Rusya'ya Tatile Gitmek İstiyorum Ne Kadar Tutar?

Öğrenciyim. Ucuza gidip gelebileceğim görebileceğim bir yer olsun istiyorum aslında. Rusya da vizesiz o yüzden tercih ettim. Sizin önerileriniz varsa alayım.
Güncellemeler:
+1 yıl
Hanımlar beyler çok yanlış anlaşıldım :D Kız için gitmiyorum alkol de almıyorum o zaman ne işin var diyeceksiniz :D Söyleyim Kremlin Sarayı için ve 2. Dünya savaşındaki mücadelelerinden dolayı yakın tarih ilgimi çekiyor :)
0 1

En İyi Erkek Görüşleri

 • 1000 dolara bir hafta tatil için otel ve git gele verirsin.
  500 dolarda yani toplam 3 bin liraya güzel bir hafta geçirirsin.

  Kızlar için gidiyorsan ve biraz safsan seni üterler orda.

  Barlarda dikkatli ol. Vodka delisidirler, alkol etkilemez bunları kolay kolay. Eskort takılayım dersen metro istasyonlarında dolular. Ama dikkatli ol hastalık riski yüksektir.

  Kafe gibi yerlerde muhabbet etmek için oturduğunda eğer rusçan varsa güzel kızlar çekinmeden muhabbete katılabiliyor. Nedense Türk erkeklerinin abazalığını çok iyi biliyorlar.

  Kendinden emin ve tutarlı olursan güzel bir tatil olur.

  Amaç genelde sekstir bu yüzden bunları yazdım. Yok hakkaten gideceğim diyorsan bu soğukta donarsın orda.

  • Ooo masallah :)

 • tavsiyem ukrayna'ya gitmen. şu an savaş halinde ve 5 yıldızlı otellerin günlüğü sudan ucuz.

  arkadaşım yakın zamanda geldi.

  amacın hatun avlamaksa dikkatli ol. dışarıdaki hatunların hastalık riski fazladır. mümkünse arkadaş edin önceden. rusçan yoksa keşke bilseydim diyebilirsin. herkesle ingilizce anlaşamazsın çünkü bilmezler ya da konuşmazlar bilseler de. rusya'da gezilecek güzel yerler var. ukrayna'ya gidersen pripyat şehrine gitmeni öneririm. çernobil faciasının olduğu yer. call of duty oyununda da o şehir gösterilmiştir...

  • Çernobil bize yakın olsa gerek?

  • çok bilmiyorum ama yakın sanırım. rusça var para var işten izin alıp da gidemedim bir türlü. vakit kaybetmeden git bence

En İyi Kız Görüşleri

 • İnternetten ets ve jolly tura bakabilirsin ileri tarihler çok daha uyguna geliyor. Bir haftalık tatili 2000 tl civarında gidebilirsin her şey dahil.

 • hıhı kesin vizesiz olduğu için tercih etmissindir :D:D

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

4 20
 • Kalacagin zamana gore degisir.. ama buraya, gore uygun fiyatlari olan bir ulkedir.. super luks meshur yerlerde konaklamazsan.. hilton vs.. ucak biletlwri haric koy cebine 1000$ .. bir gafta " cok rahat " bir tatil yaparsin.. cunku yeme icme ve eglence mekanlarinin fiyatlari cok uygundur.

 • 1 TL 11 Ruble falandı ama şimdilerde biraz daha arttı sanırım. Moskova çok pahalı bir şehir. özellikle oteller öğrenci için zorlar bu bakımdan apart tutabilirsin ama genede sana geceliği en az 100 USD civarına gelecektir. İçki çok ucuz. Ben senin yerinde olsaydım ve öğrenci olsaydım Rusya yerine Belarus u tercih ederdim

 • Rusya önerilmez turist olarak giden için çok pahalı, ukrayna daha iyi (her açıdan :D), ukraynada 1 ay ev kiralayıp her günü eğlenerek geçirsen 3000-5000tl bile yeterli olur. Hatta istemeden suç işlersen polis rüşvet vermeye bile para kalır.

 • Rusya'da konakalama vs. Türkiye ortalamasının üstünde, bilgin olsun.

 • Rusya özellikle tehlikeli bir yerdir yabancılar için... Öncelikle dikkatli olmanı tavsiye ederim. kadın tuzakları çok vardır. Donuna kadar soyunlduğunla kalmaz bir de ağır darp edilirsin.