Ye İç Gez

Türkiye'nin En Güzel Ücretsiz Kamp Alanları Hangileri?

Sizce Türkiye’nin en güzel ücretsiz kamp alanları hangileri? Arkadaşlarımla kamp yapma niyetindeyiz ancak gideceğimiz güzel bir yer bulamadık bir türlü. Yardımcı olabilir misiniz?
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Merhaba. Bir doğa harikası olan ülkemizde, elbette ücretsiz kamp alanları mevcut ve benim de çok beğendiğim yerler var. Daha önce arkadaşlarımla gittiğimiz birkaç kamp alanını paylaşacağım, bunun yanı sıra diğer görüşlere de bakarak en iyi seçeneği kendince bulabilir, zevkine göre en güzel ücretsiz kamp alanına doğru rotanı çizmeye başlayabilirsin.

  2020’nin En İyi Ücretsiz Kamp Alanları

  Deniz kenarında, göl kenarında, Muğla’da ya da Antalya’da ücretsiz kamp alanı arıyorsanız; size fazlasını da sunmaya çalışacağım. İnanın, Türkiye’de gezip görülmesi gereken, henüz keşfedilmemiş pek çok yer var ve bu önerilere bayılacaksınız!

  1- Karpe Kartal Kayalıkları, Kandıra, Kocaeli

  Türkiye'nin En Güzel Ücretsiz Kamp Alanları Hangileri?Bilhassa İstanbul’a yakınlığı ile bilinen Kocaeli’nin Kandıra ilçesindeki Karpe Köyü Kartal Kayalıkları, 2020’de ücretsiz kamp yapabileceğiniz en iyi yerlerden. Bu doğa harikası, hem tertemiz havası hem de insanları ile dikkat çekiyor. Tüm ihtiyaçlarınızı Karpe Köyü sakinlerinden edinebileceğinizi de belirtmekte fayda var.

  2- Sülüklü Göl, Mudurnu, Bolu

  Türkiye'nin En Güzel Ücretsiz Kamp Alanları Hangileri?Deniz kenarı ücretsiz kamp alanları arasında olmasa da, bir göl manzarasında kamp yapmak isteyenlerin en sık tercih ettiği yer; Sülüklü Göl, Mudurnu oluyor. Buradaki düzlüklerde kamp yapabilmeniz mümkün. Şu an ücretsiz, ancak ilerleyen dönemde işletmecilerin ücretli kamp alanları sunacağı da biliniyor. Bir önemli not olarak, gölde telefon çekmiyor. Olabildiğince teçhizatlı gitmenizde fayda var!

  3- Su Uçuran Şelaleleri, Aliağa, İzmir

  Türkiye'nin En Güzel Ücretsiz Kamp Alanları Hangileri?İzmir ücretsiz kamp alanları arasında, 2020 yılının gözdelerinden bir tanesi de Su Uçuran Şelaleleri bölgesi. Türkmen Şelalesi olarak da bilinen bu şelalenin etrafında, dilediğinizce kamp yapabileceğiniz pek çok bölge bulunuyor. Şelale etrafında market ya da ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir bölge yok, bu sebepten tam teçhizatlı gitmenizde fayda var.

  4- Salda Gölü, Yeşilova, Burdur

  Türkiye'nin En Güzel Ücretsiz Kamp Alanları Hangileri?Şüphesiz, 2019 ve 2020’nin en flaş yerlerinden bir tanesi Salda Gölü oldu. Ücretli işletmeler kurulmaya başlasa da, göl kenarında ücretsiz kamp alanı isteyenler için 2020’de Salda Gölü’nde hala bir ücretsiz plaj bulunuyor ve burada dilediğinizce kamp yapabiliyorsunuz. İhtiyaçlarınızı ise göl kenarındaki işletmelerden temin edebilmeniz mümkün.

  Muğla ve Marmaris’te de bulabileceğiniz pek çok ücretsiz kamp alanı mevcut, ancak ben en beğendiklerimi sizlere sunmaya çalıştım. Siz de, 2020’de kamp yapmaya karar verdiyseniz ve Türkiye'de ücretsiz kamp alanı arıyorsanız, yukarıdaki harika bölgelerden birini seçerek rotanızı şimdiden oluşturun derim.

  İyi eğlenceler!

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 3
 • Ücretsiz ve güvenli bir kamp alanı yok gibi
 • Salda gölü
 • Yaylalar
 • Çadır ve araba olduğu sürece heryer ücretsiz bana