvenli bir firma ulusal hava yolu THY'den sonra en çok tercih edilen firmadır. Gönül rahatlığıyla seyahatini yapabilirsin.

 • Sürekli pegasus ile uçuyorum. Rötar hiç yaşamadım, uçakalrda bir sorun yaşamadım tehlikeli bir durumla karşılaşmadım.

 • Ben Sabiha Gökçen Havalimanı uçuşlarında kullaniyorum, herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

  Nadiren rötar yaşanıyor, sadece uçak içi hizmetler ücretli.

 • Hayır en çok kaza yapan firma

 • 1- THY
  2-PEGASUS

 • Maliyetleri düşürerek ucuz satıyorlar.. Yoksa uçakları 50 yıllık ucak değil. Ya da pilotları kötü pilot olduğundan değil. O nedenle kullanabilirsiniz herhangi bir farkı yok thy den.. Yemek içecek vs ekstra ucrete tabi oluyor sadece.